Sanayiden 10. çıkaN : Audi A8

Yetkili: BuRaK-B

Sanayiden 10. çıkaN : Audi A8

İletiYazar: masato » 12 Ekm 2009, 22:16

Uzun bir zamandan sonra MasaTo TuNNinG kapılarını tekrar açtı...

Uzun zamandır sanayide işler yolunda değildi malum ekonomik kiriz var... Bizi de etkilemedi desek yalan olur... Yavaş yavaş piyasa hareketlenmeye başladı... Kolyeksiyona yeni gelen kurbanlardan pardon modellerden Audi iç kısımlarda biraz modifiye talebinde bulundu bizlerden... E doğal olarak bizlerde geri çevirmedik...
Neyse lafı fazla uzatmadan Fotoğraflara geçelim...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

İç mekan ve bagajda halı uygulaması...

Koltukların rengi koyu yeşildi ... Hiç hoşlaşmadım... Siyah yapıcam kısmetse
En son masato tarafından, 15 Ekm 2009, 19:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: Sanayiden 10. çıkacak : Audi A8

İletiYazar: Desolator » 12 Ekm 2009, 23:22

Maşallah sanayi sanayi değil.. İyice organize sanayi bölgesine dönüştü :lol:

Kolay gelsin dostum :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: masato » 12 Ekm 2009, 23:44

Desolator yazdı:Maşallah sanayi sanayi değil.. İyice organize sanayi bölgesine dönüştü :lol:

Kolay gelsin dostum :drinksb:

Eyvallah Sinan. Teşekkürler güzel yorumların için...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Ekm 2009, 01:12

Ön tamponun farlar ve ızgaralar ile kalıp olarak çıkmasına çok şaşırdım, çok garip duruyor. Aklıma ön tarafları kesilip dekor amaçlı kullanılan Belair'ler, Impala'lar geldi.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 13 Ekm 2009, 08:48

BuRaK-B yazdı:Ön tamponun farlar ve ızgaralar ile kalıp olarak çıkmasına çok şaşırdım, çok garip duruyor. Aklıma ön tarafları kesilip dekor amaçlı kullanılan Belair'ler, Impala'lar geldi.

Burak,

Getirtme benim aklima oyle seyler, sabah sabah sinirleniyorum.... :devil: :devil:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 13 Ekm 2009, 08:50

Alper ,

Eline saglik ,cok guzel bir canlandirma yapmissin. Tabii yaptigin modifikasyon olayi da ayrica tebrigi hak ediyor.
Garaj konseptini bir de klasik bir Amerikan ile yapip resimlersen daha da guzel olacak..
Benim favorim budur.. Tebrikler.. :bravo: :bravo: :+1:

Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 13 Ekm 2009, 11:00

bigshark yazdı:
BuRaK-B yazdı:Ön tamponun farlar ve ızgaralar ile kalıp olarak çıkmasına çok şaşırdım, çok garip duruyor. Aklıma ön tarafları kesilip dekor amaçlı kullanılan Belair'ler, Impala'lar geldi.

Burak,

Getirtme benim aklima oyle seyler, sabah sabah sinirleniyorum.... :devil: :devil:
Aman Abi... :blush: Gerçi bu olay bir Motormax'e bakar ama neyse artık... :lol:

Alper, bu arada patronlar grubunun yanına Maisto'dan Jaguar S-Type çok güzel gider :wink1:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 13 Ekm 2009, 12:24

Bende çok şaşırdım gerçekten... Modeli sökerken pat die elime gelince noluyoruz oldum...

bigshark yazdı:

Burak,

bigshark yazdı:Alper ,
Eline saglik ,cok guzel bir canlandirma yapmissin. Tabii yaptigin modifikasyon olayi da ayrica tebrigi hak ediyor.
Garaj konseptini bir de klasik bir Amerikan ile yapip resimlersen daha da guzel olacak..
Benim favorim budur.. Tebrikler.. :bravo: :bravo: :+1:

Serdar abi belkide koltuk yaptıkları artık ifla olmaz arabalardandır... Yani en azından ben ölde düşünüyor ve umut ediyorum. Yoksa o muhteşem homurtulu motor sesine aşık olmadan bu arabaları parçaladıklarını aklımın ucundan bile geçirmiyorum...
Sedar abi güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim. Şu an elimde uygulama yapabileceğim bir klasik amerikan kalmadığı için en kısa zamanda yeni bir amerikan edinip bu isteğinizi yerine geitreceğim :tey:

BuRaK-B yazdı:Alper, bu arada patronlar grubunun yanına Maisto'dan Jaguar S-Type çok güzel gider :wink1:

Maisto dakilerin arka kapıları açılıyormudurki? Açılıyorsa onuda ilerleyen zamanlarda eklemeye çalışayım Burak. İlk hedefim mercoların S lerinden bir tane eklemek...Tabii onunda 4 kapısı açılanını bulmak lazım... Ama jaguarda her zaman favori arabalarımdandır... Önerin için teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 13 Ekm 2009, 14:57

Alper, sokmuşsun A8'i sanayiye. Demiştim senden hiç kurtuluşu yok diye...
Bakalım bitince nasıl olacak. Şimdiden ellerine sağlık. Selamlar. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 13 Ekm 2009, 15:10

Emre ERBASAR yazdı:Alper, sokmuşsun A8'i sanayiye. Demiştim senden hiç kurtuluşu yok diye...
Bakalım bitince nasıl olacak. Şimdiden ellerine sağlık. Selamlar. :sapka:

Teşekkürler Emre abi. Zaten zamanı gelmişdi. Patronlara makyaj yapmak gerekliydi... Başladık bi hışım...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 13 Ekm 2009, 16:47

Ellerine sağlık Alper bitmiş halini merakla bekliyoruz. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: masato » 13 Ekm 2009, 23:30

MAKOSHARK yazdı:Ellerine sağlık Alper bitmiş halini merakla bekliyoruz. :smile: :smile: :smile:

Teşekkürler Deniz abi. Bende en kısa zamanda toplamayı düşünüyorum modeli ancak boyada sorun oldu. İç mekanda koltuklar koyu yeşildi bende mat siyah yapayım dedim. Mat siyah boyayı en nihayetinde buldum ama boyayı sürdüm pas pas parlıyo birde üstüne boya koltuktan çıkmazmı... Biraz yavaşlattı beni ama en kısa zamanda bitirmeye çalışacağım....
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Eran » 13 Ekm 2009, 23:54

Ben de onu yazıcaktım abi mat siyah sürseydin keşke baya parlıyo diye ama cevap gecikmeden gelmiş :smile:

Msnden de konuştuğumuz gibi çok güzel çalışmalara imza atıyosun abi, büyük bir zevkle eserlerini takip ediyorum..

Kolaylıklar dilerim :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

Sonraki

DİĞER UYGULAMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir