1965 Ford Mustang GT Convertible [1:18 - ERTL Authentics]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1965 Ford Mustang GT Convertible [1:18 - ERTL Authentics]

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Kas 2009, 01:40

Herkese merhaba. Uzun zamandır istediğim ve nihayet koleksiyonuma yeni eklediğim ERTL firmasının, Authentics serisine ait, detayları çok tatmin edici bu güzel modeli huzurlarınıza sunarım.
Cabrio.'larda kırmızıya devam...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Büyükanne, anne ve torun bir arada :lol:
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Büyükanne ve büyükbaba :lol:
Resim
Resim

Büyükbaba ve diğer torun :lol:
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: 1965 Ford Mustang GT Convertible [1:18 - ERTL Authentics]

İletiYazar: maranello550 » 18 Kas 2009, 01:51

Burak bana yazdığın ilk mesajında anlamıştım Mustangsever olduğunu :lol: Tek kelimeyle enfes, ellerine sağlık. Fon da çekimlerin de ve tabiki modellerin de harika. İki Mustang yanyana gelince ortaya hoş bişey çıkmama ihtimali var mı zaten?
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Kas 2009, 02:48

+ rep verdim
teşekkür de ettim.. daha ne olsun :)

mavi mustangin modeli ve üreticisini de merak ediyorum aynı zamanda..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 18 Kas 2009, 02:50

oo iki fıstık yanyana :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 10
- / -- Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 2794
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 18 Kas 2009, 08:58

Burak cok guzel bir secim yapmissin. 1965 Mustang GT ERTL Authentics oldugu zaman soylenecek fazla bir sey kalmiyor..Renk harika, cekimler harika ve ailenin tum fertlerinin bir arada olmasi da muthis hos olmus.. Bunlarda bir ruh var, hissettiriyor kendini, gunumuz arabalari ile alakalari yok.. Bravo kardesim, ellerine saglik... :good2: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Kas 2009, 09:51

Burak, çok güzel mizansenler ve çok güzel anlatım.
Fotoğraflarda harika olunca, diyecek birşey kalmıyor.
Bütün Mustang'lerini birarada görmek heyecan verici oldu.
Ellerine sağlık. Benden :+1: REP gelir valla...
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 18 Kas 2009, 10:56

Modeller şahane gerisi bahane....
MUSTANG MUSTANG MUSTANG
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 18 Kas 2009, 11:57

Burak modeller çok çok güzel hayırlı olsun. Birşey söyleyeyim Amerikanlar' la iç içe olunca bende etkileniyorum artık ama zaten filmlerde bile etkileyici sırf bu araçlar için bile izliyorum filmleri içinde buarçlardan olan filmler de zaten izlenilesi kalitede oluyor hem ayrıc aracın kendide başrolde oyunuyor.
Modellemesi ERTL tarfından çok harika yapılmış boya kaliteside etkileyici. Benzetme çok yerinde ayrıca büyük anne ve büyükbaba ya bayıldım torunu biliyoruz sokaklardan diğer araçlardan daha fazla görüyorum yollarda eskilerden herzman izler taşıyor ve tabiki daha estetik izgilere sahip 2000 lerin izleri. Zamanına göre önceki araçlarda kendi yıllarının en estetik izlerini taşıyor. yanlarına beyazlarıda olsa nasıl olur acaba :lol:
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 18 Kas 2009, 12:01

İşte bu çekimlere REP gelir :+1: Model zaten şahane ee birde Mustang daha ne olsun ki :yuppi: HAyırlı olsun abicim :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 18 Kas 2009, 12:58

Burak her zaman ki gibi muhteşem çekimler. Herşey çok net ve temiz çıkmış. Mustang 1964 kasası en sevdiğim kasası hala. Modellerin hepsi birbirinden güzel. Ellerine sağlık :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 18 Kas 2009, 15:41

Rallyci yazdı:Burak modeller çok çok güzel hayırlı olsun. Birşey söyleyeyim Amerikanlar' la iç içe olunca bende etkileniyorum artık ama zaten filmlerde bile etkileyici sırf bu araçlar için bile izliyorum filmleri içinde buarçlardan olan filmler de zaten izlenilesi kalitede oluyor hem ayrıc aracın kendide başrolde oyunuyor.

Birol bakiyorum Amerikanlar seni de etkilemeye baslamis, sen Amerikan icin filmleri izlemeye basladiysan zehiri almissin demektir.. www.klasikoto.net sitesine uye olup (hala degilsen) takip etmen de fayda var.. :good2: :nod: :nod:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: ROD » 18 Kas 2009, 20:35

Burak süper bir model almışsın kırmızısının tonu mükemmel gösteriyor arabayı,çekimlerin de ayrıca çok güzel,model matco tools serisinden sanırım. :+1:
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Kas 2009, 20:50

maranello550 yazdı:Burak bana yazdığın ilk mesajında anlamıştım Mustangsever olduğunu :lol: Tek kelimeyle enfes, ellerine sağlık. Fon da çekimlerin de ve tabiki modellerin de harika. İki Mustang yanyana gelince ortaya hoş bişey çıkmama ihtimali var mı zaten?
Teşekkürler Onur, gerçekten dediğin gibi birden fazlası biraraya geldiğinde çok hoş, o ruhu yansıtan görüntüler ortaya çıkıyor. Zamanım as olsada inat edip ancak bu kadar kare yakalayabildim. Beğendiğine sevindim.

sui_cast yazdı:+ rep verdim
teşekkür de ettim.. daha ne olsun :)

mavi mustangin modeli ve üreticisini de merak ediyorum aynı zamanda..
Teşekkürler Bahadır. Seninde aslında içinde bir Amerikan'cı duygu var ve bunu gizleyemiyorsun. BMW'lerin yanında Amerikanlara da yönel derim.
Fotoğraflarda eski kasa mavi Mustang ERTL Authentics serisine ait 1965 model Fastback, yeni kasa mavi Mustang ise Autoart'ın limitli üretim olan 2005 model GT.

Bülent Aydoğan yazdı:oo iki fıstık yanyana :)
:inlove:

bigshark yazdı:Burak cok guzel bir secim yapmissin. 1965 Mustang GT ERTL Authentics oldugu zaman soylenecek fazla bir sey kalmiyor..Renk harika, cekimler harika ve ailenin tum fertlerinin bir arada olmasi da muthis hos olmus.. Bunlarda bir ruh var, hissettiriyor kendini, gunumuz arabalari ile alakalari yok.. Bravo kardesim, ellerine saglik... :good2: :+1:
Güzel düşüncelerin teşekkür ederim Serdar Abi, ben sevdiğim aracın modellemesinde çok çeşitli ve kaliteli üreticilerini gördükçe dayanamıyorum. Sendeki turuncu renkli aklımdaydı ancak mavi Fastback seçimi yaptım; nasıl olsa kırmızı cabrioda aynı jant ve ön ızgara var dedim. Sırada beyaz renklisi var aklımda ama kırmızı dekalleri fazla boğmuş gibi geldi bana, birkaç detay resim araştırması yapıyorum, eğer beğenirsem bir sonraki ERTL'm o olacak. :happy:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir