1964 FORD MUSTANG COUPE / KOMPLE DEĞİŞİM / RESİMLİ ANLATIM

Yetkili: BuRaK-B

Re: 1964 FORD MUSTANG COUPE / KOMPLE DEĞİŞİM / RESİMLİ ANLATIM

İletiYazar: Noximious » 24 Nis 2009, 00:33

emeğine sağlık gerçekten baştan yaratılmış süper
Resim
Kullanıcı avatarı
Noximious
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Cihan
1/18 Model Sayısı: 83
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 104
Rep Puani: 105
Noximious rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Nis 2009, 12:24

Telefonda da konuşmuştuk ve açıkçası böyle bir mükemmellikle karşılaşacağımı tahmin etmiştim diyeyim Burak. Açıklamalı anlatım için ayrıca teşekkürler. Harika görünüyor. Elimdeki Mustang için heyecan yaptım şimdi bak. Başına bir iş gelirse senden bilirim. Sen heveslendirdin der çıkarım işin içinden ona göre... :lol: Tekrar ellerine kollarına sağlık kardeşim. :yuppi: :dance2:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 24 Nis 2009, 12:36

Admin yazdı:Telefonda da konuşmuştuk ve açıkçası böyle bir mükemmellikle karşılaşacağımı tahmin etmiştim diyeyim Burak. Açıklamalı anlatım için ayrıca teşekkürler. Harika görünüyor. Elimdeki Mustang için heyecan yaptım şimdi bak. Başına bir iş gelirse senden bilirim. Sen heveslendirdin der çıkarım işin içinden ona göre... :lol: Tekrar ellerine kollarına sağlık kardeşim. :yuppi: :dance2:
İyi dileklerin için teşekkür ederim Gökhan Abi. Bu modu görmeni çok istedim gerçekten. Çok değer verdiğim bir araç ve 2.sıradaki renk seçimim bile olsa istediğim bir görünüme tam kavuşmasada yaklaştı diyebilirim. Bu arada sendeki Mustang değişim istiyorsa yapalım :devil3: Ama sonra benden bilme sakın :lol: Gerçi senin yaptığın modifikasyonlar ustaca, eline yüzüne bulaştırmazsın!
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 24 Nis 2009, 14:47

Burak abi ellerine sağlık model çok güzel olmuş.
Renk ve jantlar çok yakışmış bagajdaki halı da çok güzel görünüyo
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: sagunaydin » 30 Nis 2009, 12:22

süper olmuş.bravo :whistle:
sagunaydin
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: SerkanAktugGünaydin
1/18 Model Sayısı: 32
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 32
Rep Puani: 10
sagunaydin rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Nis 2009, 12:57

Akın AYDIN yazdı:Burak abi ellerine sağlık model çok güzel olmuş.
Renk ve jantlar çok yakışmış bagajdaki halı da çok güzel görünüyo
Teşekkür ederim Akıncım. Aslında aydınlatmada eklemek vardı düşüncemde ama başka bahara kaldı şimdilik.

sagunaydin yazdı:süper olmuş.bravo :whistle:
Sağolasın Serkan Abi.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 03 May 2009, 21:00

Bütün detaylar süper.Renk seçiminden dolayı özellikle kutlarım. :clap: :clap: :clap:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2009, 21:04

atesoglu yazdı:Bütün detaylar süper.Renk seçiminden dolayı özellikle kutlarım. :clap: :clap: :clap:

Teşekkür ederim Ateş Abi, renk konusunda tereddütlerim vardı aslında ama tahmin ettiğime yakın bir görüntü oldu diyebilirim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Desolator » 26 Ekm 2009, 10:46

Amanıııınnn :shocked2: Burakcım ellerine sağlık bu nasıl güzel bir renk nasıl güzel bir işçiliktir böyle.. Askerdeyken kaçırdığım bir konu o yüzden konuyu hortlattım kusura bakmayın ama bence bu modeli yeni üye olan/gözünden kaçmış olan herkesin görmesi lazım.. :bravo: Bravo kardeşim süpersin :drinksb:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 26 Ekm 2009, 11:46

Her sey cok guzel,renk secimi vde detaylara verilen onem iscilik ile kendini gosteriyor. Bagaj halisi beni benden alid... :good2: :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 26 Ekm 2009, 13:48

Desolator yazdı:Amanıııınnn :shocked2: Burakcım ellerine sağlık bu nasıl güzel bir renk nasıl güzel bir işçiliktir böyle.. Askerdeyken kaçırdığım bir konu o yüzden konuyu hortlattım kusura bakmayın ama bence bu modeli yeni üye olan/gözünden kaçmış olan herkesin görmesi lazım.. :bravo: Bravo kardeşim süpersin :drinksb:
Teşekkürler Sinan. İnsan sevdiği şeylere belirli nedenden dolayı zaman ayıramayıp takip edemeyince kötü oluyor; geçte olsa konuyu görmene sevindim. Çok çok iyi olmasada modifikasyon işiyle uğraşacaklar için ufakta olsa yol gösterir belki dedim. Veee, tabikide Diecastr.com farkıyla :smile:

bigshark yazdı:Her sey cok guzel,renk secimi vde detaylara verilen onem iscilik ile kendini gosteriyor. Bagaj halisi beni benden alid... :good2: :+1:
Değerli yorumun için teşekkürler Serdar Abi. Klasikleri senden iyi tanıyan yok bu sitede bu yüzden senin düşüncen önemliydi benim için; modeli beğendiğine sevindim.
Her rengi olduğu gibi bu rengi de Mustang'lere; daha doğrusu o zamanın tüm araçlarına çok yakıştırıyorum. Bu renge en uygun bagaj muşambasında da aklıma Burberry'nin deseni geldi ve uygulayınca tahminimden daha çok yakıştığını anladım.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 26 Ekm 2009, 14:17

Sinan iyiki hortlatmışsın teşekkürler. Yoksa böyle bir güzelliği kaçırmış olacaktım. Gerçekten süper bir çalışma olmuş Burak tebrik ederim. Bende en kısa zamanda bir mustang alıcam artık. Mustangsiz bir kolyeksiyon olacak gibi değil. Ellerine sağlık Burak iyi günlerde seyireyle... :+1:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 26 Ekm 2009, 18:16

Bir Mustang tutkunu olarak hayran kaldım :good2: Ellerine sağlık. Gözüm gönlüm açıldı. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 3