1948 Ford Woody & Ford Convertible

Re: 1948 Ford Woody & Ford Convertible

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Ekm 2009, 18:15

MAKOSHARK yazdı:Hayırlı olsun Burak kardeşim bende Woody'nin düz modeli var Yatming bence güzel bir iş çıkartmış bu modellerde. :smile:
Sağol Deniz Abi. Bende beklediğimden daha iyi bir modelle karşılaştım diyebilirim.

Bülent Aydoğan yazdı:ben buna yazmıştım ama göremedim..hayırlı olsun..mcc de var piyasada ağaç kaplılardan devam etmek istersen..
Teşekkürler Bülent Abi. Motor City Classics üretimlerini Türkiye'de bulamam vede ağırlıklı olarak Klasik temam olmadığı için beni maddi olarak epey aşar. Yoksa Motor City Classics'de nekadar çok istediğim modeller varki, onları hiç sorma :inlove:

bigshark yazdı:Woody konusu basli basina bir sevdadir.Ucundan bucagindan bir bulasirsan kolay kolay kurtulamazsin, hayirli ugurlu olsun modellerin.. Benim de ilgi alanima giren modeller almissin, gule gule sergile..Bu arada cektigin fotograflar harika, gercek bir model tanitimi dergisinde sergilenen resimler tadinda.. Bravo... :ok1: :bravo: :bravo: :bravo: :nazar:

Not: Woody wagon/convertible konusunda bir calismam olmasi lazim, bir arastirayim, bulunca burada paylasirim.
Teşekkür ederim Serdar Abi bu güzel düşüncelerin için. 1:1 bilgilendirme için sabırsızlıkla bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 06 Ekm 2009, 11:51

Burak,

Daha onceki calismami bulamadim, senin icin yeniden bir calisma yaptim, gerci detayli degil ama, bilgilendirme simdilik yeterli olur diye dusunuyorum. Gelistirirsem yine burada yayinlarim. :pidu2: :drinksb:

http://bigshark.klasikoto.net/w/?p=470
Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 06 Ekm 2009, 12:41

Burak modeller çok etkileyici ahşap kaplamaların gerçek olması gerçekten çok keyif verici. Beyaz tercihin için sevindim bende aynı tercihi yapardım ve bence çokdaha yakışmış (belkide beyazı hep çok yakıştırdığımdandır) modelelrini iyi günlerde seyret Motor city classics ürünelrinden umarım uygun temin edebilirsin en kısa zamanda çok beğendiğin modellere uzaktan bakmak olmuyor hiç
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Ekm 2009, 23:40

bigshark yazdı:Burak,

Daha onceki calismami bulamadim, senin icin yeniden bir calisma yaptim, gerci detayli degil ama, bilgilendirme simdilik yeterli olur diye dusunuyorum. Gelistirirsem yine burada yayinlarim. :pidu2: :drinksb:

http://bigshark.klasikoto.net/w/?p=470
Serdar Abi linkteki bilgiler bence gayet detaylı. Bu bilgiler için çok teşekkür ederim. Sayende otomobil dünyasında Ford'un bilinmeyen ilklerinden birini daha öğrenmiş oldum... :lol: Emeğine ve yüreğine sağlık. Bu keyifli paylaşımlarının devamını diliyorum Abi.

Rallyci yazdı:Burak modeller çok etkileyici ahşap kaplamaların gerçek olması gerçekten çok keyif verici. Beyaz tercihin için sevindim bende aynı tercihi yapardım ve bence çokdaha yakışmış (belkide beyazı hep çok yakıştırdığımdandır) modelelrini iyi günlerde seyret Motor city classics ürünelrinden umarım uygun temin edebilirsin en kısa zamanda çok beğendiğin modellere uzaktan bakmak olmuyor hiç
Teşekkürler Birol. Aslında MCC 1949 Model Woody'den Ankarada bir yerde bulmuştum ancak detaylarına göre biraz fazla tuzlu gelmişti, bunun yanında pazarlık dahi yapmış olsam aynası yoktu, bu yüzden almak istemedim. Bakalım artık, allah uzun ömür verirse önümüzde uzun bir koleksiyon hayatı bizi bekliyor...
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 07 Ekm 2009, 10:06

Burak çok güzel bir model.Çekimlerini çok beğendim.Bu gidişle sanırım bütün segment ve dönemlerde ki fordları alacaksın.. :dance5: Güzel çalışma +rep :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 30 May 2013, 00:58

Burakçığım beyaz kasa benim de listem de. Motorcitylerle iyi kardeş olacak inşallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 30 May 2013, 14:46

Teşekkürler Caner bu bebekleri tekrar gündeme getirmişsin. :bravo:
Önemli kusurları kabalıkları olmasına rağmen seyretmesi inanılmaz keyiyli modeller bunlar.
Ahşap kaplamalar, cabrio'daki kumaş koltuklar, wagon'daki çok detaylı sörf aparatları herbiri ayrı keyif.
Güle güle seyret Burak :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 30 May 2013, 17:06

Tolga Abi'ye katiliyorum, Caner'in tozlu raflardan buldugu bu eski konu basliklari iyi oluyor. Yatming oldukca iyi is cikarmis bence, hem Woody hem de Ford Convertible super pozlar vermisler :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Önceki

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir