Detaylandırmada bir adım sonrasına geçtim...

Yetkili: BuRaK-B

Re: Detaylandırmada bir adım sonrasına geçtim...

İletiYazar: masato » 17 Ekm 2009, 01:14

Admin yazdı:Harika ve çok yerinde düşünülmüş bir uygulama Alper. Tebrik ederim kardeşim. Yakında cd çalar, ses tesisatı, araç içi aydınlatmaya geçersen şaşırmam. :)) En güzellerini de yapacağına eminim. Ellerine sağlık kardeşim. :y: :+1:

Teşekkürler Gökhan abi. Cd, lcd, navigasyon olaylarına girdim zaten abi. Özellikle sanırm A8 in sol ön koltuktakş lcd gözünden kaçmış olsa gerek... "A8"bakma imkanın olursa bir göz at istersen... :grin: Aydınlatma işi aklımda zaten ama bir türlü yolum düşüpte Konya Sokak'a gidemedim. Oraya bir gitsem sanırm detayda ikinci adımıda atmış olucam diye düşünmekteyim... Ledlerle ışıklandırma işine de girmeyi çok istiyorum. Zaten detay hevesi ilk olarak bu ışıklandırma ile başladı bende....Bakalım ilerleyen zamanlarda o işe de bir el atmam lazım sanırm...
Ses sitemleri şimdilik aşar bizi abi sanrm :grin:
Rep için ayrıca teşşekkür ederim...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: tansukoc » 17 Ekm 2009, 09:15

Sanırım yakında AA ve Kyosho TR ye yolldığı modellere halı kaplama koymayacak. Nasılsa Alper en az orjinali gibi yapıyor ne gerek var diyecekler. :bravo:
Sende artık Diecast tuning mağazası açarsın. :cash:
Resim

mesaj için tansukoc arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
tansukoc
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tansu KOÇ
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 10
Rep Puani: 135
tansukoc rep puani yok

İletiYazar: masato » 17 Ekm 2009, 09:58

tansukoc yazdı:Sanırım yakında AA ve Kyosho TR ye yolldığı modellere halı kaplama koymayacak. Nasılsa Alper en az orjinali gibi yapıyor ne gerek var diyecekler. :bravo:
Sende artık Diecast tuning mağazası açarsın. :cash:

Teşekkürler Tansu abi.Gerçekten güzel yorumlarınla beni gururlandırıyosun. Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum bende...Aklımda olmayan bir porje değil zaten diecast tunning mağzası... Şartlar olgunlaştığında el atacağım ilk konu hatta...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Önceki

DİĞER UYGULAMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir