Time is GTO

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Time is GTO

İletiYazar: Ahmet » 12 Eyl 2009, 14:37

Haftasonu gelince evde oturmak insanı her zaman sıkar ve doğal bir ihtiyaç olrak kendimizi dışarıya atarız.Bu hafta sonu rotam Eskişehirimizin en görkemli parklarından biri olan Bilim,Sanat ve Kültür parkıydı ve dedimki yanımda neden bir model olmasın ve vitrine baktığımda köşeden GTO beni götür dercesine bir bakış attı ve nihayetinde bana eşlik etti.Ve elimden geldiğince fotoğraflamaya çalıştım umarım sizlerinde hoşuna gider...

Ve bir dipnot bu güzel parkları şehrimize kazandıran;denizin olmadığı kentimize yapay plajı getiren kısacası şehrimizi Avrupa kenti haline getiren saygıdeğer büyükşehir belediye başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen hocama sizlerin huzurnda teşekkür ediyorum... :celeb: :nazar: "Şehir Eskişehirdir..." :nazar:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ufukta korsanlar görününce GTO ile birlikte anında kaçtık :lol:

Yönetmen ve aktör... :grin: :lol:
Resim

mesaj için Ahmet teşekkür aldı- 3:
///Okan, bigshark, BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

Re: Time is GTO

İletiYazar: Emre E. » 12 Eyl 2009, 14:44

Eline sağlık demek istiyorum Ahmet.
Ne güzel çekimler onlar öyle. Yönetmen iyi iş çıkarmış.
Yılmaz Büyükerşen'e ben de teşekkür ederim. Bu kadar güzel bir ili ülkemize yeniden kazandırdığı için... En uygun zamanda ziyaretinde olucam inşallah. Ne de olsa aramız 1 saat. :lol:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 12 Eyl 2009, 14:44

Süper görüntüler yakalamışsın kardeşim.
Şehrin güzelliklerinden faydalanmak gerek.Hocamızın ellerine sağlık bize bu güzellikleri sağladığı için. Bigünde plajda çekip yapalım beraber. Sen mustangı al bende impalayı aliim gezdirelim amerikanları. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 12 Eyl 2009, 14:47

Ahmet eline sağlık süper kareler. :+1:

Eskişehirde böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Bilsem kesin giderdim. Ah ah burada da hava güzel olsada dışarı çıksak. Yağmur başladı yine :rain:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 12 Eyl 2009, 14:49

Emre ERBASAR yazdı:Eline sağlık demek istiyorum Ahmet.
Yılmaz Büyükerşen'e ben de teşekkür ederim. Bu kadar güzel bir ili ülkemize yeniden kazandırdığı için... En uygun zamanda ziyaretinde olucam inşallah. Ne de olsa aramız 1 saat. :lol:

Bekleriz Emre abi. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 12 Eyl 2009, 14:49

Çok güzel fotoğrafla rçekmişsin Ahmet abi.Çİmnelerin gözüktüğü ilk fotoda sarı taşlar daha kjüçük olsaydı gerçek sanardım vallahi.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 12 Eyl 2009, 14:55

Emre ERBASAR yazdı:Eline sağlık demek istiyorum Ahmet.

Çok teşekkür ediyorum Emre abicim :sapka: Her zaman beklerim abim bu güzellikleri birlikte gezeriz :tey:

Akın AYDIN yazdı:Süper görüntüler yakalamışsın kardeşim.
Şehrin güzelliklerinden faydalanmak gerek.Hocamızın ellerine sağlık bize bu güzellikleri sağladığı için. Bigünde plajda çekip yapalım beraber. Sen mustangı al bende impalayı aliim gezdirelim amerikanları. :+1:

Eyvallah kardeşim benim.Sen iste yeter birde palj çekimi yaparız. :yuppi:

Desolator yazdı:Ahmet eline sağlık süper kareler. :+1:
Eskişehirde böyle bir yer olduğunu bilmiyordum. Bilsem kesin giderdim. Ah ah burada da hava güzel olsada dışarı çıksak. Yağmur başladı yine :rain:

Çok teşekkürler Sinan abim Eskişehir büyük bir değişim geçirdi gerçekten çok hoş oldu her zaman beklerim abicim :tey: :sapka:

Okan Model yazdı:Çok güzel fotoğrafla rçekmişsin Ahmet abi.Çİmnelerin gözüktüğü ilk fotoda sarı taşlar daha kjüçük olsaydı gerçek sanardım vallahi.

Teşekkür Okan elimizden geldiğince yaptık birşeyler beğenmene çok sevindim. :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 12 Eyl 2009, 17:30

Çok güzel karaler Ahmet buna rep verilir :+1:
Çekim yaptığın yerde modelde güzel; birde sen iyi çekince bakmaya doyamıyoruz. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 12 Eyl 2009, 17:47

Ahmet abi sonunda şu çekimi yaptın keşke mini'yide götürseydin yazık valla İstanbuldan Eskişehire otobüs ordanda sizin eve model biraz gün ışığı görseydi ama sen ona zamanla gösterirsin kesin :sun: ..Bu arada Allah'Tan yağmur yağmamış yoksa plan suda olurdu valla :rain: ..Abi bütün fotolara bayıldım hepsi süper olmuş ama favori resmim kesinlikle 11. resim alttan çekilmiş ve ortamda süper cidden o fotoya bayıldım harika bir kare olmuş abi ellerine sağlık......Bana link attığın o park bumuydu süper bir yer kesinlikle model fotoğraflama için harika bir yer o çimin yeşilliği gerek asfalttın sıkı olması taşlı olmaması vs. kesinlikle harika tekrar ellerine sağlık abi çok beğendim model güzel pozlar vermiş sıra kimde merak ettim. :grin: :+1:

İlham kaynağını nerden aldın abi merak ettim :grin: :grin: :grin:

Abi kusura bakma yanlışlıkla gönderdim resmi elim kaymış :grin: :grin: :grin:

:+1: :ok1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 12 Eyl 2009, 20:09

REVOLUTION yazdı:Çok güzel karaler Ahmet buna rep verilir :+1:
Çekim yaptığın yerde modelde güzel; birde sen iyi çekince bakmaya doyamıyoruz. :handshake:

Çok teşekkürler Devrim abicim beğenmene sevindim. :sapka:

bilobek yazdı:Ahmet abi sonunda şu çekimi yaptın keşke mini'yide götürseydin yazık valla İstanbuldan Eskişehire otobüs ordanda sizin eve model biraz gün ışığı görseydi ama sen ona zamanla gösterirsin kesin :sun: ..Bu arada Allah'Tan yağmur yağmamış yoksa plan suda olurdu valla :rain: ..Abi bütün fotolara bayıldım hepsi süper olmuş ama favori resmim kesinlikle 11. resim alttan çekilmiş ve ortamda süper cidden o fotoya bayıldım harika bir kare olmuş abi ellerine sağlık......Bana link attığın o park bumuydu süper bir yer kesinlikle model fotoğraflama için harika bir yer o çimin yeşilliği gerek asfalttın sıkı olması taşlı olmaması vs. kesinlikle harika tekrar ellerine sağlık abi çok beğendim model güzel pozlar vermiş sıra kimde merak ettim. :grin: :+1:

İlham kaynağını nerden aldın abi merak ettim :grin: :grin: :grin:

Abi kusura bakma yanlışlıkla gönderdim resmi elim kaymış :grin: :grin: :grin:

:+1: :ok1:

Bende senin yorumunu bekliyordum :lol: Verdin ara gazını bak çekime gittik :lol: Şaka bir yana sana bahsettiğim yer burası dediğin gibi çekim-buluşma gibi etkinlikler için 1/1 :whistle: Mini ye gelince vallahi Ferrarilerin baskısından elim gidemedi ona ama onada yaparız bişeyler sen merak etme :friends: Çok teşekkür ediyorum canım kardeşim benim :celeb: Eee artık Eskişehir e bekliyorum herkesi :tey:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: DTR » 12 Eyl 2009, 20:43

Çok güzel çekimlerle, zaten arabaların kralı olan gto Eskişehir'in güzellikleriyle buluşmuş.Ellerine sağlık Ahmet.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 12 Eyl 2009, 20:47

Yağmur böyle yağmaya devam ederse bizim belediye başkanının cebinden tek kuruş çıkmadan Lüleburgazada deniz gelecek :smile:
Ahmet kardeşim çok güzel bir modeli harika çekimler eşliğinde paylaşmışsın.Ellerine sağlık :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 12 Eyl 2009, 21:24

DTR yazdı:Çok güzel çekimlerle, zaten arabaların kralı olan gto Eskişehir'in güzellikleriyle buluşmuş.Ellerine sağlık Ahmet.

Çok teşekkür ederim Derya abicim :celeb:

atesoglu yazdı:Yağmur böyle yağmaya devam ederse bizim belediye başkanının cebinden tek kuruş çıkmadan Lüleburgazada deniz gelecek :smile:
Ahmet kardeşim çok güzel bir modeli harika çekimler eşliğinde paylaşmışsın.Ellerine sağlık :drinksb:

:lol: Çok teşekkür ederim Ateş abicim :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir