YENİ EKLENTİMİZ / DIECASTR SOHBET

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

YENI EKLENTIMIZ / SOHBET

Faydalı Olacağını Düşünüyorum
25
100%
Gerek yok
0
Oy yok

Toplam oy : 25

Re: YENİ EKLENTİMİZ / DIECASTR SOHBET

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Ekm 2009, 22:51

İlgi ve olumlu düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar...
Ankete 19 kişi katılmış ve 19 olumlu oy kullanılmış... :handshake:
Bu demek oluyor ki sitemiz üzerinden anlık mesajlaşmalarda işe yarar bir uygulama oldu.
Mozilla firefox tarayıcı ile sorunsuz çalışan bir uygulama... Ancak Explorer ile açtığımda ana sayfa biraz geç gelmekte. Explorer kullanan üyelerimiz aynı sorununu yaşıyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim. :coffee:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ogzhndncl
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 27 Ekm 2009, 23:37

Gökhan abi uygulama çok faydalı olacağa benziyor.Teşekkür ederiz bu uygulama için.Ben Chrome da kullanıyorum.Gayet güzel çalışıyor.
:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 27 Ekm 2009, 23:51

ogzhndncl yazdı:Gökhan abi uygulama çok faydalı olacağa benziyor.Teşekkür ederiz bu uygulama için.Ben Chrome da kullanıyorum.Gayet güzel çalışıyor.
:+1:

İlgi ve bilgilendirmene teşekkürler Oğuzhan. Bahsettiğin gibi gayet keyifli ve aile ortamımıza yakışır cinsten oldu. En güzeli de birbirimiz ile anlık yardımlaşmalar veya fikir alış verişleri arasından çok kullanışlı. Sohbet eden var, yardımlaşan var, bilgi soran var. İlk açtığım gün muhabbeti görecektin. Tam bir Türkiye buluşması tadında oldu. :))
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 28 Ekm 2009, 00:49

Kim o "Gerek Yok" oyunu kullanan bakayım :knuppel:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 28 Ekm 2009, 23:11

explorer kullanıyorum.. yazdıgıma cevap beklerken 15 mesaj birden gecmiş oluyor.. güncellemede bir sorun mu var bilmiyorum.. ben kullanamıyorum yani ama önemli degil.. sizler güle güle kullanın.. belki benim sistemle ilgili bir durumdur..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 28 Ekm 2009, 23:22

sui_cast yazdı:explorer kullanıyorum.. yazdıgıma cevap beklerken 15 mesaj birden gecmiş oluyor.. güncellemede bir sorun mu var bilmiyorum.. ben kullanamıyorum yani ama önemli degil.. sizler güle güle kullanın.. belki benim sistemle ilgili bir durumdur..

Bahadır senide firefox kullanmaya davet ediyorum kardeşim :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Ekm 2009, 01:57

Sohbetler tüm hızı ile ilerliyor ve gün geçtikçe faydalı ve gerekli bir uygulama olduğunu tecrübe ediyoruz. Özellikle bugün kü sohbette Alper' in, Erhan' a meslek tercihi ile ilgili olarak yaptığı tavsiyeler çok güzel ve abi-kardeş samimiyetinde idi...
Bir hobi adına toplandığımız çatı altında her konuda ve her şeyi konuşabildiğimiz bu tür paylaşımların da yapılması gerçekten de aile olduğumuzu bir kez daha ispatlar cinsten...
Ayrıca bir üyenin siteye girerek; "Selamlar Diecastr ailesi" şeklindeki bir mesajı bile çok anlamlı geliyor bana...
Hepinize teşekkürlerimle... :f:
Keyifli forumlar ve sohbetler... :coffee: :friends:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir