Koleksiyonum...

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Koleksiyonum...

İletiYazar: mhr » 10 Eyl 2009, 02:09

ResimResimResimResimResim

ResimResimResimResimResim

ResimResimResim

mesaj için mhr teşekkür aldı- 2:
bilobek, Kenan Şavklı
mhr
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: mhr
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 30
mhr rep puani yok

Re: Koleksiyonum...

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Eyl 2009, 05:28

Canım kankam! Seni burada görmek ne güzel! Epeyce sağlamlaştırdığın içeriğini bizlerle paylaşmana çok sevindim. :nazar: Maaşallah vitrinin de kayu renk camları ile -herzamanki gibi- yakıyor. :ok1: :celeb: Son bomba beyaz GTR Nissan'da en güzel yeri alıvermiş en önlerde... Paylaşımlarının devamını dilerim Mahir. :cup1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Eyl 2009, 09:53

Cıvıl cıvıl duran bir vitrin. Amerikanlara bayıldım diyebilirim.
Kenan'ın dediği gibi gerçekten çok "sağlam".
Canım çekti şimdi. Benim de acilen vitrini düzenlemem lazım, hazır model alımı durmuşken... :whistle:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 10 Eyl 2009, 11:13

Harika bir vitrin düzeni :rock2: Özellikle plexi standlar çok güzeller. Vitrindeki japonların artması dileğiyle :lol: Bu arada Mini'lerde çok hoş duruyorlar :good2:

İyi seyirler :drinksb:

Not: İkea Detolf'un en alt katı sanayi bölgesi herhalde :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 10 Eyl 2009, 11:46

Çok güzel bir koleksiyon özellikle Ferrariler ve Miniler direkt ilgi alanımda :nazar: Paylaşım için çok teşekkürler :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 10 Eyl 2009, 12:26

Çok güzel bir vitrin anlaşılan herkese göre bişeyler var.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: mhr » 10 Eyl 2009, 13:39

Hepınıze yorumlar ıcın tesekkur ederım...Yaklasık 3 yıldan berı kenan(gearbox) sayesınde basladıgım koleksıyonumu sızlerle paylasmak ıstedım umarım en yakın zamanda yenı halıyle yenı fotolarla bulusmak uzere;)
mhr
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

mhr rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 10 Eyl 2009, 13:40

Aramıza hoşgeldin Mahir abi..Çok iyi bir koleksiyon yapmışsın BMW ler ve MİNİ ler çok şık duruyor iyi günlerde sergilemeni dilerim abi vitrininde çok güzelmiş birde bir sorum olucak o İKEA DETOLF VİTRİNE EK CAM NASIL YAPTIN bendede 2 adet var ve modeller sığmıyor kutularda yardım edersen sevinirim abi..Hepsi birbirinden güzel. :ok1: . :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: mhr » 10 Eyl 2009, 14:19

bilobek yazdı:Aramıza hoşgeldin Mahir abi..Çok iyi bir koleksiyon yapmışsın BMW ler ve MİNİ ler çok şık duruyor iyi günlerde sergilemeni dilerim abi vitrininde çok güzelmiş birde bir sorum olucak o İKEA DETOLF VİTRİNE EK CAM NASIL YAPTIN bendede 2 adet var ve modeller sığmıyor kutularda yardım edersen sevinirim abi..Hepsi birbirinden güzel. :ok1: . :nazar:

krdsm oncelıkle tskkr ederım vıtrıne gelınce , ıcındekı rafları demırcıde kaynakla eklettırdım camlardanda aynı boyda kestırdım ama herkes yapmıyo kaynak ısını bıraz ugrasmıstım ama sonunda cok hos oluyo tvsıye ederım
mhr
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

mhr rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2009, 14:21

Mahir bu güzel paylaşım için teşekkür ederim :y:
Ama senden hepsi olmasada ayrı ayrı çekimler istiyorum. Özellikle Ferrariler için ayrı bir çekim rica ederim.
Birde sanayi katının hemen üstünde yanlış görmüyorsam RS ve TVR beyaz var onarı görmek isterim özellikle beyaz TVR hiç görmemiştim güzele benziyor. Tekrar teşekkürler ve devamını beklerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 10 Eyl 2009, 14:26

mhr yazdı:
bilobek yazdı:Aramıza hoşgeldin Mahir abi..Çok iyi bir koleksiyon yapmışsın BMW ler ve MİNİ ler çok şık duruyor iyi günlerde sergilemeni dilerim abi vitrininde çok güzelmiş birde bir sorum olucak o İKEA DETOLF VİTRİNE EK CAM NASIL YAPTIN bendede 2 adet var ve modeller sığmıyor kutularda yardım edersen sevinirim abi..Hepsi birbirinden güzel. :ok1: . :nazar:

krdsm oncelıkle tskkr ederım vıtrıne gelınce , ıcındekı rafları demırcıde kaynakla eklettırdım camlardanda aynı boyda kestırdım ama herkes yapmıyo kaynak ısını bıraz ugrasmıstım ama sonunda cok hos oluyo tvsıye ederım

Mahir abi ben o demir işine giricektim fakat bayağı uğraştırdı birde o demirden bulamadım en son bşr abimde bu vitrinden gördüm demir yerine küçük metalden bir clips takmış bende hangisi uygun olursa artık yapıcam birşeyler yorumun ve yardımın için çok teşekkürler abi..
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 10 Eyl 2009, 17:30

Harika bir vitrin düzeni ve modellerle karşılaştım. Mahir, hem forumuza hoşgeldiğin için hemde bu paylaşımı yaptığın için teşekkür ederim. Jeep ve eski Porsche modifiyesinin detaylarını ve perde arkasını merak ediyorum doğrusu. Çok zevkli bir koleksiyon, tebrikler... :bravo:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: yasar » 10 Eyl 2009, 17:49

sıkı bir 1/18 koleksiyonu kutlarım.koyu renk camları tam anlayamadım bu vitrinler detolf mu?eğer detolf ise camlarımı değiştirdiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/43 Model Sayısı: 348
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir