KYOSHO : AUDI Q7 4.2 lt QUATTRO®

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

KYOSHO : AUDI Q7 4.2 lt QUATTRO®

İletiYazar: Emre E. » 11 Arl 2009, 22:07

Selam Dostlar,
Hikaye şu şekilde gelişmekte... :lol:
Bu araç 1:1'i piyasaya çıktığından beri model ve tip olarak herzaman için benim ve eşimin hoşuna gitmiştir.
Vitrindeki 1:24'lerin azalmasının fırsat bilerek, 1:43 ve 1:24'ü varken 1:18'ini de koleksiyona katmak için düştük yollara. (Yoksa yani, Emre yine 1:18 almış diye düşünmeyin. :angel: )
Pazar günü, Alper kardeşim'le mağazaya giderek bu modeli almak kısmet oldu. Gerçi biraz daha sabrederek eşime yılbaşı süprizi yapmayı planlıyordum ama insan sabredemiyor işte.
Eğer pazar günü hava yağışlı olmasaydı, sizlere Alper'in Ford pick up'u ile beraber dış mekan pozu vereceklerdi.
Açıkca söylemem gerekirse çektiğim fotoğrafları sevmedim. Gece değil de gündüz çekimini -hatta dış mekan çekimini- en kısa sürede yapacağıma söz veriyorum.
---
Ve biraz teknik bilgi :
Audi Q7 4.2 FSI®
Katmanlı yakıt enjektör teknolojisine sahip bir benzinli V8 motorun kalkış gücünün deneyimini yaşayın. Güç üretimi etkileyici bir 350 HP, karma yakıt tüketimi 13.3 lt/100 km ve karma CO2 emisyonu 317 g/km?dir. (ALINTIDIR)
ESP
Elektronik Stabilite Programı tehlikeli durumları kontrol altına almak için 0,02 saniyede tepki verir. Tekerlek devir sayılarını, kayma açılarını ve direksiyon simidinin konumunu izlemek suretiyle ESP tam çekiş ve kontrol tekrar sağlanana kadar frenleri devreye alır, her bir tekerleğe verilen gücü azaltabilir. (ALINTIDIR)
Uyarlamalı havalı süspansiyon
Lüks bir SUV aracın kullanımı duyarlı ama aynı zamanda yumuşak olmalıdır. Ayarlanabilir süspansiyon modları, dünyada ilk olarak Audi?de, yolda ve arazide sürüş sırasında istenen üstün seyir kalitesini ve ani tepki verme kabiliyetini sağlar. (ALINTIDIR)
quattro®
quattro Audi?nin yenilikçi teknolojisinin çekirdeğini oluşturur. İster yolda, ister arazide olsun quattro, keyifli bir sürüş için gerektiğinde gücü simetrik olarak dağıtır. (ALINTIDIR)
---
Modelin detayları ise her koleksiyonerin bildiği gibi.
Buyrun fotoğraflar, beğenilerinize...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Süprizlerim devam edecektir. :dikkat:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
ali çaglar, Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: KYOSHO : AUDI Q7 4.2 lt QUATTRO®

İletiYazar: masato » 11 Arl 2009, 22:38

Emre abi kolyeksiyonunu çok güzel bir yönde genişletiyorsun... Süper modellerle durmak yok yola devam... Ogün duracell Mert üşümeseydi güzel çekimler yapardık abi... Çok şık olurdu ama bu yapamıcaz anlamına gelmez... Ahlatlıbel kayalıkları bizi bekler abi... Nede olsa jip var artık... Her yere istediğimiz gibi gideriz... Emre abi bu manevi değeri artık çok yüksek modeli güzel günlerde seyireylemeni dilerim... İlerleyen zamanlarda artıkın bir Vitrinin yeni halini bizlerle paylaşırsın sanırm. . . İlerleyen günler karlı günler abi... Anladın sanırım sen ... :good2: :+1: :tey: :drinksb: :pidu2:

NOT1: Plakaları istersen yeniden yapabilirim abi...
NOT2:Mesaj sayım 907 olmuş İnşallah 1907 yide görürüm.Güzel bir rastlantı oldu sanırım...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Arl 2009, 23:16

Bu modele şapka çıkartılır, bir de anısı paylaşılır... :sapka: , :pool:
Bayram tatilinde Antalya' da gezerken konusu geçmişti; Dilşat' a Q7 alacağım diye... :pidu2: :lol:
O an için konuşurken ve ölçek belirtmediğimiz için; "Sayısaldan para mı çıktı acaba?" diye düşünenler oluyor hakkımızda... :y: :pool:
Ben de arabada giderken ve yanımda biri olduğunda aynı sohbeti kuruyorum;
Kırmızı ışıkta CLS ile yan yana denk geliyoruz ve, "Ben de bundan var!.." diyorum...
Yanımda oturanın gözleri açılıyor ve niye Clio HB' e bindiğime dair bir bakış fırlatıyor... :shocked2:
Ben de tam zamanı diyerek aşıyı vuruyorum 1/18 olarak... :fU: :diecastasi:
Modelini keyifle ve anıları ile sergilemen dileklerimle Emre' m... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: DTR » 11 Arl 2009, 23:27

Konfor bu diyorum Emre hayırlı olsun.
Resim

mesaj için DTR arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Arl 2009, 00:44

İlk önce yeni modelin hayırlı olsun kardeş. Ben normalde Jeep'leri sevmem ama Q7'yi gördüğüm günden beri para çıkarsa beyazından alacağım dediğim bir araba oldu :lol:
Bu çok sevdiğim arabanın her zaman olduğu gibi yine harika çekimlerle bu güzel paylaşımı yaptığın için teşekkürler Emre :y:
Birde sorum olacak özellikle bu rengimi istedin yoksa bunu bulduğun içinmi aldın Emre ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 12 Arl 2009, 01:19

Emre abicim çok ama çok güzel bir model artık senden bir Suv serisi bekliyoruz abicim iyi seyirler :nazar: :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 12 Arl 2009, 03:15

Emre abi, geçenlerde yaptığımız telefon görüşmemizde, 1/18 Kyosho Q7 aldığını söylediğinde ilk başta şaşırdım ama sonradan bu aracı ailece çok beğendiğiniz aklıma geldi ve akabinde de bunu daha önceki bir konuda da (hangisi hatırlamıyorum) belirtmiştin abi, o aklıma geldi. Kısmet bugüneymiş; Emre abi bu aracı aldığınıza çok sevindim. Özellikle iç mekan renginin seçimi ve Kyosho'nun iç mekan yapımı konusunda zirve yaptığı mükemmel bir model. Özel plaka da pek yakışmış, Allah çok istediğiniz bu aracın 1/1'ini de aynı plaka ile nasip etsin inşallah. Fotoğraflar ve paylaşım için teşekkürler Emre abi...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Arl 2009, 03:32

Hayalleri süsleyen harika bir seçim! Emre Abi 1:18 1:43'ten daha hastalık yaratır demiştim :smile:
Eşini düşünerek aldığın bu jipi zevkle seyredin. İnşallah Allah 1:1'ini de nasip eder. :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 12 Arl 2009, 08:24

ibrahimovic yazdı:Emre abi,çekimler gayet hoş,model de zaten harika bir model cevatınkinden :lol: ama ben range rover a asla değişmem :lol: Hayırlı olsun abi.İyi seyirler. :nazar:

Teşekkürler İbrahim. Range Rover duruşu ve Q7 duruşu kıyaslanamaz tabi ki.
Hepsinin kendine göre artıları ve eksileri var. Beğendiğine sevindim.
Selamlar. :bye:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 12 Arl 2009, 08:28

masato yazdı:Emre abi kolyeksiyonunu çok güzel bir yönde genişletiyorsun... Süper modellerle durmak yok yola devam... Ogün duracell Mert üşümeseydi güzel çekimler yapardık abi... Çok şık olurdu ama bu yapamıcaz anlamına gelmez... Ahlatlıbel kayalıkları bizi bekler abi... Nede olsa jip var artık... Her yere istediğimiz gibi gideriz... Emre abi bu manevi değeri artık çok yüksek modeli güzel günlerde seyireylemeni dilerim... İlerleyen zamanlarda artıkın bir Vitrinin yeni halini bizlerle paylaşırsın sanırm. . . İlerleyen günler karlı günler abi... Anladın sanırım sen ... :good2: :+1: :tey: :drinksb: :pidu2:

NOT1: Plakaları istersen yeniden yapabilirim abi...
NOT2:Mesaj sayım 907 olmuş İnşallah 1907 yide görürüm.Güzel bir rastlantı oldu sanırım...

Alper'im...
O günkü heyecanımızı birebir yaşayanlardansın. Dediğin gibi kar'ın düştüğü ilk günler, güzel bir dış mekan çekimi yaratmak lazım. Bu model Q7 olur, başkası olur bilinmez... :lol:
Plakalar için birebir görüşmemiş lazım. Aklımda merak etme. :angel:
Güzel yorumun için teşekkürler. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 12 Arl 2009, 08:30

Admin yazdı:Bu modele şapka çıkartılır, bir de anısı paylaşılır... :sapka: , :pool:
Bayram tatilinde Antalya' da gezerken konusu geçmişti; Dilşat' a Q7 alacağım diye... :pidu2: :lol:
O an için konuşurken ve ölçek belirtmediğimiz için; "Sayısaldan para mı çıktı acaba?" diye düşünenler oluyor hakkımızda... :y: :pool:
Ben de arabada giderken ve yanımda biri olduğunda aynı sohbeti kuruyorum;
Kırmızı ışıkta CLS ile yan yana denk geliyoruz ve, "Ben de bundan var!.." diyorum...
Yanımda oturanın gözleri açılıyor ve niye Clio HB' e bindiğime dair bir bakış fırlatıyor... :shocked2:
Ben de tam zamanı diyerek aşıyı vuruyorum 1/18 olarak... :fU: :diecastasi:
Modelini keyifle ve anıları ile sergilemen dileklerimle Emre' m... :drinksb:

:lol: :lol: :lol:
Ah Gökhan, o bahsettiğin konu bende de var. Biriyle gezerken "bu ben de var" dediğim çok oluyor.
Hepimize kısmet olur inşallah 1:1'leri. İyi dileklerin için çok teşekkürler. Zor bir haftasonu olacak eminim ki. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 12 Arl 2009, 08:33

Ali SAMANGÜL yazdı:VAy abim;
Sen neler neler yapmaya başladın.Tehlikeli işler bunlar bak demedi deme :lol: Bu model yakışır sana be abi.İyi günlerde seyirle.Bende bunun beyazına hastayım cidden.Paylaşım için teşekürler. :+1: rep

Ali, telefon görüşmemizde 1:24 leri elden çıkardığımdan bahsetmiştim hatırlıyorsun. Bu modeli de çok istiyordum ve aldım. Beyazına ben de hastayım ama üretilmiyormuş. Devrim de aynı konuda bir soru sormuş. "En güzel rengi buydu" diyorum. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 12 Arl 2009, 08:34

DTR yazdı:Konfor bu diyorum Emre hayırlı olsun.

Teşekkürler abi. :smile5:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 18 misafir