Japon Açılımı - 18 Ekim Mini Çorlu Buluşması Fotoğrafları

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: Japon Açılımı - 18 Ekim Mini Çorlu Buluşması Fotoğrafları

İletiYazar: ///Okan » 18 Ekm 2009, 23:07

Sadece kaldım yani :lol: Süper süper süper 3 kelime ile. :lol: Vallahi çok güzel buluşma olmuş ellerinize sağlık.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 18 Ekm 2009, 23:10

Çok zevkli bir buluşma olmuşa benziyor, hepinizi kutlarım yılmadan bu çekimleri gerçekleştirmişsiniz... :bravo:
Orada olmayı çok ama çok isterdim, ne yalan söyleyeyim kıskandım vallaha :emo3:
Sinan orada siyah renkli bir GT-R35 gördüm diyecektimki iletinde belirtmişsin yeni diye; hayırlı olsun kardeşim.
Bu arada Devrim Abi'nin Ford GT'si bence ortama renk katmış, alttaki fotoğrafı çok beğendim... :lol:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
diecastufuk
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10015
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Ekm 2009, 23:15

Çok güzel bir buluşma olmuş.. Hepinizi tek tek tebrik ederim..
Darısı Ankara'nın başına..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: kadoku » 18 Ekm 2009, 23:36

Sinan, uzun zamandır planladığınız Japon buluşmasını nihayet gerçekleştirmişsiniz güzel bir buluşma olmuş gerçekten
Resim
kadoku
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Kadir
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 150
kadoku rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 18 Ekm 2009, 23:53

BuRaK-B yazdı:Çok zevkli bir buluşma olmuşa benziyor, hepinizi kutlarım yılmadan bu çekimleri gerçekleştirmişsiniz... :bravo:
Sinan orada siyah renkli bir GT-R35 gördüm diyecektimki iletinde belirtmişsin yeni diye; hayırlı olsun kardeşim.
Bu arada Devrim Abi'nin Ford GT'si bence ortama renk katmış, alttaki fotoğrafı çok beğendim... :lol:

Teşekkür ederim dostum. Aslında bütün siteyi davet etmek isterdik ama biraz plansız ve bir anda oldu. Niyetimiz istanbul buluşmasında çekmekti normalde bu resimleri.

GT-R buluşmaya yetişti aslında biliyorsundur aklımda AA almak vardı ama kyosho'da çok çok iyi yapmış modeli. Galiba AA'yıda alacağım :lol:

O fotoğrafta GT renk katsın diye konmadı ki.. Japonların yemeği o.. :smile7: :laughing:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 18 Ekm 2009, 23:57

kadoku yazdı:Sinan, uzun zamandır planladığınız Japon buluşmasını nihayet gerçekleştirmişsiniz güzel bir buluşma olmuş gerçekten

Evet abi sonunda :lol:

Yener'le yaklaşık 2 sene nette konuştuktan sonra yüzyüze tanışabildik ve Siyah&Beyaz'ları buluşturduk :lol:

Yener; Olmuşmudur 2 sene? :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 01:27

Hairka bir gündü şansımıza tam çorluya girdiğimizde güneş açtı ve biz çekimi bitirinceye kadar gitmedi.
İlk önce bu güçlü siyah ve beyaz japon temeları için Sinan ve Yener'e tebrikler.
Sinan'ında bir karede söylediği gibi hangisini çeksem diye karar veremedim. Hepsi birbirinden güzel modellerdi.
Sinan bu buluşma fotoğrafları ile yurtdışına açılacağını söyleyince JAPON yerine JAPAN yazılarak çekimi yaptık :duyuru:
Yemekten sonra Sinan herkezin hafıza kartlarını toplayıp kayıplara karıştı........ şaka tabi bilgisayarına atıp kopyalarını aldı ve resimleri kendisi yükleyip bizi bu zahmetten kurtardığı için tam teşekkür edecektim ki ! bazı resimlerin olmadığını gördüm.
Ve gördümkü bu eksik resimler Ford GT'ye ait :devil: bu bir japon kayırmadır :lol:
Ama merak etmeyin arkadaşlar onları ben yükleyip koyacağım :tey:
Telefonda da muhabet ettiğim; özellikle görmek istediğim Sinan'la yüzyüze görüşüp tanıştığıma ayrıca Yener, Ufuk ve Ekin kardeşlerimizle tanışmaktan çok zevk aldığımı ve sevindiğimi belirtmek isterim.
Eğer konuştuğumuz yeri Yener ayarlayablirse bir dahaki buluşmanın süper olacağını şimdiden söyleyebilirim.
Daha önceki buluşmamızda tanıştığım Burak, Erhan ve Can (Kadirle daha önce tanışmıştım) ve bugünkü arkadaşlarda da gördüğüm samimi ve gerçek koleksiyoncu karakterleri yüzünden ne kadar harika bir diecast ailesi olduğumuzu söylemek istiyorum.
:drinksb:
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, Eran
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 19 Ekm 2009, 08:30

REVOLUTION yazdı:Ve gördümkü bu eksik resimler Ford GT'ye ait :devil: bu bir japon kayırmadır :lol:

Abi ben masumum :blush: Çok fotoğraf olunca arada kaynamış olabilir. Konu Japon olunca gözümün başka model görmediğide doğrudur ama şimdi konu o değil :lol: Hemen düzeltiyorum abi hatamı :drinksb:

Abi şimdi baktımda senin fotoğraf makinesinden çıkan resimlerde bile GT'nin 2 tane resmi var.. Sende bağırmaya yer arıyorsun valla :cry1:

:smile7: :smile7: :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Emre E. » 19 Ekm 2009, 10:53

Sinan, sen buna MİNİ buluşma mı diyorsun... :smile:
Basbaya toplanmışsınız işte. :lol:
İşin şakası bir yana çok güzel bir gün olduğu besbelli. Herşey yüzünüzden okunuyor. Devrim'in GT'si için ben de aynı yorumu yapacağım. Tam bir nazarlık olmuş. :nazar:
Yüreğinize sağlık dostlar. Budur. :hearth:

Not: Bu arada fotoğrafları görünce benim de canım buluşma istedi... Ne dersiniz Ankara'lı arkadaşlar? Alper'in dediği gibi bir Ahlatlıbel mi yapsak haftasonu? :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: diecastufuk » 19 Ekm 2009, 10:55

Devrim abi bu da benden :whistle:
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 14:32

diecastufuk yazdı:

Bende Ufuk bir ara benim GT'yi alıp köşeye çeklip ne yaptı acaba diye düşünüyordum :lol:
Eline sağlık ama herhalde yanındakim kırmızı arkadaş 1:24 galiba ??
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 14:34

Desolator yazdı:
BuRaK-B yazdı:Çok zevkli bir buluşma olmuşa benziyor, hepinizi kutlarım yılmadan bu çekimleri gerçekleştirmişsiniz... :bravo:

Teşekkür ederim dostum. Aslında bütün siteyi davet etmek isterdik ama biraz plansız ve bir anda oldu. Niyetimiz istanbul buluşmasında çekmekti normalde bu resimleri.

GT-R buluşmaya yetişti aslında biliyorsundur aklımda AA almak vardı ama kyosho'da çok çok iyi yapmış modeli. Galiba AA'yıda alacağım :lol:

O fotoğrafta GT renk katsın diye konmadı ki.. Japonların yemeği o.. :smile7: :laughing:

Aslında buna cevap verecektim ama Burağa yazılmış bir cevap olduğundan cevap verme Burağa aittir gereken yazıyı yazacak olduğuna eminim :fU:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: diecastufuk » 19 Ekm 2009, 15:06

REVOLUTION yazdı:
diecastufuk yazdı:

Bende Ufuk bir ara benim GT'yi alıp köşeye çeklip ne yaptı acaba diye düşünüyordum :lol:
Eline sağlık ama herhalde yanındakim kırmızı arkadaş 1:24 galiba ??

Evet abi 1:24 ekinin modeliydi.
Resim
PERFORMANCE IN ACTION
Kullanıcı avatarı
diecastufuk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: UFUK
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 70
1/43 Model Sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 31
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 877
diecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yokdiecastufuk rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir