KLASİK OTO BULUŞMASI - İKOD - ANKARA AHLATLIBEL FOTOĞRAFLARI

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: KLASİK OTO BULUŞMASI - İKOD - ANKARA AHLATLIBEL FOTOĞRAFLARI

İletiYazar: ogzhndncl » 12 Ekm 2009, 15:13

Klasik araçları bir kaçı dışında çok fazla sevmem ama bu fotoğraflara bakınca ilgim artmaya başladı.Emre abi ilk başta eklediğin fotoğraflardaki Hacı Murat sanırım Murat 124 adı çok güzel duruyor.Bizimde ilk arabamız 124 dü siyah renk.Gerçi bu pek de özel bi konu değil bizim ülkemizde.Bir çok ailenin ilk arabası 124 olmuştur sanırım 70 lerden 2000 lere kadar.Bu tür organizasyonlar çok güzel ve bir o kadar da önemli.Eminim bu organizasyona katılan bir çok kişi çok iyi dostluklar kurmuşlardır.Fotoğraflar için teşekkürler.İyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Ekm 2009, 18:01

Emre hep aynı şeyleri söylemek istemiyorum ama senin elinde birşey var; harika çekimlerin sayesinde defalarca fotoğraflarına baktım eline sağlık kardeş. Valla kimse darılmasın ama sitemizdeki en çok beğendiğim fotoğraflar seninki oluyor :y:
bu harika paylaşım için teşekkürler ve repler yetmez..! :handshake: :+1:

Bunlar benim favorilerim. :duyuru:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son BuRaK-B tarafından, 13 Ekm 2009, 01:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf Ekleme Kuralına Göre Düzenlenmiştir.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 12 Ekm 2009, 19:59

süper fotoğraflar, deli oldum. Bu arada, sarı Bmw Tevfik abi değil mi Serdar abi?
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: canomen » 12 Ekm 2009, 23:31

Emre bey siyah beyaz dönemleri ben yaşamdım ama resimler bana fazlasıyla yaşattı.özellikle murat 124 ün rengine telsiz
antenine ve jantlarına bayıldım :yeah:. orda olup v6 v8 lerin seslerini duymak bir başka olurdu.elinize emeğinize sağlık
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 13 Ekm 2009, 07:58

REVOLUTION yazdı:Emre hep aynı şeyleri söylemek istemiyorum ama senin elinde birşey var; harika çekimlerin sayesinde defalarca fotoğraflarına baktım eline sağlık kardeş. Valla kimse darılmasın ama sitemizdeki en çok beğendiğim fotoğraflar seninki oluyor :y:
bu harika paylaşım için teşekkürler ve repler yetmez..! :handshake: :+1:

Bunlar benim favorilerim.
...

Güzel düşüncen için teşekkür ederim Devrim. Hava çok güzeldi. Her ne kadar makineyi kullanmayı bilmesem de, ışığı güzel kullanmak yetiyor. Tabi bir de arabalar süper olunca... Tekrar teşekkürler... :sapka:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 13 Ekm 2009, 08:42

gokhan derli yazdı:süper fotoğraflar, deli oldum. Bu arada, sarı Bmw Tevfik abi değil mi Serdar abi?

Gokhan aynen , Sari 2002 Tevfik beyin arbasi..
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 13 Ekm 2009, 18:06

Abilerim iknizinde paylaştığı fotolar çok güzel İmpalalar beni benden aldı. Gerçekten çok güzelller. bu kadar çok klasik araç olduğunu bilmiyodum. Yaşlarından dolayı ufak aksilikler olmuş heralde ama hallolmuş hepsi.
Serdar abi ne kadar araç var böle tahmini bi bilgin varmı?
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Ekm 2009, 21:54

:shocked2: Ankara' dan Antalya' ya tayin istediğime bir kez daha pişman ettin beni şimdi. :shocked3:
Ah Emre, ah!.. :dash1: :lol:
Bu keyifli araçları seninle berbaber yakından görüp ve fotoğraflamayı gerçekten de çok isterdim. Güzel fotoğraflamaların sayesinde klasiklerin cennetini de görmüş olduk. :y: Söylenecek çok fazla bir şey yok ve gerçekten de hepsi de mükemmel ötesi... :good2: Böylesine muhteşem bir organizasyonda emeği geçen herkese de kocaman alkışlar.
Umarım Ankara' da bulunduğum zamanlar, bu tür organizasyonlara beraberce denk geliriz.
Paylaşım için teşekkürler can dostum. :+1: :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Ekm 2009, 07:42

Akın AYDIN yazdı:Abilerim iknizinde paylaştığı fotolar çok güzel İmpalalar beni benden aldı. Gerçekten çok güzelller. bu kadar çok klasik araç olduğunu bilmiyodum. Yaşlarından dolayı ufak aksilikler olmuş heralde ama hallolmuş hepsi.

Akın, Impala'ları fotoğraflarken senin adını andım zaten. Hepsi birbirinden şıktı. Ayrılmayacak derecede. Toplam araç sayısı konusunda net bir bilgi veremeyeceğim ben sana, belki Serdar abi daha net biliyordur. Ama tahminimce 50'nin üzerindeydi. :coffee:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Ekm 2009, 07:47

Admin yazdı::shocked2: Ankara' dan Antalya' ya tayin istediğime bir kez daha pişman ettin beni şimdi. :shocked3:
Ah Emre, ah!.. :dash1: :lol:
Bu keyifli araçları seninle berbaber yakından görüp ve fotoğraflamayı gerçekten de çok isterdim. Güzel fotoğraflamaların sayesinde klasiklerin cennetini de görmüş olduk. :y: Söylenecek çok fazla bir şey yok ve gerçekten de hepsi de mükemmel ötesi... :good2: Böylesine muhteşem bir organizasyonda emeği geçen herkese de kocaman alkışlar.
Umarım Ankara' da bulunduğum zamanlar, bu tür organizasyonlara beraberce denk geliriz.
Paylaşım için teşekkürler can dostum. :+1: :f:

Hiç merak etme Gökhan'ım, o günler de gelecek. Hadi hiç olmadı, Antalya'da günübirlik bir görüşme ayarlarız senle. Ama bu fıstıkları yakından görmek, inan bütün haftanın yorgunluğunu aldı. Selamlarımla... :f:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: bigshark » 14 Ekm 2009, 11:39

Akın AYDIN yazdı:Abilerim iknizinde paylaştığı fotolar çok güzel İmpalalar beni benden aldı. Gerçekten çok güzelller. bu kadar çok klasik araç olduğunu bilmiyodum. Yaşlarından dolayı ufak aksilikler olmuş heralde ama hallolmuş hepsi.

Akin selamlar,

Ankara'da 50-60 arasi araba vardi, bizde 20'ye yakin araba ile gittik. Toplam 70-80 arasi araba vardi ve hemen hemen hepsi de Emre'nin dedigi gibi secilmis arabalardi.. Senin sorun sadece o etkinlik icin degil, Turkiye'de bulunan klasik arabalar(sadece Amerikan'lar degil, tum klasikler) icin ise iyi kotu 4,500-5,000 tane oldugu tahmin ediliyor..Ama kesin bilgi yok tabiiki..
Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
Akın AYDIN
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 15 Ekm 2009, 20:20

bigshark yazdı:

Akin selamlar,

Ankara'da 50-60 arasi araba vardi, bizde 20'ye yakin araba ile gittik. Toplam 70-80 arasi araba vardi ve hemen hemen hepsi de Emre'nin dedigi gibi secilmis arabalardi.. Senin sorun sadece o etkinlik icin degil, Turkiye'de bulunan klasik arabalar(sadece Amerikan'lar degil, tum klasikler) icin ise iyi kotu 4,500-5,000 tane oldugu tahmin ediliyor..Ama kesin bilgi yok tabiiki..

Sizin kadroda baya sağlammış abi. Buraya yazdıktan sonra ben satılık oto sitelerine falan baktım. Eskişehirde satılık 35-40 tane araba var ama bunların en fazla 15 tanesi binilebilcek durumda hiç masrafsız al kullan. Bence burası için iyi bi sayı bu. Araçları trafikte de hiç görmedim şaşırdım hatta bunlar burdamıymış diye. Ama malesef benzin fiyatları ve bakım masraflarından dolayı satılıklar.

Emre ERBASAR yazdı:

Akın, Impala'ları fotoğraflarken senin adını andım zaten. Hepsi birbirinden şıktı. Ayrılmayacak derecede. Toplam araç sayısı konusunda net bir bilgi veremeyeceğim ben sana, belki Serdar abi daha net biliyordur. Ama tahminimce 50'nin üzerindeydi. :coffee:

İmpala abi ayrılırmı hiç biri. Saol valla benimde kulaklarım çınlıyodu senmişsin demek. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

Önceki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir