Beyazlarım...

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Beyazlarım...

İletiYazar: mhr » 11 Eyl 2009, 03:03

ResimResimResimResimResim

ResimResim

mesaj için mhr arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
mhr
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: mhr
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 30
mhr rep puani yok

Re: Beyazlarım...

İletiYazar: galengo » 11 Eyl 2009, 10:56

Hepsi çok güzel ama e92 daha güzel :inlove: Güle güle sergile Mahir Abi modellerini :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
galengo
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tolga
1/18 Model Sayısı: 87
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 80
galengo rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 11 Eyl 2009, 11:12

Her zaman siyahçıyımdır ama bu sefer (vitrinin renklerinden de kaynaklanıyor olabilir) beyazlar harika olmuş diyorum. Mahir vitrin düzenin gerçekten harika. :drinksb:

Daha öncede sormuştum ama görmedin herhalde plexileri nereden temin ettin acaba?
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: mhr » 11 Eyl 2009, 11:57

Desolator yazdı:Her zaman siyahçıyımdır ama bu sefer (vitrinin renklerinden de kaynaklanıyor olabilir) beyazlar harika olmuş diyorum. Mahir vitrin düzenin gerçekten harika. :drinksb:

Daha öncede sormuştum ama görmedin herhalde plexileri nereden temin ettin acaba?

tskkrler sınan plexılerı emınonunden aldım bronz-iş magazalarından almak ıstersen pm atıyorum adresını;)
mhr
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: mhr
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 30
mhr rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Eyl 2009, 13:29

Çok şık ve hepsi de birbirinden güzel modeller kardeşim. Koleksiyona sıfırdan başlayacak olsa idim kesinlikle Yener ve Sinan gibi renk üzerine yoğunlaşırdım. Daha önceden bu tür paylaşımlardan sonra heveslenerek tüm modellerimi renk renk ayırarak sergilemiştim. Gayet de güzel bir görüntü oluşturmuştu ve paylaşımın ile tekrar bu düzene dönsem mi diye düşünmeye başladım. :)) Tüm modellerini iyi günlerde sergilemen dileklerimle...
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 11 Eyl 2009, 13:45

Mahir bu paylaşımın daha çok hoşuma gitti gerçeten beyaz bir başka ve vitrinde kendini daha güzel gösterdiğine inanıyorum aman nazar değmesin :nazar: Hepsi çok şık gözüküyorlar iyi günlerde sergilemen dileğimle.
Böyle güzel paylaşımlarının devamını diliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Eran » 11 Eyl 2009, 17:19

Maşallah, çok güzel duruyor beyazlar, her zaman beyaz ! :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 11 Eyl 2009, 17:41

Vitrinin bu katı Melekler Şehri gibi olmuş :lol: Mahir harika modeller görüyorum. İyi günlerde zevkle sergile... :nazar:
Benim önceden Plexiglass raf yaptırdığım yer kapanmış, senin bunları temin ettiğin yer eğer özel sipariş ile yapıyorsa adres vs. bilgilerini bana ÖM atarsan sevinirim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 11 Eyl 2009, 17:47

Bembeyaz bulutlar üzerinde hissettim kendimi. :rain:
Çok şık beyazlar... :nazar:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir