FH 16'nın AHLATLIBEL MACERASI... :))

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: FH 16'nın AHLATLIBEL MACERASI... :))

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 18:51

Emre çok güzel çekimler yapmışın güzel bir hafta sonu geçirdiğin belli oluyor bizim gibi seninde iyi geçmesine sevindim Emre'ceğim.
Çektiğin fotoğraflardan ikisi çok hoşuma gitti; biri gerçek biri değil :happy:
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Ekm 2009, 02:03

Ellerine sağlık canım kardeşim. Çekim yaptığın gün telefonla arayıp haberdar etmen de büyük bir incelik ve heyecandı benim için. Herkesin dediği gibi 3. fotoğrafı ben de çok beğendim. 10 numara olmuş... :y:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:pool:

Bu arada, Alper' le buluşmanız konusunda yazdığım mesajda olduğu gibi Duracell lakabının artık Mert ile bütünleştiğini daha iyi gördüm. :lol:
10 kata kadar daha fazla enerji. :tmi: :lol: :nazar:

Seni yalnız bırakmayan minik dost karesi de harika olmuş. Ellerine sağlık kardeşim. :+1:
Sevgiler. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 489
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1155
Rep Puani: 16706
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 21 Ekm 2009, 09:33

Emre abi uçurumun kenarına gelmiş dev(!) gerçekten çok gerçekçi durmuş.Ayrıca yeğenimiz geleceğin dağcısı mı acep? Ellerine sağlık abi.. Rep :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Ekm 2009, 15:45

mustafacelebi yazdı:Emre abi uçurumun kenarına gelmiş dev(!) gerçekten çok gerçekçi durmuş.Ayrıca yeğenimiz geleceğin dağcısı mı acep? Ellerine sağlık abi.. Rep :+1:

Güzel yorumun için teşekkür ederim Mustafa. Beğenmene sevindim. REP için ayrıca teşekkürler.
Yaramaz arkadaş galiba o gün biraz enerji doluydu.
Gökhan'ında dediği gibi, şarjı hiç bitmiyor. :lol: :kamyon:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 24 Ekm 2009, 14:41

Admin yazdı:Ellerine sağlık canım kardeşim. Çekim yaptığın gün telefonla arayıp haberdar etmen de büyük bir incelik ve heyecandı benim için. Herkesin dediği gibi 3. fotoğrafı ben de çok beğendim. 10 numara olmuş... :y:

:pool:

Bu arada, Alper' le buluşmanız konusunda yazdığım mesajda olduğu gibi Duracell lakabının artık Mert ile bütünleştiğini daha iyi gördüm. :lol:
10 kata kadar daha fazla enerji. :tmi: :lol: :nazar:

Seni yalnız bırakmayan minik dost karesi de harika olmuş. Ellerine sağlık kardeşim. :+1:
Sevgiler. :f:

Gökhan'ım cevap yazmak için biraz rahatlamayı beklemiştim. İşlerden kafam çok doluydu biliyorsun. Ah burada olucaktın ki daha ne kareler yakalardık biz. Olmazsa ilk Antalya ziyaretimde Canavarı da getiriyim yanımda, bir sahil çekimi yaparız. Ne dersin hoş olmaz mı... :angel:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Önceki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir