1957 BELAIR, Saz arkadaşları ve Kuyruk Fetişizmi :))

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1957 BELAIR, Saz arkadaşları ve Kuyruk Fetişizmi :))

İletiYazar: Onur GÜNEY » 21 Eyl 2009, 22:03

evet çok güzel modeller
diger modelleride almışşsın sanırım
ayrıca çok güzelde fotolamışsın umarım bimde ucuzluk devam eder :)
Ankaradasınız sanırım bimde olmasa bile begendikde ucuz fiyat kaliteli modeller var..
güle güle sergileyin :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Eyl 2009, 02:09

Hahaha..... :laughing: 1:18 Virüsü üretici firma ne olursa olsun demek sanada bulaştı Emre Abi. Fiyatlarına göre harika modeller bence. Senin mükemmel çekimlerinle hele çok daha harika duruyorlar. Zevkle seyret... :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10015
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Eyl 2009, 10:14

MAKOSHARK yazdı:Bu fıstıklar çok gözalıcı Emre kardeşim hayırlı olsun diyorum 57 harika birde kırmızı olması dahada etkili yapıyor görüntüsünü. :smile: :smile: :smile:

Abi hiç sorma... Hastayım bu araca. Umarım bir gün 1:1 ini kullanmak hepimize nasip olur. :smile5:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Eyl 2009, 10:22

onurgny yazdı:evet çok güzel modeller
Ankaradasınız sanırım bimde olmasa bile begendikde ucuz fiyat kaliteli modeller var..

Teşekkürler Onur. Ankara'dayım evet, ve ayağımıza gelen bu fırsatı kaçırmayalım istedim. Alper'le beraber bir kaçına -en azından birine- modifikasyon yapmayı düşünüyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz. Selamlar. :whistle:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Eyl 2009, 10:26

BuRaK-B yazdı:Hahaha..... :laughing: 1:18 Virüsü üretici firma ne olursa olsun demek sanada bulaştı Emre Abi. Fiyatlarına göre harika modeller bence. Senin mükemmel çekimlerinle hele çok daha harika duruyorlar. Zevkle seyret... :nazar:

Valla Burak biraz öyle oldu gibi. Ama dur :dikkat: demeliyim kendime sanki. Çekimler konusundaki düşüncen için ise ayrıca teşekkür ederim. Daha öğrenecek çok şeyimiz var... :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Onur GÜNEY » 22 Eyl 2009, 11:02

Emre ERBASAR yazdı:
onurgny yazdı:evet çok güzel modeller

Teşekkürler Onur. Ankara'dayım evet, ve ayağımıza gelen bu fırsatı kaçırmayalım istedim. Alper'le beraber bir kaçına -en azından birine- modifikasyon yapmayı düşünüyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz. Selamlar. :whistle:

Benim işler yoğun bu aralar ama fırsatım olursa elbet aranızda olurum. Ankarada gezmediğm dükkan kalmadı nerdeyse. Biyerde bi oyuncak toptancısı varmış ama onu bi türlü bulamıyrum . Ankara Anadolu lisesini oralarda :( bulmadım. Fırsatlar olursa haber veririm özellikle Ankardakileri. Bide office one store magazalarında model arabalar var 1/18'leri 31 gaymeden satısa sunuyorlar bakmanı tavsiye ederim. ben 2 tane mercedes kaptım ordan 1/18 MERCEDESLERIM.iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Eyl 2009, 18:53

REVOLUTION yazdı:Niye kesinlikle hayır Emre ? benim bilmediğim bir durum mu var ? 1:18 karşı bir kin mi besliyorsun ? :lol:

:lol: :lol: :lol:
İlahi Devrim, sen çok yaşa... Durum şöyle...
Forumda beni tanıyanlar 1:43 ağırlıklı bir koleksiyonum olduğunu bilir.
Ta ki sevgili kardeşimiz, forumdan da arkadaşımız, Serhan'ın 1:18 OPEL OLYMPIA hediyesine kadar. Daha sonra ben onun yanına (yalnız kalmasın diye) bir OPEL daha aldım. Ve şimdi bunlar. Dostlarımızın arasında hep espiri konusu olmuştur benim koleksiyonuma katılan 1:18'ler...
Yoksa 1:18'leri sevmemek gibi bir durum olamaz zaten... :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 23 Eyl 2009, 21:34

Süper bir seri olmuş Emre kardeşim.İnsan fetişist olmasın da ne yapsın.Hepsi birbirinden güzel iyi günlerde sergile :drinksb:
:nazar: :nazar: :nazar:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 23 Eyl 2009, 22:46

Açtığın gün konuyu gördüm Emre ama malumun üzere yoğun tempomu bilmektesin... Aslında bu konuya cevap anlamında gündüz çekimleri ile çok güzel bir plan içerisindeydim ama yoğun geçen şu günlerde denk gelmedi bir türlü biliyorsun... Yine de sipariş üzerine gelen bir konuya elbette katkım olacaktır. :lol: Sipariş derken yanlış anlama çünkü bu saz arkadaşlarından aldığım gün ki telefon görüşmemizi biliyorsun... Onların fotoğraflarını bile çekmeye vakit bulamazken diye bahsettim... :))
Kuyruk fetişizmi yaklaşımı da hayli ilginç ve değişik bir başlık olmuş... Bu model ve araçları sevenlerin takıldığı ve incelenmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum...

Çok da fazla uzatmadan ve seni yormadan saz arkadaşlarının arkadaşlarını hemen paylaşıyorum....

Bu Amerikan katında aldığım saz arkadaşları malumundur...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bu fotoğrafta da Ford (Kanuncu) :lol: elbette göze çarpar diye düşünüyorum...
Bence ve hazır varken bunu da katmalısın... Sonra almadım diye pişman olma!.. :wait: :emo:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Selam ve sevgilerle... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 23 Eyl 2009, 23:18

Emre abi hayırlı olsun çok güzelmiş. Renkte şahane. Kankalarıylada iyi poz vermişler
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 24 Eyl 2009, 08:04

Emre ERBASAR yazdı:
MAKOSHARK yazdı:Bu fıstıklar çok gözalıcı Emre kardeşim hayırlı olsun diyorum 57 harika birde kırmızı olması dahada etkili yapıyor görüntüsünü. :smile: :smile: :smile:

Abi hiç sorma... Hastayım bu araca. Umarım bir gün 1:1 ini kullanmak hepimize nasip olur. :smile5:

+ 1000
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Eyl 2009, 10:40

Emre ERBASAR yazdı:
REVOLUTION yazdı:Niye kesinlikle hayır Emre ? benim bilmediğim bir durum mu var ? 1:18 karşı bir kin mi besliyorsun ? :lol:

:lol: :lol: :lol:
İlahi Devrim, sen çok yaşa... Durum şöyle...
Forumda beni tanıyanlar 1:43 ağırlıklı bir koleksiyonum olduğunu bilir.
Ta ki sevgili kardeşimiz, forumdan da arkadaşımız, Serhan'ın 1:18 OPEL OLYMPIA hediyesine kadar. Daha sonra ben onun yanına (yalnız kalmasın diye) bir OPEL daha aldım. Ve şimdi bunlar. Dostlarımızın arasında hep espiri konusu olmuştur benim koleksiyonuma katılan 1:18'ler...
Yoksa 1:18'leri sevmemek gibi bir durum olamaz zaten... :lol:

:lol: tamamdır sorumun cevabını aldım :lol: Bu zehri tam alabilmen için demekki sana bazı 1:18'ler hediye etmek gerekecek :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 24 Eyl 2009, 13:39

Admin yazdı:Açtığın gün konuyu gördüm Emre ama malumun üzere yoğun tempomu bilmektesin... Aslında bu konuya cevap anlamında gündüz çekimleri ile çok güzel bir plan içerisindeydim ama yoğun geçen şu günlerde denk gelmedi bir türlü biliyorsun... Yine de sipariş üzerine gelen bir konuya elbette katkım olacaktır. :lol: Sipariş derken yanlış anlama çünkü bu saz arkadaşlarından aldığım gün ki telefon görüşmemizi biliyorsun... Onların fotoğraflarını bile çekmeye vakit bulamazken diye bahsettim... :))
Kuyruk fetişizmi yaklaşımı da hayli ilginç ve değişik bir başlık olmuş... Bu model ve araçları sevenlerin takıldığı ve incelenmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum...

Çok da fazla uzatmadan ve seni yormadan saz arkadaşlarının arkadaşlarını hemen paylaşıyorum....

Bu Amerikan katında aldığım saz arkadaşları malumundur...
...
Bu fotoğrafta da Ford (Kanuncu) :lol: elbette göze çarpar diye düşünüyorum...
Bence ve hazır varken bunu da katmalısın... Sonra almadım diye pişman olma!.. :wait: :emo:
...
Selam ve sevgilerle... :drinksb:

Bu güzel ileti ile konuya cevap yazdığın için teşekkürler Gökhan...
Senin vitrinler çok alımlı olmuş. :lol:
Diğer Ford konusunda ise düşüncelerim devam ediyor....
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir