2004 Land Rover Discovery (Motormax 1:18)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

2004 Land Rover Discovery (Motormax 1:18)

İletiYazar: masato » 05 Ekm 2009, 02:10

vee... günler öncesinden afişle tanıtımını yapmış olduğum 4 ekim geleneksel kutlamalarının son mahsülü olan bu nacizane jip ile paylaşımlarımı "şimdilik" sonlardırmak istiyorum.Değerli zamanınızı ayırıp, konularıma baktığınız ve değerli yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkürler...
(8. doğumgünü hediyem)

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Beğenilerinize...

Doğum günü hediyelerim...
1. 1957 Chevy Belair (Motormax 1:18)
2. 2005 Vespa ET4 (Maisto 1:18)
3. M&M's Tekne
4. 1968 Chevy Camaro SS396 (Welly 1:18)
5. 2005 Mercedes-Benz SLK55 AMG (Motormax 1:18)
6. 2004 Audi A8
7. 2005 Chrysler C300 HEMI
8. 2004 Land Rover Discovery
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Re: 2004 Land Rover Discovery (Motormax 1:18)

İletiYazar: sui_cast » 05 Ekm 2009, 09:15

Smirnoff iyiymiş :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 05 Ekm 2009, 09:24

Abi bu model motormax'in yaptığı en iyi modellerden biri.Bu modeli defalarca yakından incelememe rağmen,hep alacağım dememe rağmen almak bir türlü nasip olmadı.Eklediğin karelerden sonra almamak hata diye düşünüyorum.İyi günlerde sergile.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 05 Ekm 2009, 12:52

Aferin Motormax'e Welly dirseksiz kapıları da kullansaya birde 4 kapıyı açabilse A8 de gerçekten hoş bir araç bende alıp beyaz yapacağım camları değiştirip biraz karoserde deraylandırma yapacağım Yalnız a 8in camları ile 745 i 'nin camkarı arasıdna dağlar kadar fark yapılmış nerdeyse bir ut kalitesinde cam kullanılmış 745 te audide mat bir plastik görünümü var ama dirseksiz kapıalr çok hoş bir görünüm veriyor ( ellerinden öper Alper açık renk döşeme ister Audi'cik)
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: masato » 05 Ekm 2009, 14:23

sui_cast yazdı:Smirnoff iyiymiş :lol:

Güzeldir...Elma suyu ile... :tey:

mustafacelebi yazdı:Abi bu model motormax'in yaptığı en iyi modellerden biri.Bu modeli defalarca yakından incelememe rağmen,hep alacağım dememe rağmen almak bir türlü nasip olmadı.Eklediğin karelerden sonra almamak hata diye düşünüyorum.İyi günlerde sergile.

En kısa zamanda edinmen dileği ile Mustafa. Beni tatmin eden bir model açıkcası.Aldığım modeller içinde özellikle son kattıklarımda 4 kapınında açılması güzel bir ayrıntı. Elbette modelleri daha üst segmentle kıyaslamaya kalktığımızda hataları yok değil.Fiyatına göre doyurucu bir model olduğunu düşünüyorum.

Rallyci yazdı:Aferin Motormax'e Welly dirseksiz kapıları da kullansaya birde 4 kapıyı açabilse A8 de gerçekten hoş bir araç bende alıp beyaz yapacağım camları değiştirip biraz karoserde deraylandırma yapacağım Yalnız a 8in camları ile 745 i 'nin camkarı arasıdna dağlar kadar fark yapılmış nerdeyse bir ut kalitesinde cam kullanılmış 745 te audide mat bir plastik görünümü var ama dirseksiz kapıalr çok hoş bir görünüm veriyor ( ellerinden öper Alper açık renk döşeme ister Audi'cik)

Modeller bana fiyatlarına bakınca gayet başarılı geldi açıkcası Birol. Güzel modeller hepsine güzel döşemeler yapıcam inşallah.Açık renk için 3 bekleyenim var zaten. Plymouth Fury, Chrysler C300 ve Land. Onlarıda en kısa zaman da tamalamayı düşünüyorum...İnş 745 ile birde S serisi merco katabilirsem sanırm patron tayfası tamamdır...
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Ekm 2009, 18:33

Motormax'i pimsiz farları ve kapı sistemi konusunda tebrik ediyorum. Modelin çok güzel Alper. Land Cruiser ile bir fotoğraf çekseymiş keşke dedim ve karşıma son fotoğraf geldi. Güzel bir ikili olmuş, iyi günlerde seyret. :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 05 Ekm 2009, 20:37

Alper, ne yaptın sen...
Nerden buldun bunu? Bu modeli ne kadar çok istediğini biliyordum.
Hayırlı olsun, Kendime almış kadar sevindim valla. Artık güzel bir masato tuning uygulaması bekleriz buna... :nazar:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 06 Ekm 2009, 00:00

BuRaK-B yazdı:Motormax'i pimsiz farları ve kapı sistemi konusunda tebrik ediyorum. Modelin çok güzel Alper. Land Cruiser ile bir fotoğraf çekseymiş keşke dedim ve karşıma son fotoğraf geldi. Güzel bir ikili olmuş, iyi günlerde seyret. :nazar:

Teşekkürler Burak. Daha iyileri sizlerin olsun inşallah... İlk göz ağrım olan cruiser ile beraber bir fotosuz olmaz zaten :tey:

Ali SAMANGÜL yazdı:Afiş etmekle yanlış yapmışsın Alper demedi deme.Sen buna bilbort yapman lazımdı Alper kardeşim :lol: HAyırlı olsun gayet güzel ve bilbordu hak eden bir model iyi günlerde seyirle kardeşim.

Teşekkürler Ali abi. Şimdi afiş bu güzel foruma yeterli merakı uyandırdı diye düşünüyorum. Zaten biz bizeyiz. Bizler haberdar olalaım. Bizler bilelim yeter diye düşündüm :grin: O yüzden küçük bir afiş ile yaptım reklamı... Sanırm kendi doğumgününü reklam yapan ilk kişi olarak da tarihin tozlu sayfalarındaki yerimi almışımdır.... :sun:

Emre ERBASAR yazdı:Alper, ne yaptın sen...
Nerden buldun bunu? Bu modeli ne kadar çok istediğini biliyordum.
Hayırlı olsun, Kendime almış kadar sevindim valla. Artık güzel bir masato tuning uygulaması bekleriz buna... :nazar:

Valla abi sorma çoştuk bir kere...Çok çok berektli bir doğumgünü oldu valla...Birazda sayende yani abi beraber gitmeseydik izgiye zor bulurdum ben c300 a8 i. Pazar öğlen şımarığa gittim. Baktım orada kuzu kuzu yatar.Dedim yeter burada yattığın.Gel birazda bizde yat dedim kaptığım gibi getirdim abi... İçten duyguların için çok çok çok teşekkür ederim. Az ağrıtmadım başını land land die :tey: Ama ona ulaştık bir şekilde...
Masato tunning kapılarını yeniden açıcak abi kısa bir zaman sonra 3 yeni kurban ile beraber... Şimdi haftasonuna doğru bir krem rengi istediğim ton ye dokumada kumaş bulur bulmaz başlayacam işlemlere kısmetse...Tekrar çok teşekkür ederim....
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir