Detaylandırmada bir adım sonrasına geçtim...

Yetkili: BuRaK-B

Detaylandırmada bir adım sonrasına geçtim...

İletiYazar: masato » 15 Ekm 2009, 20:28

Düşündüm taşındım... Dedim Alper oglum; paso milleti bi halı kaplama, biraz boya, iki tel kablo ile oyalıyosun... Olmaz dedim kendi kendime aş artık bunları... Sonra durdum fazla aşma dedim... Sonra aşarsak fazla ilerde yaptıklarımızın reytingi düşer :grin: En nihayetinde bir adım daha ileri gideyim dedim... Nacizane aklıma gelipde uygulamış olduğum bu detaylandırmaları siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim...
Fotolar biraz fazla oldu ama artık napalım idare ediverin :grin: Belki sizlerede fikir veriri ilerdeki uygulamalarınıza...

belair...
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

GTO

CAMARO

IMPALA

ELDORADO

CHEVELLE

MERCURY

CORVETTE

FURY

Beğenilerinize...

Son projeler:

A8
plakalar
En son masato tarafından, 16 Ekm 2009, 01:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: Detaylandırmada bir adım sonrasına geçtim...

İletiYazar: masato » 15 Ekm 2009, 20:54

Ali SAMANGÜL yazdı:Masato tunnig hız kesmeden durmak yok yola devam diyor.Maşallah Alper'cim.Çok güzel kareler eline sağlık kardeşim.Paylaşım için teşekürler.

Teşekkürler Ali abi. İmalatlara devam. Durmayalım yoksa canım fena sıkılıyor abi; o yüzden böle güzel oluyor. :lol: :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 15 Ekm 2009, 21:04

Heryere bir kullanma klavuzu oturttum diyorsun yani :lol: Eline sağlık dostum.. Güzel olmuş.. Bir adım ileri gitme düşünceside süper.. Haklısın birden fazla gidersen bir sonraki mod'da daha fazlasını görmek isteriz :lol: :lol:

Kolay gelsin :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Ekm 2009, 22:06

Desolator yazdı:Heryere bir kullanma klavuzu oturttum diyorsun yani :lol: Eline sağlık dostum.. Güzel olmuş.. Bir adım ileri gitme düşünceside süper.. Haklısın birden fazla gidersen bir sonraki mod'da daha fazlasını görmek isteriz :lol: :lol:

Kolay gelsin :drinksb:

Teşekkürler Sinan. Beğenmene sevindim. Şimdi biliyosundur Abd de adamlar sıcak kahve de bile içindeki sıcaktır diye yazı yazmakta... Arabalarda da bu kadar olması normal bence :grin: Zaten bunlar bir iki resimden bulabilğim yazılar internetten. Bende modellerime uygulamk istedim...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: kdeniz » 15 Ekm 2009, 23:19

Askeriyede her yerde bu tarz uyarı levhaları vardır :lol:
Ellerine sağlık Alper çok güzel çalışmalar. Can sıkıntısına birebir bu çalışmalar...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: masato » 15 Ekm 2009, 23:27

kdeniz yazdı:Askeriyede her yerde bu tarz uyarı levhaları vardır :lol:
Ellerine sağlık Alper çok güzel çalışmalar. Can sıkıntısına birebir bu çalışmalar...

Teşekkürler Kadir. Zaten welly yi motormax ayarında modeller seçmemin bir nedenide böle detaylandırma yapabilmek... Büyük bir zaman öldürücü gerçekten. Bir kere dalınca modele zamanın nası geçtiğini anlamadan akşam olu veriyor...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Ekm 2009, 01:08

İkaz şiltlerini düşünmen bence çok yerinde ve güzel olmuş Alper. Benimde yapmam lazım en kısa zamanda :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: tansukoc » 16 Ekm 2009, 07:38

bir süre sonra masatodan yeni başlık:
Sanayiden son çıkan: 5 ml. kurşunsuz benzinle 2 km giden 1:18 İmpala :)
Resim

mesaj için tansukoc arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
tansukoc
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tansu KOÇ
1/18 Model Sayısı: 10
1/24 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 10
Rep Puani: 135
tansukoc rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Ekm 2009, 07:53

Valla Alper süper bir düşünceyi hayata geçirmişsin. Bunları okumak için büyüteç gerekiyor mu? :lol:
Ellerine sağlık... :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Ekm 2009, 11:48

BuRaK-B yazdı:İkaz şiltlerini düşünmen bence çok yerinde ve güzel olmuş Alper. Benimde yapmam lazım en kısa zamanda :good2:

Teşekkürler Burak.Corel de istersen mail atabilirm yaptıklarımı.

tansukoc yazdı:bir süre sonra masatodan yeni başlık:

:yuppi: Çok yakında vizyonda :) Teşekkürler Tansu abi SüPeR yaklaşımın için gerçekten güne çok iyi başlamamı sağladı sağolasın... :tey: :dance5:

Emre ERBASAR yazdı:Valla Alper süper bir düşünceyi hayata geçirmişsin. Bunları okumak için büyüteç gerekiyor mu? :lol:
Ellerine sağlık... :good2:

Teşekkürler Emre abi. Büyüteç yer yer lazım olmuyor değil.:) Sendeki Ferrari yi gördükten sonra böle olmayacak dedim Adamlar 1:43 e neler yapmışlar daha benim 18 liklerde hiç bişey yok dedim ve ortaya bunlar çıktı... :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Ekm 2009, 12:08

tansukoc yazdı:bir süre sonra masatodan yeni başlık:
:laughing:

masato yazdı:
BuRaK-B yazdı:İkaz şiltlerini düşünmen bence çok yerinde ve güzel olmuş Alper. Benimde yapmam lazım en kısa zamanda :good2:

Teşekkürler Burak. Corel de istersen mail atabilirm yaptıklarımı.
Yapabilirim büyük ihtimalle ama benim için önemli olan etiketli çıktı alabilmek :sad1: Hatta sırf bu yüzden kat otoparkı dioramamın açılışını tam yapamadım :wink1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 16 Ekm 2009, 12:14

BuRaK-B yazdı:Yapabilirim büyük ihtimalle ama benim için önemli olan etiketli çıktı alabilmek :sad1: Hatta sırf bu yüzden kat otoparkı dioramamın açılışını tam yapamadım :wink1:

Office1store veya büyük kapsamlı krtasiyelerde sadece çıktı işiyle uğraşanlar var. Harita v.s. basanlar. Oralarda a4- a3 boyutunda yapışkanlı kağıt var. Bende çıktıları oralarda alıyorum. Orada lazer olduğundan dolayı baskılar kaliteli oluyor. Ben 1,2TL gibi bir fiyata a4 çıktı alıyorum. Bu tarz bir yerden mutlaka bulursun. Ankara'da varsa İstanbul'da kuş konduranları vardır mutlaka :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Ekm 2009, 21:18

Harika ve çok yerinde düşünülmüş bir uygulama Alper. Tebrik ederim kardeşim. Yakında cd çalar, ses tesisatı, araç içi aydınlatmaya geçersen şaşırmam. :)) En güzellerini de yapacağına eminim. Ellerine sağlık kardeşim. :y: :+1:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Sonraki

DİĞER UYGULAMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir