BİR İSTANBUL MASALI VE MODELLERİMİZ

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: DIECASTR 11 EKİM İSTANBUL BULUŞMASI VE FOTOĞRAFLARI

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Ekm 2009, 18:24

Evet arkadaşlar bütün yazdıklarınıza katılıyorum gerçekten tadı damağımızda kaldı telefonda söyleyipte buluşunca konuşuruz dediğimiz birçok şeyi bile konuşamadık zaman çok hızlı ama bir okadar da güzel geçti.
Kadir arkadaşımız eşi ve ikizleriyle gelmesi beni çok sevindirdi bize söz vermesi yüzünden bize katılmasına çok sevindik. Hanımı ne dedi bilmiyorum tabi :lol: ama ikizlerimizden birisi çok hoşnut değildi kaç tane fotoğrafını çeksemde yüzünü göstermedi ve kızdı :grin:
Bozuk fotoğraf makinemle çekim yapmak içimden gelmedi bu yüzden fazla çekmedim ama yinede; bende birkaç karemi yayınlayım istedim.
AMA İLK ÖNCE İKİZLER

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

BİRDE F1 DEKİ GİBİ GECE YARIŞINDAN ÇEKİMLER YAPTIM :grin:

VE FİNAL; GELEN HERKESE ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER :duyuru:
Sıralama şöyle 1.Bugatti veyron 2. Porsche 911 cup 3. BMW M3 GTR
Not: Bugatti yarışı çok önce bitirdiğinden fotoğraf karasine girememiştir.

Resim
En son BuRaK-B tarafından, 13 Ekm 2009, 01:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf Ekleme Kuralına Göre Düzenlenmiştir.
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
BuRaK-B, Desolator
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: canomen » 12 Ekm 2009, 21:03

Çok güzel hareketler bunlarrrr :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 12 Ekm 2009, 21:06

Gerçekten çok güzel buluşma olmuş. Katılmayı belki oradaki herkesten çok istiyordum ama misafir gelince ve arabada müsait olmayınca gelemedim. Otobüsle gelseydim günün yarısı muhtemelen orayı bulmakla geçebilirdi :sad1:

Devrim abicim; özellikle seninle görüşmeyi çok istiyordum ama kısmet değilmiş. İnşallah siyah&beyaz'da işin falan çıkmaz. Bu hafta sonu yapabiliriz. Dokunmak yasaktır'da bende kaldı veremedim bir türlü zaten :blush:

Kadir abi; ikizler çok tatlıymış maşallah :nazar:

Emeği geçen herkese çok teşekkürler arkadaşlar. Bu buluşmada olmadı ama bir sonraki buluşmada görüşmek dileğiyle inşallah.

Not: Erhan'ın koyduğu pist fotograflarında 350z'nin önünde bir kaya var. Kaza falan olmadı inşallah :laughing:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 12 Ekm 2009, 22:44

Bende çok gelmeyi istiyordum ya hem antremanım vardı hemde yer biraz uzaktı.Neyse kısmet artık büyük buluşma düzenler Mustafa abim :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Ekm 2009, 01:42

Kadir Abi ikizler gerçekten çok tatlılar, maşallah :nazar:
Sinan o fotoğraftaki kayayı bende farkettim ve hemen montajlayıp sildim :lol:
Resim

Okancım aylardan beri buluşma yapalım diyen zaten hepimiziz. Okadar anket vs. yapıldı, oylama sayısı 18 kişiydi. Anadolu yakası yerine herkes rahatlıkla katılabilsin diye Avrupa yakasını da seçtik çünkü Anadolu yakasından katılabileceklerin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor, tarihleri de üst üste kaçkez erteledik ve eksik olmasınlar gelen kişiler belli. Birsonraki buluşmaların da bundan farklı olacağını hiç sanmıyorum.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 13 Ekm 2009, 09:23

sui_cast yazdı:

Çıplak Vatandaş iyiymiş :smile7: :devil3: :fU:

:smile7: :smile7: sahiden ben hiç dikkat etmemiştim Bahadır..Neredeyim ben! der gibi bir hali var.
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 13 Ekm 2009, 09:47

Zaten benim de gelir gelmez ilk sözüm "biz de mi soyunsak acaba?" olmuştu. Genelede herkes bu şekildeydi sahilde...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 13 Ekm 2009, 10:19

Desolator yazdı:Gerçekten çok güzel buluşma olmuş. Katılmayı belki oradaki herkesten çok istiyordum ama misafir gelince ve arabada müsait olmayınca gelemedim. Otobüsle gelseydim günün yarısı muhtemelen orayı bulmakla geçebilirdi :sad1:

Devrim abicim; özellikle seninle görüşmeyi çok istiyordum ama kısmet değilmiş. İnşallah siyah&beyaz'da işin falan çıkmaz. Bu hafta sonu yapabiliriz. Dokunmak yasaktır'da bende kaldı veremedim bir türlü zaten :blush:

Sinan'cığım gelmediğene bende üzüldüm ama yinede telefon açmayınca geçte olsa bir umut vardı içimde.
Orayı bulmak zor olmazdı ama en kötü ihtamalle seni indiğin yerden gelip arabayla alırdık (Burak'ın arabası vardı onun adına konuştum ama oda olmaz demezdi herhalde) Umarım siyah-beyaz'da görüşürüz.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 13 Ekm 2009, 10:22

Abilerim ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık :sapka:

Keşke İstanbulda olabilip katılabilseydim çok isterdim doğrusu ama malum üniversite ve başka şehirde olmanın verdiği zorluklar engel oluyor.Ama bu yaz mutlaka veya ara dönem tatilinde mutlak İstanbulda olacağım :wasntme: Keşke Eskişehir veya Kütahya da da böyle oraganizasyonlar olabilse ama nerede :dash1: :cry1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 13 Ekm 2009, 10:38

BuRaK-B yazdı:Okancım aylardan beri buluşma yapalım diyen zaten hepimiziz. Okadar anket vs. yapıldı, oylama sayısı 18 kişiydi. Anadolu yakası yerine herkes rahatlıkla katılabilsin diye Avrupa yakasını da seçtik çünkü Anadolu yakasından katılabileceklerin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor, tarihleri de üst üste kaçkez erteledik ve eksik olmasınlar gelen kişiler belli. Birsonraki buluşmaların da bundan farklı olacağını hiç sanmıyorum.

:y: tamamıyla katılıyorum; zaten büyük buluşma buydu. Kişi sayısı olarak olmasa gelen kişilerin sıcaklığı sayesinde ortam olarak öyleydi!
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Ekm 2009, 11:03

REVOLUTION yazdı:
Desolator yazdı:Gerçekten çok güzel buluşma olmuş. Katılmayı belki oradaki herkesten çok istiyordum ama misafir gelince ve arabada müsait olmayınca gelemedim. Otobüsle gelseydim günün yarısı muhtemelen orayı bulmakla geçebilirdi :sad1:

Sinan'cığım gelmediğene bende üzüldüm ama yinede telefon açmayınca geçte olsa bir umut vardı içimde.
Orayı bulmak zor olmazdı ama en kötü ihtamalle seni indiğin yerden gelip arabayla alırdık (Burak'ın arabası vardı onun adına konuştum ama oda olmaz demezdi herhalde) Umarım siyah-beyaz'da görüşürüz.
Sinan ben zaten Esenler Otogarının önünden Erhan ile kardeşi Barış'ı almıştım. Anayoldan oraya girip çıkmak zor değil, arasaydın senin içinde zaman ayarlaması yapıp alırdık.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/64 Model sayısı: 10
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 13 Ekm 2009, 16:58

Keyifli ve neşeli bir buluşma olmuş orda olmayı çok istedim ama malesef babamın sağlık sorunlarından dolayı gelemedim bir dahaki sefere inşallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 13 Ekm 2009, 17:16

MAKOSHARK yazdı:Keyifli ve neşeli bir buluşma olmuş orda olmayı çok istedim ama malesef babamın sağlık sorunlarından dolayı gelemedim bir dahaki sefere inşallah.

Deniz abi, telefonda konuşmuştuk ama, bir kez de buradan geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Selamlarımla abim. :sapka:
İnşallah Türkiye buluşmasında görüşürüz herkesle ... :angel:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir