yağmurlu bir pazar günü:)

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

yağmurlu bir pazar günü:)

İletiYazar: tuningbg » 29 Kas 2009, 14:21

herkese tekrardan merhaba.hayırlı bayramlar :smile: bu yağmurlu günde evde suların bitmiş olması sonucu su almaya giderken aklıma modellerimide alıp resim çekmek geldi.üşengeçliğimden 2 model alabildim sadece:)nacizhane güzel kareler yakalamaya çalıştım :smile: buyrun fotolar :movie: iyi seyirler..

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1650
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

Re: yağmurlu bir pazar günü:)

İletiYazar: BuRaK-B » 29 Kas 2009, 14:25

Burak eline sağlık, 5.30 çekimlerini daha çok beğendim. Kendi aracının üzerindeki çekimler ise çok tarz olmuş. :celeb:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 29 Kas 2009, 14:31

BuRaK-B yazdı:Burak eline sağlık, 5.30 çekimlerini daha çok beğendim. Kendi aracın üzerindeki çekimler ise çok tarz olmuş. :celeb:

teşekkür ederim Burak abi:) evet bende en çok 7. fotodakı 5.30 u arkadan çektiğim pozu çok beğendim gerçeğe yakın olmuş sanırım :lol: teşekkürler :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: maranello550 » 29 Kas 2009, 17:40

Ben de 7. poz diyorum. Güzel kareler Burak. Revell' in çok iyi iş çıkardığı bi model bu 5 kasa.Benim vitrinde de kardeşlerinin arasında rengiyle bi adım öne çıkmayı başarıyor.Güzel paylaşım ellerine sağlık. :y:
Resim

mesaj için maranello550 arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 29 Kas 2009, 18:07

maranello550 yazdı:Ben de 7. poz diyorum. Güzel kareler Burak. Revell' in çok iyi iş çıkardığı bi model bu 5 kasa.Benim vitrinde de kardeşlerinin arasında rengiyle bi adım öne çıkmayı başarıyor.Güzel paylaşım ellerine sağlık. :y:

çok teşekkür ederim Onur abi.katılıyorum size.7.pozun devamını çekicem inş daha başka bir günde :smile: 3 serisi meraklısı olarak ben bile aldım gerçekten revell iyi iş çıkarmış :ok1:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 29 Kas 2009, 20:21

Dış çekimler gerçeten güzel oluyorlar; paylaşım için teşekkrüler güzel fotoğraflar çekmişsin :y: Hele 1:1 arabanın üzerinde olan ayrı bir karizma olmuş
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 29 Kas 2009, 20:48

REVOLUTION yazdı:Dış çekimler gerçeten güzel oluyorlar; paylaşım için teşekkrüler güzel fotoğraflar çekmişsin :y: Hele 1:1 arabanın üzerinde olan ayrı bir karizma olmuş

evet gerçekten çok güzel oluyor birde güzeler kareler yakalayınca:) vakit buldukça modellerimi dışarda fotolucam bundan sonra :smile: çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim 1.1 e verdiğiniz yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim :) :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Kas 2009, 22:45

Ellerine sağlık Burak kardeşim. Su almaya gittiğinde bile aklından modellerin çıkmaması gerçekten de diecast aşısının iyiden iyiye tuttuğunun bir göstergesi. :bravo: :diecastasi:
Ben de dışarı çıktığımda gözüm hep çekim için mekan arar durur. Aslında her daim arabada bir-iki model bulundurmakta fayda var... :nod:
Çalışmalarında kolaylıklar diler, paylaşım için teşekkür ederim kardeşim. :f: :+1:

Favorim; :cup1:

:sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 29 Kas 2009, 23:05

Admin yazdı:Ellerine sağlık Burak kardeşim. Su almaya gittiğinde bile aklından modellerin çıkmaması gerçekten de diecast aşısının iyiden iyiye tuttuğunun bir göstergesi. :bravo: :diecastasi:
Ben de dışarı çıktığımda gözüm hep çekim için mekan arar durur. Aslında her daim arabada bir-iki model bulundurmakta fayda var... :nod:
Çalışmalarında kolaylıklar diler, paylaşım için teşekkür ederim kardeşim. :f: :+1:

Favorim; :cup1:

:sapka:

öncelikle çok teşekkür ederim bu güzel yorumlarınız için Gökhan abi :sapka:
modellerim hep aklımda ve bende hep dışarda çekicek mekan aramaktaydım.kısmet bugünmüş.modelleri suya giderken yanıma aldım ve rast gele musait bi yerde resimleri çektim.bencede arabada bir iki model bulundurmak gerekli :smile: beğenmenize çok sevindim:)paylaşımların devamı gelicek inşallah:)
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: diecastufuk » 29 Kas 2009, 23:50

Burak abi son fotoğrafına bayıldım(1:1 bmw süper) :+1:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION

mesaj için diecastufuk arkadaşımıza teşekkür edenler:
tuningbg
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Kas 2009, 00:06

Güzel kareler olmuş Burak eline sağlık... Zaten su almaya giderkende 2 den fazla model sakıncalı olabilirdi diye düşünüyorum :grin: Taşıma açısından :grin: Çekimlerinin devamını bekliyoruz...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 30 Kas 2009, 00:24

diecastufuk yazdı:Burak abi son fotoğrafına bayıldım(1:1 bmw süper) :+1:

teşekkür ederim kardeşim çok sağol :smile: 1.1 i beğendiğine sevindim :smile:

masato yazdı:Güzel kareler olmuş Burak eline sağlık... Zaten su almaya giderkende 2 den fazla model sakıncalı olabilirdi diye düşünüyorum :grin: Taşıma açısından :grin: Çekimlerinin devamını bekliyoruz...

teşekkürler Alper abi :smile: evet 2 modelden fazlası gerçekten sakıncalı taşıma acısında da hem üşendim ve acele ile kesin birşey olurdu tahminim modellere.o yüzden azar azar bi yerlere gittikçe modelleride alıcam fotolamaya devam edicem inş:) çok teşekkür ederim :sapka:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Emre Özdemir » 30 Kas 2009, 12:39

Burak abi ellerine sağlık gerçekten çok güzel çekimler olmuş, bencede BMW'nin çekimleri daha güzel olmuş. :nazar:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir