ford mustang 1/43 minichamps

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

ford mustang 1/43 minichamps

İletiYazar: yasar » 22 Ekm 2009, 11:27

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

herhalde tüm dünyanın en çok tanıdığı araçlardan biri.ford mustang.
benim koleksiyonumda bugüne kadar hiç yoktu ve eksik olarak düşünüyordum bu parçayı.mc çıkarınca rengide hoşuma gidince tamamdır dedim ve kattım bizim parka.burak bahsettiğim mustang bu idi umarım beğenirsin.
Resim

mesaj için yasar teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 348
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

Re: ford mustang 1/43 minichamps

İletiYazar: Ahmet » 22 Ekm 2009, 11:30

Çok hoş bir model Yaşar abi rengi müthiş görünüyor iyi seyirler dilerim :sapka: Forumdaki Mustang populasyonu çoğalıyor. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: yasar » 22 Ekm 2009, 11:32

Ahmet yazdı:Çok hoş bir model Yaşar abi rengi müthiş görünüyor iyi seyirler dilerim :sapka: Forumdaki Mustang populasyonu çoğalıyor. :lol:

ahmet sevdiğim bir dizayn ve otomobil tarihinin olmazsa olmazlarından.koleksiyonda mutlaka olmalıydı bugüne imiş.tesekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Ekm 2009, 19:27

:yeah: Yaşar Abicim beğenmekte laf mı? Bayıldım, bayıldım... :rock2:
Geç kalınmış ancak güzel bir kasa ve renk seçimiyle koleksiyona eklenmiş bir model. '64-'65 yerine '68 model almanın bir özelliği, bir anısı var mı acaba merak ettim?
Keyifle seyret ve zevkle sergile Yaşar Abi, diğer Amerikanlarla bir grup fotoğrafı da isterim yanlız :inlove: :nazar:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 22 Ekm 2009, 19:33

1/43 ama koleksiyon için gerçekten de büyük bir eksikmiş Yaşar Hocam. :)) MC' nin güzel çalıştığı ve limitli olması ile de alınan keyfi 2 kat artırdığı bir model... İyi günlerde ve tozsuz sergilmeniz dileklerimle...
Harika bir duruşu var;
Favorim, :cup1:

:sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: yasar » 22 Ekm 2009, 22:49

BuRaK-B yazdı::yeah: Yaşar Abicim beğenmekte laf mı? Bayıldım, bayıldım... :rock2:
Geç kalınmış ancak güzel bir kasa ve renk seçimiyle koleksiyona eklenmiş bir model. '64-'65 yerine '68 model almanın bir özelliği, bir anısı var mı acaba merak ettim?
Keyifle seyret ve zevkle sergile Yaşar Abi, diğer Amerikanlarla bir grup fotoğrafı da isterim yanlız :inlove: :nazar:

burak çok tesekkürler.aslında daha çok avrupalı genç klasikleri topladığım için amerikanlara pek sıra gelmiyor.mc bu modeli çıkarınca rengide çok iyi olduğu için dayanamadım ve aldım.model yılı olarak belli bir anısı yok bende.ama yeni autoart ları görünce bu tema değişik ölçek ve modellere gidebilir gibime geldi.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 22 Ekm 2009, 23:33

Çok şık duruyor abi hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Ekm 2009, 07:53

İyi günlerde sergileyin Yaşar abi. Çok şık bir 1:43.
Dediğiniz gibi olmazsa olmazlardan... :nazar:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eran » 23 Ekm 2009, 08:16

Gökhan abinin dediklerine katılıyorum Yaşar abi gerçekten çok şık bir duruşu var, tabii ki rengi de bu duruşa güzel bir alt yapı olmuş bence.. Hayırlı olsun abi iyi seyirler.. :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 23 Ekm 2009, 10:34

Yaşar abi dev 1/43 koleksiyonunda ilk mustang olmasına şaşırdım açıkcası.Bu zamana kadar nasıl almadım bu güzelliklerden :shocked2:

Modelin detayları çok güzel.Altında ki tabla olmasaydı bazı karelerde 1/18 olduğunuı bile düşünecektim.İyi günlerde sergile.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 23 Ekm 2009, 12:41

Yaşar abi çok güzel çalışılmış bir model. Hayırlı olsun. En güzel Mustang kasalarından..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: yasar » 23 Ekm 2009, 16:49

Admin yazdı:1/43 ama koleksiyon için gerçekten de büyük bir eksikmiş Yaşar Hocam. :)) MC' nin güzel çalıştığı ve limitli olması ile de alınan keyfi 2 kat artırdığı bir model... İyi günlerde ve tozsuz sergilmeniz dileklerimle...
Harika bir duruşu var;
Favorim, :cup1:

:sapka:

gökhan hocam önemli bir eksik tamamlandı gerçekten.hemde içime sinen bir renk seçeneği ile.koleksiyonda son olmaz ama bazı markalarda sona yaklaştıkça huzur içimi kaplıyor.güzel bir duygu.paylaşım için tesekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: yasar » 24 Ekm 2009, 00:01

Okan Model yazdı:Çok şık duruyor abi hayırlı olsun.

okan tesekkürler
Emre ERBASAR yazdı:İyi günlerde sergileyin Yaşar abi. Çok şık bir 1:43.
Dediğiniz gibi olmazsa olmazlardan... :nazar:

emre çok sağol puzzle bir bir tamamlanıyor
Eran yazdı:Gökhan abinin dediklerine katılıyorum Yaşar abi gerçekten çok şık bir duruşu var, tabii ki rengi de bu duruşa güzel bir alt yapı olmuş bence.. Hayırlı olsun abi iyi seyirler.. :good2:

eran çok tesekkürler
mustafacelebi yazdı:Yaşar abi dev 1/43 koleksiyonunda ilk mustang olmasına şaşırdım açıkcası.Bu zamana kadar nasıl almadım bu güzelliklerden :shocked2:

Modelin detayları çok güzel.Altında ki tabla olmasaydı bazı karelerde 1/18 olduğunuı bile düşünecektim.İyi günlerde sergile.

mustafa tesekkürler.bir eksiği yerine koymuş oldum bu modelle.
gokhan derli yazdı:Yaşar abi çok güzel çalışılmış bir model. Hayırlı olsun. En güzel Mustang kasalarından..

gökhan çok sağol.mc yıl sonuna doğru güzel modeller çıkarmaya başladı yine nede olsa noel hediye mevsimi onlar için.
Ali SAMANGÜL yazdı:Yaşar abim;
Hayırlı olsun.Çok şık ve güzel bir mustang renk muhteşem.İyi günlerde seyirle abim.

ali çok tesekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir