Yine yeni yeniden (şehrin son hali)

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Yine yeni yeniden (şehrin son hali)

İletiYazar: Onur GÜNEY » 20 Arl 2009, 16:02

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim

Resim Resim Resim
Resim

mesaj için Onur GÜNEY teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, mustafacelebi, ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

Re: Yine yeni yeniden (şehrin son hali)

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Arl 2009, 18:18

Çok beğendim :good2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 20 Arl 2009, 18:21

Harika görünüyor. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 20 Arl 2009, 18:21

Onur abi fotoğrafları görünce ne yorum yapacağımı şaşırdım.Mükemmel ötesi bir çalışma ve el emeğinin sonucu.Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla gayet büyük ve evin bir kısmını bu dioramaya ayırmışsın.Abi bu arada genelde tren ler üzerine kurulu bir şehir olmuş.Daha fazla araba yolu ekleyerek bizler için güzel bir görünüm ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.Abi ne kadar sürede yaptığını ve işin maddi kısmını bizlere açıklayabilirmisin rica etsem?Aklımda bu tarz bi diorama var ilerde yapmayı düşündüğüm ancak bu kadar büyük olmaz :lol: Paylaşım için teşekkürler abi.İyi seyirler. :handshake: :+1: Rep
Resim

mesaj için ogzhndncl arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 20 Arl 2009, 20:32

ogzhndncl yazdı:Onur abi fotoğrafları görünce ne yorum yapacağımı şaşırdım.Mükemmel ötesi bir çalışma ve el emeğinin sonucu.Fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla gayet büyük ve evin bir kısmını bu dioramaya ayırmışsın.Abi bu arada genelde tren ler üzerine kurulu bir şehir olmuş.Daha fazla araba yolu ekleyerek bizler için güzel bir görünüm ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.Abi ne kadar sürede yaptığını ve işin maddi kısmını bizlere açıklayabilirmisin rica etsem?Aklımda bu tarz bi diorama var ilerde yapmayı düşündüğüm ancak bu kadar büyük olmaz :lol: Paylaşım için teşekkürler abi.İyi seyirler. :handshake: :+1: Rep

teşekkürler arakadaşlar. Yaklaşık bi sene oldu yaptığım çalışma bu çalışmam için evin balkonun kapattık. :))
evet dediğin gibi trenleren üzerine yogunlaştım. Aslında 1 tren seti vardı sonradan kuzenimin daha önceden aldıklarıyla 3 tren seti oldu.
kafamda çok degişik şeyler oluyor. bu gördüğünüz 3. şekli. 2 kere daha farklı yapmıştım. forumda videoları ve resimleri var.
eski hali video
Bir bölüme tırları yerleştirdim. 1/87 araçlar için internet dışından fazla alternetif yerler yok sıkıntı yaşıyrum o konuda.
Ama dediğniz gibi örnegin bir otobüs terminali yapmayı düşünüyorum. gelelim fiyatına ben tren setimi 500 liraya aldım.
Evlerle figürlerle 2000 bine ulaşmıştır.İnsanların zevkine ve düşüncesine kalmış bir hobi ama okadar zevkli ve eğlenceli.
yeri geldimi küçük çocuk oluyorum oynuyrum mutlu oluyorum, yeri geldimi bir mimar mühendis gibi calışyorum üzerinde.
tekrar teşkkürler iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: cevdet82 » 20 Arl 2009, 22:24

super olmus vallaaaa
Resim
Kullanıcı avatarı
cevdet82
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: cevdet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 19
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 185
cevdet82 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 20 Arl 2009, 23:58

Videolarını büyük bir keyif ile takip etmiştik ve son hali ile de çok güzel görünüyor Onur.
Bu şehirde yaşanır. :ok1: Ellerine, emeklerine sağlık. Paylaşım için teşekkürler. :+1:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 21 Arl 2009, 00:13

emeğinize sağlık.oldukça albenili duruyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 21 Arl 2009, 00:59

malikaltindis yazdı:emeğinize sağlık.oldukça albenili duruyor.

Admin yazdı:Videolarını büyük bir keyif ile takip etmiştik ve son hali ile de çok güzel görünüyor Onur.
Bu şehirde yaşanır. :ok1: Ellerine, emeklerine sağlık. Paylaşım için teşekkürler. :+1:

Ali SAMANGÜL yazdı:Onur;
Tek kelimeyle harikalar çıkartıyorsun ortaya.10 numara oldu.Ellerine sağlık.Paylaşım için teşeküreler. :+1:

cevdet82 yazdı:super olmus vallaaaa

Çok teşekkürler arkadaşlar sizlerden övgüler almak çok hoş oluyor.
daha çok işlerim olacak şehrimde yeni videolarda paylaşacam,ama hala amatörce yaptığımı düşünüyorum.
tekrar herkese teşekkürler,iyi forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 21 Arl 2009, 15:31

Onur abi nüfusun giderek arttığı Güney şehrinde umarım ulaşımda aksaklıklar olmaz... :grin: Altyapıyıileriyedönük olarak kurup farklı toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı rahatlatmakda fayda var diye dşünüyorum :grin: Çok güzel bir şekilde büyüyor şehir. İyi günlerde seyireyleyip hızlıca şehri büyütmenizi dilerim...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 21 Arl 2009, 16:48

masato yazdı:Onur abi nüfusun giderek arttığı Güney şehrinde umarım ulaşımda aksaklıklar olmaz... :grin: Altyapıyıileriyedönük olarak kurup farklı toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı rahatlatmakda fayda var diye dşünüyorum :grin: Çok güzel bir şekilde büyüyor şehir. İyi günlerde seyireyleyip hızlıca şehri büyütmenizi dilerim...

evet bende düşünüyorum yalnız para ve zaman gerekiyor.:))
teşekkürler. iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: mustafacelebi » 21 Arl 2009, 16:59

Hayatımda hiç trene binmedim.Trene en yakın olduğum yer Gökhan abi,Emre abi ve Ahmet'in İstanbul'a geldikleri zamandı.

Trenler oldum olası dikkatimi çekmiştir.

Bu güzel çalışmada bütün detaylara dikkatle baktım.Ciddi bir birikim ve emek istiyor.Ellerine sağlık abi.Bu çalışma ayakta alkışlanır.

bir rep de benden :+1:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 21 Arl 2009, 17:10

Onur gerçekten harika fotoğraflarını gördükçe kötü oldum :hosp: bunu yapmak herkezin harçı değil seni tebrik ederim :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Sonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir