garajda UT models :)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: garajda UT models :)

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Arl 2009, 23:34

malikaltindis yazdı:o plakaları nasıl yapıyorsunuz?
Malik konu linki veriyorum:
http://www.diecastr.com/diger-uygulamalar-f129/plaka-modifikasyonu-genel-t2113.html

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 20 Arl 2009, 00:11

Ali SAMANGÜL yazdı:Burak'cım;
Yeni modelin hayırlı olsun kardeşim.Çok şık ve sade model.İyi günelerde seyirle.

Teşekkür ederim Ali abi :) evet şık ve sade bir model ama biraz modlama yapıcam çıtırdan :smile:

Rallyci yazdı:Burak modelin hayırlı olsun iyi günlerde seyret benimde çok istediğim bir model.Bunun kırmızısı da çok güzel. Almak nasip olmadı bir türlü ut 3 serisinden. ilerde nakit durumu uygun olursa alcağım bir model gerçi e 36ları zaten üretiyorum ama orjinali de olmalı yanında.
Beğendğin bir modele kavuşmana çok sevindim. işallah m lerdende alırsın en ksıa sürede. bende sedanını bulsam keşke m 3 ün. Gerçekte de hayalim olan bir araç.
bu arca m paket çok yakışır söz verdiğim parçalarını da vakit bulduğmda bitireceğim bu araç üstünde denersin artık.

Teşekkür ederim Birol abi.umarım en kısa zamanda istediğimiz modellere kavuşuruz :smile: m3 sedan modelini bende çok istiyorum ama hayalden öte model hiç piyasada yok.gerçektede hedeflerimiz aynı gibi siz sedan ben cabrio modelini istiyorum :) inşallah bir gün muradımıza ereriz :pray1: evet bu araca bir m paket yapmak lazım :smile: uygun bir zamanınızda yaparsınız acelemiz yok ut modelde alığıma göre tam oturur diye düşünüyorum.şimdiden teşekkür ederim :sapka:
ah şu nadir model
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: masato » 20 Arl 2009, 11:29

Burak güzel bir bmw edinmişsin... Sanırm sıradki mod bu modele nasip olacak gibi... Artık bu modelde daha güzel bir mod bekliyoruz senden... İyi günlerde seyireylemeni ve biran önce modellerinin arması dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 20 Arl 2009, 12:11

masato yazdı:Burak güzel bir bmw edinmişsin... Sanırm sıradki mod bu modele nasip olacak gibi... Artık bu modelde daha güzel bir mod bekliyoruz senden... İyi günlerde seyireylemeni ve biran önce modellerinin artması dileği ile...

Teşekkür ederim Alper abi :sapka: evet model güzel olmasına karşın çok sade biraz oynama yapmazsam olmaz :lol: iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.bu arada tabi boş durmadım.bir kaç oynama yaptım.sol koltuğu değiştirdim egsoz uclarını değiştirdim tavana köpek balığı sırtı yapıştırdım son olarakta jant koydum ama deneme aşamasında daha geçici olarak taktım jantları tabi sabit oldu o yüzden.

Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir