AA 1:18 PORSCHE 911(997) GT2 - BLACK

Yetkili: sui_cast, DC Haber

AA 1:18 PORSCHE 911(997) GT2 - BLACK

İletiYazar: Ahmet » 21 Kas 2009, 11:21

Sabah şekeri :foto:

:yeni: 1:18 PORSCHE 911(997) GT2 - BLACK :yeni:

ResimResim
ResimResim
Resim

not1:Duyduğum bazı rahatsızlıklardan dolayı bundan sonra yayına vereceğim tüm haberleri gizli olarak yayınlayacağım forum üyelerimiz hariç haberlerimi görebilme imkanı kalmayacak bir başka deyişle.Bunu yapmamın sebebi emeğimi gasp edenlerden duyduğum rahatsızlıktır.Anlayışınıza sığınıyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum..

not2:üretici sitesinden alıntıdır..
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

Re: AA 1:18 PORSCHE 911(997) GT2 - BLACK

İletiYazar: mustafacelebi » 21 Kas 2009, 12:40

Artık gidişat Derya abinin bu modeli kovalayacğını gösteriyor.. :yeah:

Not 1: Çok yerinde bir karar olmuş
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 21 Kas 2009, 18:29

Allahtan kırmızısı varda ben rahatım. :lol: :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: DTR » 21 Kas 2009, 20:02

oy oy çok güzelmiş almalı.Deniz kapmıssın sessizce.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Kas 2009, 22:21

Aa, 997 serisinin tamamını yaptı ama bir türlü Turbo versiyonu yapmadı ki en çok beklenen tipi olduğunu düşünüyorum. Oysa ki duyurulmuştu da... Ama, ben de eski bir 997 serisi yapan modelci olarak, bekleyenlerinin gözlerinin fırladığını :yeah: tahmin edebilioyrum... Ellerine sağlık Ahmet; bu biçimde paylaşarak -bence de- iyi ettiğini düşünüyorum ama, soytarıca isimlerle üye olup, senin bu paylaşımlarını görüp, bir biçimde fotoğrafın özellikleriyle oynayarak; sağına soluna yazı ekleyerek, boyutunu değiştirerek (sanki araştırarak bulmuş gibi) yayınlayabilirler. Senin bu şekilde paylaşmana rağmen, yine de alıp biz bulduk diyerek yayınlayacak kadar alçalacaklarını sanmıyorum diyemem, çünkü daha da alçalabileceklerini biliyorum...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Kas 2009, 00:13

Emeğine sağlık Ahmetçim. Çok güzel bir model gerçekten.
Bu arada 'Not 1' için yazdığın metni gizli mesaj penceresi dışında tutsan emek hırsızlığına karşı çok daha verimli olur sanıyorum. Paylaşım için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 22 Kas 2009, 00:17

MAKOSHARK yazdı:Allahtan kırmızısı varda ben rahatım. :lol: :lol: :lol:

Deniz abi rakamlar yalan söylemiyorsa sanırm sizde piyasada daha üretimine başlanmayan modeller yok sadece :grin:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 22 Kas 2009, 00:19

gearbox yazdı:Aa, 997 serisinin tamamını yaptı ama bir türlü Turbo versiyonu yapmadı ki en çok beklenen tipi olduğunu düşünüyorum. Oysa ki duyurulmuştu da... Ama, ben de eski bir 997 serisi yapan modelci olarak, bekleyenlerinin gözlerinin fırladığını :yeah: tahmin edebilioyrum... Ellerine sağlık Ahmet; bu biçimde paylaşarak -bence de- iyi ettiğini düşünüyorum ama, soytarıca isimlerle üye olup, senin bu paylaşımlarını görüp, bir biçimde fotoğrafın özellikleriyle oynayarak; sağına soluna yazı ekleyerek, boyutunu değiştirerek (sanki araştırarak bulmuş gibi) yayınlayabilirler. Senin bu şekilde paylaşmana rağmen, yine de alıp biz bulduk diyerek yayınlayacak kadar alçalacaklarını sanmıyorum diyemem, çünkü daha da alçalabileceklerini biliyorum...

Öncelikle ben teşekkür ederim Kenan abim ben alacağım önlemi alayımda gerisini artık siz değerlendirin o da bana yeter zaten :celeb: Bilmesi gerekenler ve benim için önemli olan sizlersiniz gerisi teferruattır. :nazar:

BuRaK-B yazdı:Emeğine sağlık Ahmetçim. Çok güzel bir model gerçekten.
Bu arada 'Not 1' için yazdığın metni gizli mesaj penceresi dışında tutsan emek hırsızlığına karşı çok daha verimli olur sanıyorum. Paylaşım için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim abicim gizli tutmamın sebebi gereksiz kişilerin yaratacağı bulanıklıklara mahal vermemek o yüzden gizli kalması daha iyi gibi.Saygılarımla abicim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 22 Kas 2009, 01:11

masato yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Allahtan kırmızısı varda ben rahatım. :lol: :lol: :lol:

Deniz abi rakamlar yalan söylemiyorsa sanırm sizde piyasada daha üretimine başlanmayan modeller yok sadece :grin:

Yok yok yanılmışım bende de yok bundan GT3 ile karıştırdım...O zaman ne yapıyoruz kırmızısından bir adet edinmeye çalışıyoruzzzzz :lol: :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 10 Arl 2009, 12:20

Detay.. :foto: :bb:

Resim

yabancı kaynaktan alıntıdır..
Resim

mesaj için Ahmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Arl 2009, 14:06

Ahmet'ciğim güzel bir paylaşım daha yapmışşsın ama bu kadar arabayı nasıl alacağız bilmiyorum.
Birde sorum olacak başka rengi yapma planları varmı ? varsa hangi renkler acaba ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: canomen » 10 Arl 2009, 21:04

siyahın aseleti bi başka canım birde iç döşemeler açık kahve olunca gelde bu modeli alma. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 10 Arl 2009, 21:31

REVOLUTION yazdı:Ahmet'ciğim güzel bir paylaşım daha yapmışşsın ama bu kadar arabayı nasıl alacağız bilmiyorum.
Birde sorum olacak başka rengi yapma planları varmı ? varsa hangi renkler acaba ?

Ben teşekkür ederim abicim paylaşım benden gerisi sizden :wasntme: Model için şu an başka rengi gözükmüyor ama kuvvetle muhtemel gri ve kırmızı bekliyorum :nod:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

AUTOART / BIANTE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir