FERRARI 328 GTB limo =Kyosho=

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: FERRARI 328 GTB limo =Kyosho=

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Arl 2009, 02:33

Ferrari Limuzin gerçek hayatta da birkaç kez yapılmıştı ancak bana çok komik geliyor nedense.
Devrim Abi üç Mustang'ten de biz yapalım mı bir limuzin? :grin: Mustanglimo :lol:
Aslında sırf farklılık olsun diye Station Wagon ve Limuzin düşünmedim değil hani :smile:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 10:18

Bu adamın yaptığı limuzin gerçekte varmı diye araştırdım. fakat hiç bir yerde bulamamiştımki son anda karşıma çıkıverdi :happy:

Resim
En son REVOLUTION tarafından, 12 Arl 2009, 10:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 10:21

BuRaK-B yazdı:Ferrari Limuzin gerçek hayatta da birkaç kez yapılmıştı ancak bana çok komik geliyor nedense.
Devrim Abi üç Mustang'ten de biz yapalım mı bir limuzin? :grin: Mustanglimo :lol:
Aslında sırf farklılık olsun diye Station Wagon ve Limuzin düşünmedim değil hani :smile:

Evet burak böyle birşey yapmayı çok isterim ama benim elimden pek bu tür şeyler gelirmi bilmem hiç denemedim ama sen yapalım dersen yardımcı olmaya çalışırım.
İnternette baktımda birçok kişi yapmış aralarından bazıları çok güzel gerçekten :y:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Bu çok güzel
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
bu arabanın bütün resimlerini ve kaliteli şekilde bakmak isterseniz adres bu:
http://public.fotki.com/copcardotcom/mi ... html#media
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 12 Arl 2009, 23:51

Devrim Abi eline sağlık paylaşım için. Ama herkes gibi benim de içim gitti 3 adet Kyo' ya. Bari Buragolarla çalışsaymış diye geçirdim içimden :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Arl 2009, 02:35

Aslında Kyosho'yu parçalarına ayırmak tam bir sanat. Neredeyse araçların tüm parçaları kuvvetli yapıştırıcı ile toplanıyor. Hemde 3 adet parçalamış helal olsun adama. :smile5:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Arl 2009, 12:57

Yapanın da ellerine sağlık, baya bir uğraş vermiş ancak ne yalan söyleyeyim Ferrari gibi bir aracı limuzin yapma fikri Burak' ın bahsettiği gibi bana da komik geldi. :tmi: :happy:
Bu farklı paylaşım ve araştırma için teşekkürler Devrim' im. :sapka: :+1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Evolutıonnn » 13 Arl 2009, 20:15

Üff.Mustanglimo'da,Mustanglimo'ymuş haa. :yeah:
Resim
Kullanıcı avatarı
Evolutıonnn
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Cihat Gökhan
1/18 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 4
Rep Puani: 40
Evolutıonnn rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Arl 2009, 02:32

maranello550 yazdı:Devrim Abi eline sağlık paylaşım için. Ama herkes gibi benim de içim gitti 3 adet Kyo' ya. Bari Buragolarla çalışsaymış diye geçirdim içimden :lol:

Bu eski bir paylaşımdı yeni tarihlere bakınca adamın bunu 400 usd'ye sattığını gördüm bence 3 KY harcadıktan sonra bu fiyat az olmuş!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Arl 2009, 02:35

BuRaK-B yazdı:Aslında Kyosho'yu parçalarına ayırmak tam bir sanat. Neredeyse araçların tüm parçaları kuvvetli yapıştırıcı ile toplanıyor. Hemde 3 adet parçalamış helal olsun adama. :smile5:

Malsef yapım aşamalaryla ilgili fotoğraflar yoktu sadece sizinde gördüğünüz sondan ikinci fotoğrafta alt kısımda iki parça gözüküyor. Ben hiç KY parçalamadığım için birşey diyemiyeceğim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Arl 2009, 02:41

Admin yazdı:Yapanın da ellerine sağlık, baya bir uğraş vermiş ancak ne yalan söyleyeyim Ferrari gibi bir aracı limuzin yapma fikri Burak' ın bahsettiği gibi bana da komik geldi. :tmi: :happy:
Bu farklı paylaşım ve araştırma için teşekkürler Devrim' im. :sapka: :+1:

Gökhan beğenmene sevindim; bana değişik ve ilginç gelen şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizlerin beğenmesi beni sevindiriyor; teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Arl 2009, 02:42

Evolutıonnn yazdı:Üff.Mustanglimo'da,Mustanglimo'ymuş haa. :yeah:

Evet Cihat bizde normal mustang yok adamlar limo yapıyorlar :(
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir