1972 Pontiac Firebird TransAM (1:18 Welly)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1972 Pontiac Firebird TransAM (1:18 Welly)

İletiYazar: masato » 15 Kas 2009, 23:13

Ve son güzellik... 4. modelim olaraktan Emre abi'nin tabiri ile beyaz şeytan asfalt kazıyan...
Welly de kalite artış göstergesi...(ön kaputta bir sorun vardı modeli değiştirdim aynısı ile ama resmini çekemedim geç saate döndüğüm içiin)
O bir beyaz...
O bir ateşin oğlu...
O biiiirrrrr Firebird TransAM....

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Beğenilerinize...

1962 Vosvos
69 Mustang Boss 302
64 Mustang
Mustang's
kırmızı
En son masato tarafından, 15 Kas 2009, 23:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: 1972 Pontiac Firebird TransAM (1:18 Welly)

İletiYazar: Ahmet » 15 Kas 2009, 23:16

Maşallah Alper abi dümdüz ettin forumu :lol: .Şaka bir yana çok hoş bir model bu kasaya hayranım doğrusu iyi seyirler dilerim :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 15 Kas 2009, 23:16

Çok güzel bu da.. iyi seyirler..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: tuningbg » 15 Kas 2009, 23:21

wooo :smile: Alper abi muhteşem bir araba :ok1: hayırlı olsun :nazar: iyi günlerde sergile :drinksb:
Kullanıcı avatarı
tuningbg
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1640
tuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yoktuningbg rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Kas 2009, 23:56

Ahmet yazdı:Maşallah Alper abi dümdüz ettin forumu :lol: .Şaka bir yana çok hoş bir model bu kasaya hayranım doğrusu iyi seyirler dilerim :nazar:

Teşekkürler Ahmet... Bir kerede ben bombalayım dedim kötümü ettim? :tey: Bende bu modeli bekliyordum görürgörmez atlayışımı görmen gerekirdi diyebilirim :tey:

sui_cast yazdı:Çok güzel bu da.. iyi seyirler..

Teşekkürler Bahadır.

tuningbg yazdı:wooo :smile: Alper abi muhteşem bir araba :ok1: hayırlı olsun :nazar: iyi günlerde sergile :drinksb:

Teşekkürler Burak. Daha iyileri senin olur inşallah...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Kas 2009, 12:02

Değiştirebildiğine sevindim Alper.
Çekimler için teşekkürler... :nazar:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Kas 2009, 19:28

Emre ERBASAR yazdı:Değiştirebildiğine sevindim Alper.
Çekimler için teşekkürler... :nazar:

Ne yalan söyleyim bende aynısından bulamama korkusuyla gittim hatta önümde hepsini bir başka yere gönderdiler...Sonrasında son kalan koliden çıkan beyazların içinden seçtim birtane...

Ali SAMANGÜL yazdı:Alper sanayiye araba kalmadı takviyemi yapıyon kardeşim :lol: güzel model iyi günlerde seyirle.

Teşekkrüler Ali abi...
Esasen denk geldi Ali abi hiç aklımda yokken Emre abinin sayesinde bu güzellikleri kolyeksiyonuma katmış oldum... 4 ü de hep aklımda olan ve çok istediğim modellerdi....İyi denk geldi...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 17 Kas 2009, 01:32

Vallahi ben bu aracın modelini çok sevdim, Welly döktürmüş yine resmen. Çok güzel bir seçim yapmışsın Alper, fotoğraflar ise çok güzel, zevkle seyret... :nazar:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 17 Kas 2009, 13:37

BuRaK-B yazdı:Vallahi ben bu aracın modelini çok sevdim, Welly döktürmüş yine resmen. Çok güzel bir seçim yapmışsın Alper, fotoğraflar ise çok güzel, zevkle seyret... :nazar:

Teşekkürler Burak. Bende internette bir karşılaştırmada modele hayran olmuştum. Alırken gördüğümde ise resmen aşık oldum...Welly'nin elite modellerinde sanırm... :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Arl 2009, 01:50

Çok güzel bir araba ve model zaten beyazın yakışmadığı araba varmı acaba ?
Bundan bende bir tane almam lazım :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 08 Arl 2009, 10:32

REVOLUTION yazdı:Çok güzel bir araba ve model zaten beyazın yakışmadığı araba varmı acaba ?
Bundan bende bir tane almam lazım :y:

Şiddetle tavsiye ederim Devrim abi... Detayları çok iyi welly nin limited edition gibi bir serisi bu model... Son aldıklarımdan oldukça memnun kaldım ben kendi adıma...Pişman olmayacağınıza eminim...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir