Teşekkür Uyarısı

Forum Hakkındaki Görüş Ve Önerilerinizi Bu Bölümden Paylaşınız.

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Teşekkür Uyarısı

İletiYazar: sui_cast » 11 Arl 2009, 02:08

Adminim..

Teşekkür düğmesine bastıktan sonra bizi başka bir sayfaya atıyor ya forumumuz..

Hani atmasa diyorum? Bulunduğumuz sayfanın dışına çıkmasak diyorum. Küçük bir kutucuk çıksa "aslansın, kaplansın, ne güzel teşekkür verdin" yazsa içinde.. Zaman kaybına yol açıyor biraz. Bir de teşekkür verdiğimiz sayfa bolca fotoğraf yüklüyse geri dönüşü biraz zor oluyor..
Diğer arkadaşlarımın da görüşü alınmak kaydıyla yapılabilecek bir şeyse eğer ilgilenilmesini talep ediyorum.

Teşekkürler..

Uyarı Daha önce dile getirildiyse silinebilir.

Ek 2: Teşekkür düğmesini kullanmaktan çekinmeyelim arkadaşlar!
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 4:
///Okan, BuRaK-B, Emre E., MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: Teşekkür Uyarısı

İletiYazar: ///Okan » 11 Arl 2009, 02:09

Bende katılıyorum ve teşekkür ediyorum :grin: Bencede REP uygulamasındada aynı şey geçerli.
Resim

mesaj için ///Okan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 11 Arl 2009, 02:16

Bu 'git-gel' ler konuya cevap yazdığımızda ve +Rep verince de yorucu oluyor. Bunlara da etki edecek şekilde genişletilebilir talebim.

Konuya cevap yazdığımızda sadece arada başka bir mesaj eklenmişse bizi uyarsa onun dışında direk konuda cevabımızın olduğu yere gitse kafi olur diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Arl 2009, 02:32

Az önce detaylıca baktım da en çok teşekkürü sanırım forumda ben etmişim :lol:
Paylaşımlarda beklemediğim bir şeyle karşılaşınca, bilmediğim bir şeyi öğrenince veya beklediğimden çok daha fazlasını aldığım cevaplara kesinlikle teşekkür ediyorum. Teşekkür butonunu korkak kullanmamak gerekli diye düşünüyorum.
:duyuru: Arkadaşlar elinizi korkak alıştırmayın :grin:

İlgin için sağol Bahadır, bahsettiğin farklı sayfa açılımı ve kutucuklu ikaz olayı için sanırım forum bu yapıya müsait değil, ancak değerli Admin'imiz konuyu gördüğünde ilgilenip, daha detaylı bilgilerle gereli açıklamayı yapacaktır.

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 5:
Emre E., G.HEPARSLAN, MAKOSHARK, masato, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10015
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Arl 2009, 14:29

İlgi ve önerin için teşekkürler Bahadır ancak yönetim panelinde bazı eklentilerle oynayabilme veya özelliğini değiştirebilme şansım yok. Bu tür paket programlar kod olarak karşımıza gelmiyor. Olsaydı, önerin doğrultusunda seve seve yapardım kardeşim. :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Görüşler / Öneriler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir