1965 Ford Mustang GT Convertible [1:18 - ERTL Authentics]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1965 Ford Mustang GT Convertible [1:18 - ERTL Authentics]

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Kas 2009, 20:57

Emre ERBASAR yazdı:Burak, çok güzel mizansenler ve çok güzel anlatım.
Fotoğraflarda harika olunca, diyecek birşey kalmıyor.
Bütün Mustang'lerini birarada görmek heyecan verici oldu.
Ellerine sağlık. Benden :+1: REP gelir valla...
Mizanseni sevdiğine sevindim, renk uyumu öyle olunca aklıma komik olsun diye bu geldi :lol:
Emre Abi bu arada bu tüm Mustang'lerim bukadarcık değil, çok dahası var ama şimdilik sayısı sır gibi saklı :wink1: Umarım beklediğim bir model daha var, oda gelirse elimde olanlar komple sunarım forumda.

masato yazdı:Modeller şahane gerisi bahane....
MUSTANG MUSTANG MUSTANG
Açtığın konularla imrendirdin beni Alper, bende hemen Mustang alayım dedim :grin: Şaka bir yana yaklaşık 1 ay öncesinde sipariş verdiğim bir modeldi, ancak elime ulaştı.

Rallyci yazdı:Burak modeller çok çok güzel hayırlı olsun. Birşey söyleyeyim Amerikanlar' la iç içe olunca bende etkileniyorum artık ama zaten filmlerde bile etkileyici sırf bu araçlar için bile izliyorum filmleri içinde buarçlardan olan filmler de zaten izlenilesi kalitede oluyor hem ayrıc aracın kendide başrolde oyunuyor.
Modellemesi ERTL tarfından çok harika yapılmış boya kaliteside etkileyici. Benzetme çok yerinde ayrıca büyük anne ve büyükbaba ya bayıldım torunu biliyoruz sokaklardan diğer araçlardan daha fazla görüyorum yollarda eskilerden herzman izler taşıyor ve tabiki daha estetik izgilere sahip 2000 lerin izleri. Zamanına göre önceki araçlarda kendi yıllarının en estetik izlerini taşıyor. yanlarına beyazlarıda olsa nasıl olur acaba :lol:
Birol bazı saçma sapan filimleri dahi sırf içindeki rol alan arabalar yüzünden izliyorum dostum, sende bendensin galiba :pidu2:
Beyaz renkli olanları düşünüyorum, hatta 2007 modeli var (GT/CS olan) ancak internette forumlarda yeralan fotoğraflar çok kötü, detaylı görsel bir araştırma içerisindeyim, kararımı ona göre vereceğim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Kas 2009, 21:23

Ahmet yazdı:İşte bu çekimlere REP gelir :+1: Model zaten şahane ee birde Mustang daha ne olsun ki :yuppi: HAyırlı olsun abicim :nazar:
Teşekkürler Ahmetçim, her koleksiyonda en az bir tane olması gereken bir araç bence Mustang. Çok çeşitli üreticilerin yaptığı modellerini gördükçe de çok hoşuma gidiyor. Umarım AA beklediğim beyaz renkli 1971 model Mach1'i hemen çıkartır :dance7:

kdeniz yazdı:Burak her zaman ki gibi muhteşem çekimler. Herşey çok net ve temiz çıkmış. Mustang 1964 kasası en sevdiğim kasası hala. Modellerin hepsi birbirinden güzel. Ellerine sağlık :bravo:
Teşekkürler Abi, seninki gibi güzel bir stüdyom olmasa da elimden geldiğince çekmeye çalışıyorum, çekimleri beğendiğine sevindim.

ROD yazdı:Burak süper bir model almışsın kırmızısının tonu mükemmel gösteriyor arabayı,çekimlerin de ayrıca çok güzel,model matco tools serisinden sanırım. :+1:
Sağol Gökhan. Aslında model koyu kırmızı ve bu kasaya çok çok yakışmış diyebilirim, resimlerde ışıktan dolayı çokazcık açık renk gibi çıkmış sanırım.
Model Matco Tools serisinden diye düşünmüştüm öncelikle ancak o seri sınırlı renkler içeriyor ve 1200 limitli üretim; bordo, koyu yeşil ve mavi. Bordo da gözüm kalmıştı ama üstü açık serimde kırmızıyı tercih ediyorum. Benimkinin hiçbir yerinde Matco Tools yazmıyor ama aynı parçalar kullanıldığı için kalitesinden hiç ödün verilmemiş.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: DTR » 18 Kas 2009, 22:08

Harika bir model Burak nadir.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: masato » 19 Kas 2009, 12:07

BuRaK-B yazdı:
masato yazdı:Modeller şahane gerisi bahane....
MUSTANG MUSTANG MUSTANG
Açtığın konularla imrendirdin beni Alper, bende hemen Mustang alayım dedim :grin: Şaka bir yana yaklaşık 1 ay öncesinde sipariş verdiğim bir modeldi, ancak elime ulaştı.

Valla ne yalan söyleyem Burak bende kolyeksiyonumda mustang eksikliğini çekmiyo değildim. Yani american muscle dioruz ama en önemli modelleri biraz gecikmelide olsa edinmiş bulunuyorum. Seninde bu nadide modelinin uzun bir bekleyişten sonra gelmesine senin adına çok sevindim. Tekrar iyi günlerde seyireylemeni dilerim...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 19 Kas 2009, 17:35

Oyyy Oyy Burak yakmış ortalığı bu kırmızı...Çok yakışıklı..Detaylar başarılı.Çok güzel bir mustang teman ve istikrarın var.İyi seyirler dilerim..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Kas 2009, 18:32

DTR yazdı:Harika bir model Burak nadir.
Teşekkürler Derya Abi. Amerikada model aslında bolca var ancak Avrupa'da hiç yok neredeyse. Bizde Amerika kıtasını değerlendirdik tabikide :lol:

mustafacelebi yazdı:Oyyy Oyy Burak yakmış ortalığı bu kırmızı...Çok yakışıklı..Detaylar başarılı.Çok güzel bir mustang teman ve istikrarın var.İyi seyirler dilerim..
Teşekkürler Mustafa, istikrarım forumdakilerin yayınladığı farklı araçlarla arada bozulsa da; "Burak idare et, şimdilik böyle devam" diyorum kendime. :lol:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 19 Kas 2009, 20:26

Güzel üretici,Güzel model,güzel resimler...Tebrikler Burak Kardeşim :drinksb:
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Kas 2009, 21:09

atesoglu yazdı:Güzel üretici,Güzel model,güzel resimler...Tebrikler Burak Kardeşim :drinksb:
:+1:
Beğeneceğine şüphem yoktu Ateş Abi, teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Kas 2009, 00:15

Ali SAMANGÜL yazdı:Burak;
Hayırlı olsun kardeşim çok şıklar iyi günlerde seyirle.Çekimler çok güzel olmuş.Paylaşım için teşekürler. :+1:
Teşekkürler Ali Abi, çekimleri beğendiğine sevindim, hergeçen gün faklı metotlar kullanarak daha iyi çekimler yapmaya çalışıyorum en azından deniyorum :smile:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 22 Kas 2009, 00:43

Çok güzel bir model ve gerçek bir efsane hayırlı olsun kardeşim. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Kas 2009, 18:09

Burak'cığım bu paylaşımı yaptığında foruma giremediğimden konuyu kaçırmış gibi oldum ama bilesinki bunu kaçırmam :happy:
Gerçekten bayıldığım bir model oldu ve rengide gerçekten güzeldi. Ogün konuştuğumuzda söylediğim gibi normalde cabrio arabalardan uzak duruyorum çünkü o kısmı pek beceremiyorlar böylece arabadaki gerçekçilik durumunu bozmuş oluyor ama bu modelde cabrio kısmınıda gayet güzel ve kaliteli yapılmış bu yüzden sergilerken bile çok güzel duran bir model.

Bunlarda benden ama Burak'ın çektiği pozlar :)

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Buda Burak kardeşimle az bir zamanda ama güzel bir sohbetin sonundan bir kare en kısa zamanda daha uzun bir zaman geçirmek dileğimle.

Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Kas 2009, 18:29

Devrim Abi çok güzel bir paylaşım yapmışsın. Ben bu fotoğrafları unutmuştum bile; yaşlılık işte :lol:
O gün gerçekten kısada olsa güzel vakit geçirdim. Odaya girdiğimde kendimden geçsemde neyseki erken toparladım ve şoktan kısa sürede kurtuldum :smile: Fotoğrafta sağ duvar tarafındaki vitrinler ve modeller çıkmamış, onların en yakın zamanda gün yüzüne çıkması gerek bence... :wink1:
Bu güzel jestin için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 28 Kas 2009, 18:55

BuRaK-B yazdı:Devrim Abi çok güzel bir paylaşım yapmışsın. Ben bu fotoğrafları unutmuştum bile; yaşlılık işte :lol:
O gün gerçekten kısada olsa güzel vakit geçirdim. Odaya girdiğimde kendimden geçsemde neyseki erken toparladım ve şoktan kısa sürede kurtuldum :smile: Fotoğrafta sağ duvar tarafındaki vitrinler ve modeller çıkmamış, onların en yakın zamanda gün yüzüne çıkması gerek bence... :wink1:
Bu güzel jestin için teşekkür ederim.

Zaten iki buluşmada da zaman yetmiyor konuşulacak şeyler hep kalıyor bir dahakine zaten model yok sadece sohbet edeceğiz ok! birde yan tarafta vitrin yazmışsın orda çalışma masam var üstünde bir tane model vardı yanlış hatırlıyorsun galiba :whistle:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir