BMW 635 CSI 1986"ROBERT RAUSCHENBERG" ARTCAR

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

BMW 635 CSI 1986"ROBERT RAUSCHENBERG" ARTCAR

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 01:43

Bu paylaşımım özellikle Okan arkadaşımız içindir. Kendisinin imzası bile bu model olduğuna göre çok beğeneceğine eminim.
Ben BMW toplayan birisi değilim ama Bu ARTCAR'lara aşık oldun desem abartmış olmam bir çok artcar resimlerini görmüşütüm ama bir gün şans eseri bir sitede bu arabanın paylaşımını gördüm ve vuruldum. :shocked2: uzun süre kendime gelemedim ve bu arabayı alacağım dedim. Ama bu araba yüzünden Artcar hastalığı bulaştı.
15 adet artcar yapılmış tarihçe bakımından bunlar içinde 4 tanesi çok değerli onlardan sonra gelen 5. araba bu model ama benim için ilk göz ağrım diyebilirim :lol:
Bu araba Autoart yapımı bir model üzerinden yapılmış. Artcar'larda eklentiler hariçinde en büyük özellik boya kalitesi çok yüksek. Model için söylecek çok söz var ama bence hiçbir şey anlatmadan sizi resimlerle başbaşa bırakmak istiyorum.
Son olarak bilmeyenler için resimlerde gördüğünüz özel stand ile birlikte geliyor ve ayrıca kutunun içinden 72 sayfalık tarihçesini anlatan resimli bir kitapçık çıkıyor.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son mustafacelebi tarafından, 18 Arl 2009, 13:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf ekleme kuralına göre düzenlenmiştir.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
///Okan
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Re: BMW 3.20İ E21 1977"ROY LICHTENSTEIN" ARTCAR

İletiYazar: ///Okan » 18 Arl 2009, 01:49

Abi oldumu bu şimdi ya tamda parasız iken :yeah: :lol: :fU: Vallahi ne desem boş cidden Autartın normal olarak ürettiği süper model zaten E24 birde Art Car olunca benim sigortalar atıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 02:05

Okan Model yazdı:Abi oldumu bu şimdi ya tamda parasız iken :yeah: :lol: :fU: Vallahi ne desem boş cidden Autartın normal olarak ürettiği süper model zaten E24 birde Art Car olunca benim sigortalar atıyor.

Bana kızma Okan ama daha sigortalarını attırmaya devam edeceğim :lol:
Ben düz AA yapımını görmedim normalde ön ve arka tamponları bukadar çıkıntılımı bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti ayrıca nikelaj kalitesi çok iyi harika parlıyorlar :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 18 Arl 2009, 04:12

Devrim abi, bu harika araç için öncelikle tebrik ederim. Büyük bir zevkin eseri; adı da üstünde zaten "art car"... :cup1: Okan bu işe pek bir kızmış gibi; eğer art car'lara ilgi duyup 3.5 CSL'leri de alırsan bu sefer de benim ilgi alanımın sınırlarına girmiş olur; bu sefer de benim şartelleri zorlamış olursun... :knuppel: Tavsiye etmem. :dur: :smile7: :smile7: :smile7:

Şaka bir hayırlı uğurlu olsun ama abi, sanırım başlığı atarken bir hata olmuş; bu araç, Okan'ın da dediği gibi bir E24 ve M635CSİ! E21 320İ ve farklı bir sanatçının ismi yazıyor! Sanırım Minichamps'in widebody (basenli) E21'i ile karıştı :fiskos: Ufak bir ayrıntı mühim değil; Okan da öyle bir şoke olmuş ki, bunu farketmemiş sanırım ve yazmamış...

Son alarak Devrim abi, çıkıntılı tamponlar, Amerikan tampon oldukları anlamına geliyor. Standart Avrupa versiyonlarının aksine o dönem Amerika için yapılan araçlarda (bilirsin zaten) ufak çarpmaları absorbe eden toleranslı tamponlar yer alırdı. Bu da onlardan! Zaten itince ieçri esneyecekmi gbii bir hava var ve bu halini ben standart halinden daha çok sevdim. İyi günlerde sergilemen dileğimle Devrim abi...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 18 Arl 2009, 05:29

Evet Kenan abi ben başlığın sadece sonuna ART Car kısmına bakıp atladığım için :yuppi: :fU: E21 i görmemişim.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 10:34

gearbox yazdı:Devrim abi, bu harika araç için öncelikle tebrik ederim. Büyük bir zevkin eseri; adı da üstünde zaten "art car"... :cup1: Okan bu işe pek bir kızmış gibi; eğer art car'lara ilgi duyup 3.5 CSL'leri de alırsan bu sefer de benim ilgi alanımın sınırlarına girmiş olur; bu sefer de benim şartelleri zorlamış olursun... :knuppel: Tavsiye etmem. :dur: :smile7: :smile7: :smile7:

Şaka bir hayırlı uğurlu olsun ama abi, sanırım başlığı atarken bir hata olmuş; bu araç, Okan'ın da dediği gibi bir E24 ve M635CSİ! E21 320İ ve farklı bir sanatçının ismi yazıyor! Sanırım Minichamps'in widebody (basenli) E21'i ile karıştı :fiskos: Ufak bir ayrıntı mühim değil; Okan da öyle bir şoke olmuş ki, bunu farketmemiş sanırım ve yazmamış...

Son alarak Devrim abi, çıkıntılı tamponlar, Amerikan tampon oldukları anlamına geliyor. Standart Avrupa versiyonlarının aksine o dönem Amerika için yapılan araçlarda (bilirsin zaten) ufak çarpmaları absorbe eden toleranslı tamponlar yer alırdı. Bu da onlardan! Zaten itince ieçri esneyecekmi gbii bir hava var ve bu halini ben standart halinden daha çok sevdim. İyi günlerde sergilemen dileğimle Devrim abi...

Yorumun, rep'in ve yaptığım yanlışı söylediğin için teşekkürler. Aslında söylediğin gibi ufak bir ayrıntı değil bende BMW dışında tutan birşey yok. Akşam bir heycanla yanlış yazıyı yapıştırmışım :lol: Birde sana kötü haberim var galiba yakında senin şalterlerini zorlamak zorunda kalacağım :cakmak:
Bende senin gibi bu çıkıntılı halini çok beğeniyorum; küçükken bir BMW'ci abimizde vardı o zaman ondan bunların amerikan versiyonlarında olduğunu öğrenmiştim. Zaten özellikle BMW eskiden beri amerika'ya yolladığı arabalarda ufakta olsa bir makyaj yapıp yolluyor. Birde Okan bunu görünce senin yazdığın gibi şokmu oldu bilmiyorumda; kızıp şalterleri attığı kesin :lol: ne teşekkür etti nede rep verdi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Re: BMW 635 CSI 1986"ROBERT RAUSCHENBERG" ARTCAR

İletiYazar: Emre E. » 18 Arl 2009, 11:25

:nazar:
Nazarlıkla başlayayım dedim.
Devrim, yine harika bir seçim yapmışsın. Bu modele sadece şapka çıkarılır. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: X-GeN » 18 Arl 2009, 11:44

Devrim abi hayırlı olsun modelin, aynı zamanda almışız :D

Ben kıyıp etiketlerini sökemediğim için motorunu bile görememiştim, sayende onu da gördüm :) Gerçekten çok güzel bir araç, ancak ben de artcar biriktirip biriktirmemek konusunda çok kararsız kaldım. Ama gerçekten çok güzel detaylara ve işçiliğe sahip bir araç. Bence tek eksiği jantları, keşke diğer alev desenli artcar gibi jantları olsa ama dümdüz beyaza da boyasalarmış bence olurmuş...

Paylaşım için teşekkürler tekrar.
X-GeN
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Umut ALTIN
1/18 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 5
Rep Puani: 20
X-GeN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Arl 2009, 13:19

Tablo gibi model.Çok şık.. :yeah:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 18 Arl 2009, 13:24

Müthiş renk uyumu harika hayırlı olsun Devrim abicim :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 15:48

Emre ERBASAR yazdı::nazar:
Nazarlıkla başlayayım dedim.
Devrim, yine harika bir seçim yapmışsın. Bu modele sadece şapka çıkarılır. :sapka:

Teşekkürler Emre'ciğim umarım bir gün karşılıklı inceleriz modelleri :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 15:56

X-GeN yazdı:Devrim abi hayırlı olsun modelin, aynı zamanda almışız :D

Ben kıyıp etiketlerini sökemediğim için motorunu bile görememiştim, sayende onu da gördüm :) Gerçekten çok güzel bir araç, ancak ben de artcar biriktirip biriktirmemek konusunda çok kararsız kaldım. Ama gerçekten çok güzel detaylara ve işçiliğe sahip bir araç. Bence tek eksiği jantları, keşke diğer alev desenli artcar gibi jantları olsa ama dümdüz beyaza da boyasalarmış bence olurmuş...

Paylaşım için teşekkürler tekrar.

Umut'cuğum sanada hayırlı olsun ama bantlı durumu öyle ???? bu güzel modeli sergileyecekinki tadını alasın!
Bence en kısa zamanda bandajlarını söküp en güzel bir yere koyup seryetmeye başla :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 18 Arl 2009, 15:57

mustafacelebi yazdı:Tablo gibi model.Çok şık.. :yeah:

Evet Mustafa tablo gibi model :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir