EFSANELER ŞEHİRDE !!!...

Re: EFSANELER ŞEHİRDE !!!...

İletiYazar: masato » 29 Ekm 2009, 23:38

Bu resmimizde bonus... Emre abi ile 29 Ekim münasebeti için düzenlenmiş olan gösterinin son aşaması olan jet göstersini izlerken bir anda homur homur yanımınzdan geçen bir güzellik... Resim pek güzel çıkmamış malesef... Uçaklara dalmışken bir anda çelikdiğinden sanırm :tey:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Beğenilerinize...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Ekm 2009, 23:41

Alper, sana da çok teşekkür ederim. Çok güzel resimler çekmişsiniz. Yalnız, arkadaki 'FORD'yazısı orijinal değil gibi..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: DTR » 29 Ekm 2009, 23:44

Şu cepa yı tebrik etmek lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Ekm 2009, 00:07

gokhan derli yazdı:Alper, sana da çok teşekkür ederim. Çok güzel resimler çekmişsiniz. Yalnız, arkadaki 'FORD'yazısı orijinal değil gibi..

Ben teşeşkür ederim abi. Benim makine pek iyi olmadığından anca bukar çıktı abi. Ortamdaki ışık olayı pek iyi değildi. Flaşla çekince de pek güzel olmuyordu ama elimizden geldiğince dokunduk deklanşöre...Ford yazısınıda bilemicem abi valla belkide öle esti sahibine aldı yapıştırdı...Karakterler güncel belkide orjinalinde de vadı düştü sonrasında aynısını bulamıyınca böle bişey yaptı...

DTR yazdı:Şu cepa yı tebrik etmek lazım.

Bence de Deya abi...Çok güzel işlere imza atıyolar özellikle bizler için...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Ekm 2009, 08:41

Alper, beni çok iyi yakalamışsın son pozda. :grin:
Uçakları seyre dalmışken geçen güzelliği farketmemenin üzüntüsünü bir kez daha yaşadım. Ama fotoğraf iyi geldi. :foto:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Ekm 2009, 21:08

MAKOSHARK yazdı:Emre kardeşim tek kelime ile muhteşem bir paylaşım olmuş Alper'e ve sana sonsuz teşekkürler. :smile:

Abicim, biz teşekkür ederiz. Hoşunuza gittiyse ne mutlu. Bu klasikleri burda görüp de sizlerle paylaşmadan olmazdı düşüncesindeyim. Selamlar... :foto:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Ekm 2009, 22:13

Ya bu CEPA ne aktif bir alışveriş merkeziymiş yahu. İstanbul'da adım başı alışveriş merkezi var birtanesinde böyle güzel bir aktivite yok. Vallahi Emre Abi ve Alper ikinize de imrendim doğrusu, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşım için. Mustang ve Victoria favori klasiklerimdendi zaten detay fotoğrafları kesmiyor beni alıp kullanmak isterdim çok.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Ekm 2009, 23:27

Emre ERBASAR yazdı:Alper, beni çok iyi yakalamışsın son pozda. :grin:
Uçakları seyre dalmışken geçen güzelliği farketmemenin üzüntüsünü bir kez daha yaşadım. Ama fotoğraf iyi geldi. :foto:

Valla modellere, arabalara dalmaktan kendimizi atlıyoruz abi biz her buluşmamızda... Nedense kendimizi kaybediyoruz sanırm. :tey: :gamer: :rock2:
Esas ben sonrasında bir tane daha amerikan gördümki Emre abi sorma :shock3: Oda çok güzel di çok diri iyi bakılmış bir modeldi. fotoğraflayacaktım ama sahibi çıka gelirse die çekindim açıkcası... Belli olmaz adam kıldır tüydür bişey der die çekmedim... Elbet düşer bir ara elime :tey:

BuRaK-B yazdı:Ya bu CEPA ne aktif bir alışveriş merkeziymiş yahu. İstanbul'da adım başı alışveriş merkezi var birtanesinde böyle güzel bir aktivite yok. Vallahi Emre Abi ve Alper ikinize de imrendim doğrusu, çok teşekkür ederim bu güzel paylaşım için. Mustang ve Victoria favori klasiklerimdendi zaten detay fotoğrafları kesmiyor beni alıp kullanmak isterdim çok.

Gerçekten bu ara diecast ile başlayan bu furyada plastik modellerdir, arabalardır derken hiç gitmediğim kadar gidiyorum Cepa ya. Sanırm hemen dibine açılacak olan yeni alışveriş merkezinin bunda büyük etkisi vardır diye düşünüyorum...Müşteri çekmek için sürekli bir organizasyon çalışması içerisindeler...Oradaki güzellikleri gördükten sonra sadece koltuğa oturmakda yeterdi bana... Üstü açıklara az yeltenmedim doğrusu...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 31 Ekm 2009, 11:13

Emre bu güzel fotoğrafları bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim gitmiş kadar olduk (tabi bizim buralarda da böyle şeyler olsada gidip canlısını görsek güzel olurdu ama neyse)
Herzaman olduğu gibi yine çok güzel karaler yakalamışsın ama içlerinde 2 tanesi favorim :happy:

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 31 Ekm 2009, 23:19

REVOLUTION yazdı:Emre bu güzel fotoğrafları bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim gitmiş kadar olduk (tabi bizim buralarda da böyle şeyler olsada gidip canlısını görsek güzel olurdu ama neyse)
Herzaman olduğu gibi yine çok güzel karaler yakalamışsın ama içlerinde 2 tanesi favorim :happy:

Devrim teşekkürler. Aslında Corvette'yi beğenmedim desem yeridir. Çok oynamışlar gibime geldi... Ama Mustang bir numara gerçekten... :angel:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 01 Kas 2009, 01:20

Evet Emre bende aynı düşüncedeyim. Biraz fazla abartılı olmuş. Bundan bir iki tanede Işıklar Holding patronunda vardı. Hatta kendisi 'Dinamit' diye adlandırıyordu. Halbuki, orijinali (Tahminim 79- 80 yılları) ne kadar güzel..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

Önceki

SİZİN ÇEKTİKLERİNİZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir