Yeni Kişisel Site

Web Sayfanız Var İse Bu Bölümden Tanıtımını Yapabilirsiniz.

Yetkili: resatsirin

Yeni Kişisel Site

İletiYazar: keremgurel » 05 Kas 2009, 19:39

Daha önce freewebs üzerinden kurduğum site freewebs'in mahkeme kararıyla erişime kapatılması nedeniyle işlevselliğini yitirmişti, bu amaçla acemice bir başka sunucu üzerinden yeni bir site oluşturmaya çalıştım.
Ziyaretlerinize ve yorumlarınıza saygılarımla...

Resim
Resim

mesaj için keremgurel teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

Re: Yeni Kişisel Site

İletiYazar: ogzhndncl » 05 Kas 2009, 20:45

Kerem abim sen site yaparsın da kötü olur mu.Önceki sitenden çok daha güzel olmuş.Eline emeğine sağlık.Fotoğraf çekimlerine bayılıyorum abi.Seninle buluşamadık geçen sene ama dönüşte kesin bişeyler yapalım. :grin: Paylaşımın için teşekkürler abim. :+1: REP
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Kas 2009, 22:55

Freewebs' i daha önce denemişliğim vardı ve yalan oldu Kerem kardeşim. Elbette en iyi site; para vererek oluşturacağın site bedava konusunda tr.gg uzantısından vaz geçme derim...
Dün özel mesajdan teşekkürün ile tekrar freewebs sitene girmye çalışmıştım ve üzülmüştüm.
Bu gün ise; bu özel siteyi tr.gg uzantılı görmekten mutlu oldum...
Benim de 2 yılı aşkın süredir kullandığım bu site kullanımı ile ilgili olarak yardımcı olabileceğim bir konu olursa her daim hazır olduğumu bilmeni isterim... :selam:
Sevgiler, saygılar değerli meslektaşım...
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 06 Kas 2009, 01:33

Çok güzel bir site olmuş.Ellerine emeğine sağlık. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: mampeh » 06 Kas 2009, 09:53

Sitede ismimi veremiyorum,beni bağışlayın.Bulunduğum konum ve yaşayış şeklimin gereğini sadece yerine getiriyorum.Ama siz samimi & sıcak arkadaşlarla ismim dışında bazı özelimi yardım amaçlı da olsa paylaşabilirim diye düşünüyorum..Neyse lafı fazla uzatmadan konuya yazacağım mesaj 'a geçiyorum :

Adminimizinde söylediği gibi..

En iyi site host'u ve domain'i para vererek yani yasal yollardan alıp,kendi düzenlemelerini yapmak(uygun tabanlı forum ve mantıklı aynı zamanda süreklilik sağlayabilecek çeşitli kişiselleştirmeler vs.) olacaktır..

Ben Nişantaş'ında web tasarımcı ve ek iş olarak animatör (3D TASARIM) olarak çalışıyorum.Yukarıda siteyle ilgili olarak söylediğim gibi bir girişimde bulunursan bu güzel forum namına sana yardımcı olabilirim.Bu tarz hazır ve ücretsiz sitelerin dez avantajlarından,bazı durumlara karşı hazırlıklı olman için kısaca bahsetmek istiyorum..Bu işi ilk olarak öğrendiğim yıllarda edindiğim bir tecrübe oldu.

Okuyucuları sıkmamak için cümleleri kısa kuraacam,

(1) Sitenin Ana yönetiminde sen söz sahibi olmadığı için server üzerinden Ana yönetim diye tabir ettiğim sistemin yönetiminde olan siten kapatıldığı zaman,hiç bir şekilde hak dava edemiyorsun.+ Ana yönetim deyip duruyorum,ne dir bu diyeceğini düşünüyorum onu da açayım biraz..

Sen kurduğun sitenin sadece kendi yetki alanın çerçevesindeki şahsına münhasır değişilikleri yapabiliyorsun.
Sana izin verildiği yere kadar değişiklik yapma hakkına sahipsin.Yani sitenin 2.yönetim üyesi durumundasın.Konuyu daha da açıklayıcı bir şekilde anlatmak isterim ancak bu aralar çok yoğun olduğum için net e girmeyede pek fırsat bulamıyorum . o sebepten dolayı kısa anlatımlar yapıyorum kusuruma bakmayın.

(2) Vaz geçemeyeceğin,olmassa olmazın ve kişiselini asla (parantez içi şeklinde tabiri kullanmak istiyorum: Ev adresin gibi kendine ait gerçekliği test edilebilir bilgi paylaşımı yapma) paylaşma.Her an hayal kırıklığı yaşayabilir özelinin özelliğini kaybedebilirsin.

Akıl hocalığı yapıyormuşum gibi algılamayın sakın.Senin siteni incelediğim için bu işte yeni olduğunu anlar gibi oldum.Sadece yardımcı olmak istedim.. Sevgili Diecastr Ailesine yakın katılacaz inşallah.

MAMPEH
En son mampeh tarafından, 06 Kas 2009, 10:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
mampeh
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: mampeh
Rep Puani: 5
mampeh rep puani yok

İletiYazar: masato » 06 Kas 2009, 10:28

Gelişmeleri takip ediyorum... Tez zamanda yeni modellerle güncellenmesi dileği ile....
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 06 Kas 2009, 11:13

Çok güzel ve şık bir tasarım olmuş.Model fotolar çok başarılı.Hobi adına yaptığın işten dolayı tebrik ederim abi.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 06 Kas 2009, 12:33

ogzhndncl yazdı:Kerem abim sen site yaparsın da kötü olur mu.Önceki sitenden çok daha güzel olmuş.Eline emeğine sağlık.Fotoğraf çekimlerine bayılıyorum abi.Seninle buluşamadık geçen sene ama dönüşte kesin bişeyler yapalım. :grin: Paylaşımın için teşekkürler abim. :+1: REP

Sevgil Oğuzhan, gurbet illerdeki kardeşim.İlgin için teşekkrü ederim.Nasip olursa dönüşünde seninle buluşur sahilde birlikte çekimler yapar,burdan da tüm diecastseverlere Samsun ekibini tanıtmış oluruz.

Admin yazdı:Freewebs' i daha önce denemişliğim vardı ve yalan oldu Kerem kardeşim. Elbette en iyi site; para vererek oluşturacağın site bedava konusunda tr.gg uzantısından vaz geçme derim...
Dün özel mesajdan teşekkürün ile tekrar freewebs sitene girmye çalışmıştım ve üzülmüştüm.
Bu gün ise; bu özel siteyi tr.gg uzantılı görmekten mutlu oldum...
Benim de 2 yılı aşkın süredir kullandığım bu site kullanımı ile ilgili olarak yardımcı olabileceğim bir konu olursa her daim hazır olduğumu bilmeni isterim... :selam:
Sevgiler, saygılar değerli meslektaşım...

Sevgili Adminim beğenmene sevindim.Esasında bu tarz siteler henüz benim için deneme-yanılma alanları olması ve yeterli vakti bulamama sıkıntısı içinde olduğumdan gerekli özeni gösteremiyorum.İlerleyen zamanda kızım biraz daha büyüdüğünde :) bu işe daha profesyonelce vakit ayırabilicem inşallah.İlgin ve yardımların için teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: keremgurel » 06 Kas 2009, 12:44

Ali SAMANGÜL yazdı:Kerem'cim hayırlı olsun.Mercedeslere bayıldım ama mercedes Tır yok kardeşim yahu :lol: Eline sağlık.Güzel olmuş.İyi günlerde seyirle kardeşim.

Ali abi çook teşekkürler.Mercedeslere bayılmayan mı var abi.Bakma çoğu insan dile getirmek istemiyor :lol: Merceds tırlar,ağır araçlar konusunda ne yazık ki benim için pek umut yok abi.Ben daha çok otomobilciyim.Ama ilerisi için bir L322 alma hayalim de yok değil hani.Hele bir de 1:18 0302 üretilirse, herhalde balıklama dalarım.

atesoglu yazdı:Çok güzel bir site olmuş.Ellerine emeğine sağlık. :drinksb:

Çok teşekkürler.Beğenmene sevindim.

mampeh yazdı:Sitede ismimi veremiyorum,beni bağışlayın.Bulunduğum konum ve yaşayış şeklimin gereğini sadece yerine getiriyorum.Ama siz samimi & sıcak arkadaşlarla ismim dışında bazı özelimi yardım amaçlı da olsa paylaşabilirim diye düşünüyorum..Neyse lafı fazla uzatmadan konuya yazacağım mesaj 'a geçiyorum :

Adminimizinde söylediği gibi..

En iyi site host'u ve domain'i para vererek yani yasal yollardan alıp,kendi düzenlemelerini yapmak(uygun tabanlı forum ve mantıklı aynı zamanda süreklilik sağlayabilecek çeşitli kişiselleştirmeler vs.) olacaktır..

Ben Nişantaş'ında web tasarımcı ve ek iş olarak animatör (3D TASARIM) olarak çalışıyorum.Yukarıda siteyle ilgili olarak söylediğim gibi bir girişimde bulunursan bu güzel forum namına sana yardımcı olabilirim.Bu tarz hazır ve ücretsiz sitelerin dez avantajlarından,bazı durumlara karşı hazırlıklı olman için kısaca bahsetmek istiyorum..Bu işi ilk olarak öğrendiğim yıllarda edindiğim bir tecrübe oldu.

Okuyucuları sıkmamak için cümleleri kısa kuraacam,

(1) Sitenin Ana yönetiminde sen söz sahibi olmadığı için server üzerinden Ana yönetim diye tabir ettiğim sistemin yönetiminde olan siten kapatıldığı zaman,hiç bir şekilde hak dava edemiyorsun.+ Ana yönetim deyip duruyorum,ne dir bu diyeceğini düşünüyorum onu da açayım biraz..

Sen kurduğun sitenin sadece kendi yetki alanın çerçevesindeki şahsına münhasır değişilikleri yapabiliyorsun.
Sana izin verildiği yere kadar değişiklik yapma hakkına sahipsin.Yani sitenin 2.yönetim üyesi durumundasın.Konuyu daha da açıklayıcı bir şekilde anlatmak isterim ancak bu aralar çok yoğun olduğum için net e girmeyede pek fırsat bulamıyorum . o sebepten dolayı kısa anlatımlar yapıyorum kusuruma bakmayın.

(2) Vaz geçemeyeceğin,olmassa olmazın ve kişiselini asla (parantez içi şeklinde tabiri kullanmak istiyorum: Ev adresin gibi kendine ait gerçekliği test edilebilir bilgi paylaşımı yapma) paylaşma.Her an hayal kırıklığı yaşayabilir özelinin özelliğini kaybedebilirsin.

Akıl hocalığı yapıyormuşum gibi algılamayın sakın.Senin siteni incelediğim için bu işte yeni olduğunu anlar gibi oldum.Sadece yardımcı olmak istedim.. Sevgili Diecastr Ailesine yakın katılacaz inşallah.

MAMPEH

Sevgili Mampeh kod adlı ve gizemli arkadaşım :smile: İlgin ve fikir paylaşımın için teşekkür ederim.Ancak şuan için bu işi profesyonnelliğe dökecek vaktim yok açıkçası.Daha doğrusu kafamdaki projeleri netleştirmiş,üzerinde yeterince düşünebilmiş değilim.Benim düşüncem sadece model otomobillerden oluşan bir site değil.Aynı zamanda diğer hobim olan fotoğrafçılıkla ilgil paylaşımlar,hatta branşımda öğrencilerime faydalı olacağına inandığım paylaşımlarda da bulunmayı düşünüyorum.Anlayacağın ileriye dönük planlar geniş ama bunun için gerekli hazırlığı,çalışmayı yapabilmiş değilim.O zamana kadar da bu tarz sitelerle tabir-i caizse gönül eğlendiriyorum.

masato yazdı:Gelişmeleri takip ediyorum... Tez zamanda yeni modellerle güncellenmesi dileği ile....

Bomba paylaşımlar çok yakında...
Bizden ayrılmayın :tey: :tey:

mustafacelebi yazdı:Çok güzel ve şık bir tasarım olmuş.Model fotolar çok başarılı.Hobi adına yaptığın işten dolayı tebrik ederim abi.

Çok teşekkür ederim Mustafa.Beğenmene çok sevindim.Açıkçası bu iste öğrencilerime modelcilik sevdasını bulaştırmada benim en büyük yardımcım.Velilier bilseler topa tutarlar beni :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: ogzhndncl » 06 Kas 2009, 13:36

keremgurel yazdı:
ogzhndncl yazdı:Kerem abim sen site yaparsın da kötü olur mu.Önceki sitenden çok daha güzel olmuş.Eline emeğine sağlık.Fotoğraf çekimlerine bayılıyorum abi.Seninle buluşamadık geçen sene ama dönüşte kesin bişeyler yapalım. :grin: Paylaşımın için teşekkürler abim. :+1: REP
Sevgil Oğuzhan, gurbet illerdeki kardeşim.İlgin için teşekkrü ederim.Nasip olursa dönüşünde seninle buluşur sahilde birlikte çekimler yapar,burdan da tüm diecastseverlere Samsun ekibini tanıtmış oluruz.

mustafacelebi yazdı:Çok güzel ve şık bir tasarım olmuş.Model fotolar çok başarılı.Hobi adına yaptığın işten dolayı tebrik ederim abi.

Çok teşekkür ederim Mustafa.Beğenmene çok sevindim.Açıkçası bu iste öğrencilerime modelcilik sevdasını bulaştırmada benim en büyük yardımcım.Velilier bilseler topa tutarlar beni :lol:

Sahil çekimi kesin yapmamız lazım abicim. :grin: Bu kadar buluşmaya bi karşılık vermeliyiz diye düşünüyorum. :punch: Şöyle senin Mercedes'ler benim Bmw'lerle güzel kareler yakalayıp paylaşmamız lazım.Hep kıskanan oluyoruz buluşmaları birazda biz kıskandıralım :grin: Burdan forumdaki arkadaşlarada üstü kapalı bi mesaj yazdım anlayan anlar artık. :grin: Şaka bi yana dönüşümü ve buluşmamızı sabırla bekliyorum.

Abi hobimizi bulaştırma konusunda bence fazla bulaştırmaya çalışma bence.Malum memleketim insanının anlayış kavramı değişik.Veliler gider şikayet eder hiç belli olmaz.Nacizane fikrim bu.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 2