10/10/2009 Emre ERBAŞAR-M.Alper ESATOĞLU Buluşması...

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: 10/10/2009 Emre ERBAŞAR-M.Alper ESATOĞLU Buluşması...

İletiYazar: Desolator » 13 Ekm 2009, 19:21

İki kişilik DEV kadro :bravo: :bravo:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Ekm 2009, 21:39

Efes reklam paramı alırım ona göre. :wait: :grin:
Değerli kardeşlerim, bu anlamlı buluşmanızı bizlerle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ediyorum.
Yalnız şunu elbette belirtmeliyim ki; kıskanmadım değil!.. :))
Yanınızda olabilmeyi gerçekten çok isterdim. En azından, keyifle geçen dakikikalarınıza telefonla da olsa katılmak benim için çok büyük bir mutluluktu. Alper' in bu buluşmada gerçek Mert' i tanımasına sevindim. :lol:
Ben Ankara' da iken Emre ile yaptığımız buluşmalarda bitip tükenmeyen enerjisi ile :nazar: geceye damgasını vuruan isim olurdu.
Bu durumu Duracell Mert şeklinde de açıklayabiliriz; diğer çocuklar uyurken Mert 10 kata kadar daha fazla enerji üretir... :grin: :nazar:
Bir önceki Ankara buluşmanızda önceki buluşmanızda, Mert' in uyuyor olması beni açıkçası şaşırtmıştı. :))
Bu güzel modelleri ve anlamlı buluşmanızda geçen keyifli saatleri bizlere de aynı samimiyet ve içtenlikle yaşattığınız için teşekkür ediyorum.
Bir diğer anlamlı konu da; bir hobi vasıtası ile oluşan bu güzel arkadaşlıktan, bu kadar içten ve samimi bir davetin ortaya çıkmasıdır. :sapka:
Bu arada, telefon görüşmemizde Dilşat' ın yaptığı güzel yemekler de konu olmuştu ve kargolamanızı istemiştim. :)) Alper' de kargolarız abi demişti. :wait: Ama kargodan hala ses yok. :search: :grin:
Bir dahaki sefere artık. :)) Ben kargodan yemek beklerken Emre' min her zaman ki gibi yaptığı sürpriz elime ulaştı. Güzel ve anlamlı hediyen için bir kez daha teşekkürler can dostum.
Selamlar ve sevgiler... :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 13 Ekm 2009, 22:20

MAKOSHARK yazdı:Bende istiyorum böyle bir buluşma ama rakı balıklı olmak şartı ileeeee...Allah muhabbetimizi arttırsun arkadaşlar. :smile: :smile: :smile:

Balık rakısız ağlar derler Deniz abi... Neden olmasın en kısa zamanda tertip edelim olmassa...Teşekkürler güzel yorumların için.

Akın AYDIN yazdı:Abilerim ellerinize sağlık yine çok güzel kareler. Aile olduğumuzun bir kanıtı daha bu. Hediyende hayırlı olsun Alper abi.

Teşekkürler Akın'cım. Gerçekten çok sıcak bir ortam var.Emre abinin çok ince bir davranışıydı sağolsun beni çok utandırdı gerçekten.

Desolator yazdı:İki kişilik DEV kadro :bravo: :bravo:

Teşekkürler Sinan.

Admin yazdı:Efes reklam paramı alırım ona göre. :wait: :grin:
Değerli kardeşlerim, bu anlamlı buluşmanızı bizlerle paylaştığınız için öncelikle teşekkür ediyorum.
Yanınızda olabilmeyi gerçekten çok isterdim. En azından, keyifle geçen dakikikalarınıza telefonla da olsa katılmak benim için çok büyük bir mutluluktu. Alper' in bu buluşmada gerçek Mert' i tanımasına sevindim. :lol:
Ben Ankara' da iken Emre ile yaptığımız buluşmalarda bitip tükenmeyen enerjisi ile :nazar: geceye damgasını vuruan isim olurdu.
Bu durumu Duracell Mert şeklinde de açıklayabiliriz; diğer çocuklar uyurken Mert 10 kata kadar daha fazla enerji üretir... :grin: :nazar:
Bir önceki Ankara buluşmanızda önceki buluşmanızda, Mert' in uyuyor olması beni açıkçası şaşırtmıştı. :))
Bu güzel modelleri ve anlamlı buluşmanızda geçen keyifli saatleri bizlere de aynı samimiyet ve içtenlikle yaşattığınız için teşekkür ediyorum.
Bir diğer anlamlı konu da; bir hobi vasıtası ile oluşan bu güzel arkadaşlıktan, bu kadar içten ve samimi bir davetin ortaya çıkmasıdır. :sapka:
Bu arada, telefon görüşmemizde Dilşat' ın yaptığı güzel yemekler de konu olmuştu ve kargolamanızı istemiştim. :)) Alper' de kargolarız abi demişti. :wait: Ama kargodan hala ses yok. :search: :grin:
Bir dahaki sefere artık. :)) Ben kargodan yemek beklerken Emre' min her zaman ki gibi yaptığı sürpriz elime ulaştı. Güzel ve anlamlı hediyen için bir kez daha teşekkürler can dostum.

Güzel yorumların için çok Teşekkür ederim Gökhan abi. Öncelikle siteye ek gelir babaında efesle anlaştık abi :tey: Sonrasında inşallah şubat ayında bu buluşmayı tekrarlarız abi. İnşallah ilerleyen zamanlarda bende sizleri evimde ağırlayabilrim. Şimdilik buluşma noktası olarak Emre abileri kullancaz kısa bir süre...
İnsan araya araya mevlasınıda belasınıda bulur derler ya ne doğrudur. Bu forum benim üye olduğum en son forum. Gerçekten bilseydimde ilk buraya üye olur arada o kadar zamanı boşa harcamasaydım. Ama geç olsunda güç olmasın. Bir kez daha bize bu ortamı sağlayan başta Gökhan abi olmak üzere tüm abilerime, yaşıtlarıma ve kardeşlerime bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
Gökhan abi biz kargoyu gönderdik ama daha Ankara il sınırını geçmeden (malum gece çıkıyo kargolar yola) şöför acıkmış kasadan gelen kokulara dayanamayıp bakınca kendini tutamamış... Buradan çıkan sonuç olaraktan kargoyla gelmesi zor abi gelip öle yemen gerekiyor :grin:
Valla çok doğru bir yaklaşımla Mert'e Duracell lakabını bende onaylıyorum Tabii Emre abi değerli eşinin izni olursa...
Güzel yorumların ve içtenliğin için tekrar teşekkürler abi...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Eran » 14 Ekm 2009, 00:03

Kesinlikle benim de fikrim ilk paragraftaki ikinci cümlede yazılanlardan yana.. Yan yana gelince çok samimi sohbetler çıkıyor piyasaya..

Bu buluşma da en az bizimki kadar değerli olmuş, elinize kadrajınıza ve yüreğinize sağlık abiler, nicelerinin aynı içtenlikle gerçekleşmesi dileğiyle :smile:
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: masato » 14 Ekm 2009, 00:21

Eran yazdı:Kesinlikle benim de fikrim ilk paragraftaki ikinci cümlede yazılanlardan yana.. Yan yana gelince çok samimi sohbetler çıkıyor piyasaya..

Bu buluşma da en az bizimki kadar değerli olmuş, elinize kadrajınıza ve yüreğinize sağlık abiler, nicelerinin aynı içtenlikle gerçekleşmesi dileğiyle :smile:

Güzel yorumların ve içtenliğin çin çok teşekkür ederim Erhan'cım.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Ekm 2009, 07:52

Admin yazdı:Efes reklam paramı alırım ona göre. :wait: :grin:

Güzel düşüncen ve yorumun için teşekkürler Dostum. Mert kendine -kendinden büyük de olsa- bir arkadaş buldu hemen zaten. Merve ablası onunla yakından ilgilendi sağolsun. Bizi rahat bırakmasında en büyük etmen olduğunu düşünüyorum. Dilşat'ın yemeklerden biz sana gönderdik ama ulaşmamasına şaşırmamalı. Alper'in de bahsettiği gibi kargo şirketinin çalışanlarının gazabına uğramış olabilirler. :lol:
Süprizini iyi günlerde sergilemeni dilerim. Umarım diğerlerinin yanına yakışmıştır.
Selamlarımla. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir