BEYAZ JAPONLAR SON DURUM.........

BEYAZ JAPONLAR SON DURUM.........

İletiYazar: penta » 10 Eyl 2009, 01:09

arkadaşlar elimdeki beyaz japon temamın son resimlerini paylaşmak istedim....resimler iyi olmadı çünkü tam çekime başladığım sırada makinemin pili bitti ve malesef çekim tam olarak gerçekleşemedi.....bende tekrar o kadar modeli çekmekten üşendiğim için bu resimleri koyma kararı aldım....artık daha iyi resimleri sinanla gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çekime sakladım...değerli yorumlarınız için teşekkürler......

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

mesaj için penta teşekkür aldı- 8:
///Okan, Ahmet, BuRaK-B, Desolator, Eran, galengo, modifiyeci59, sui_cast
penta
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: yener
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 65
penta rep puani yok

Re: BEYAZ JAPONLAR SON DURUM.........

İletiYazar: sui_cast » 10 Eyl 2009, 01:14

Kendi adıma tema sevmiyor olsam da kaliteli ve güzel tema yapanlara saygım sonsuz..
Gayet güzel görünüyorlar..
Maşallah..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Eyl 2009, 01:23

Hepside birbirinden güzel kardeşim nazar deymesin diyorum...
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 10 Eyl 2009, 01:23

Vallahi süper bir tema gerçekten aslında Sinan abiyle buluşturucaksınız tam zıt renkler siyah beyaz :lol: O kada rmodeli arabayla taşıdınız herhalde birde yarım saat kutularından çıkarıpta bu resimleri çektiğiniz için teşekkürler :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 10 Eyl 2009, 01:23

Vaaay en büyük rakibim :lol: Kardeşim tekrardan hoşgeldin diyorum.. Bence çekimler çok güzel olmuş.. :good2: Nasıl çıkarttın o kadar modeli dışarıya ya bana o kadar zor geliyor ki. Seninle yapacağımız ortak çekime kadarda niyetim yok modelleri dışarı çıkartmaya :lol: Kaç tane var orada ya sayamadım :lol:

Bu arada 2. resimde 2003 Subaru niye ters :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 10 Eyl 2009, 11:47

Müthiş bir seri gerçekten çok hoş görünüyorlar iyi seyirler :nazar: :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2009, 14:14

Yener söyleyecek söz bulamıyor harikalar :y:
Sadece bu kadar arabayı dışarıya çıkarman için bile rep gelir :+1: tebrikler :exc:
Keşke piline bakıp gitseymişin daha çok fotoğraf bakmayı isterdim. Zaten beyaz renk hayranı olarak bu kadar beyazı bir arada görmek çok hoşuma gitti.
En kısa zamanda yeni resimlerle paylaşımlarını bekliyorum :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 10 Eyl 2009, 14:32

Cidden çok emek verilmiş bir koleksiyon tebrikler tek bir renge sadık kalmakta güzel bir durum..O çekimleri yaparken tek başınamıydınız çünkü o kadar modeli kutudan çıkar diz vs. falan çok zordur ben ve okan 7 modelle çok zorlandık o kadar modelle uğraşmak cidden zordur.SKYLİNE teması süper olmuş GTR favorim ama ben Mit TOMMY MAKİNEN göremedim bu temaya süper olur paylaşım için teşekkürler hepsi birbirinden güzel iyi günlerde sergileyin.. :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Eyl 2009, 14:50

Yener, bu kadar modeli dışarı taşımak konusunda Devrim'e katılıyorum.
Çok şık bir tema oluşmuş gerçekten.
Sinan ile beraber, karışık oluşturacağınız çekimleri şimdiden merak ettim açıkcası...
:+1: REP
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2009, 14:59

Emre ERBASAR yazdı:Yener, bu kadar modeli dışarı taşımak konusunda Devrim'e katılıyorum.
Çok şık bir tema oluşmuş gerçekten.
Sinan ile beraber, karışık oluşturacağınız çekimleri şimdiden merak ettim açıkcası...
:+1: REP

Evet Emre gerçekten Sinan ile yapılacak bir çekimi düşünmek bile muhteşem bende merakla o günü bekliyorum; hatta benide çağırın arabaları taşımakta yardımcı olurum. Zaten Sinan gelirken bizim burdan geçmek zorunda yoldan benide alır! Alırsın değilmi Sinan? :duyuru:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 10 Eyl 2009, 17:34

:yeah: Harika bir seri görüyorum. Sinan'la siyah beyaz çekimleri (model olarak) merak ediyorum şimdiden. Süper bir emek harcamışsın gerçekten. Hem çekimlere hemde temana sadık kalmana bayıldım. Tebrik ederim... :nazar: :bravo:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 10 Eyl 2009, 17:40

Emre ERBASAR yazdı:Sinan ile beraber, karışık oluşturacağınız çekimleri şimdiden merak ettim açıkcası...

Abi inan Yener'le bende bu çekimi merakla bekliyoruz :lol: Tarih olarak bayramdandan sonra dedik. Az kaldı yani geliyoruz :yuppi:

REVOLUTION yazdı:Evet Emre gerçekten Sinan ile yapılacak bir çekimi düşünmek bile muhteşem bende merakla o günü bekliyorum; hatta benide çağırın arabaları taşımakta yardımcı olurum. Zaten Sinan gelirken bizim burdan geçmek zorunda yoldan benide alır! Alırsın değilmi Sinan? :duyuru:

Devrim abi açıkcası şu anda yer konusunu araştırıyoruz. Yener İstanbul'dan ben Tekirdağ'dan çıkıp ortak bir noktadada buluşabiliriz. Yer önerisi olan varsa alalım :smile5: Abi eğer o tarafa doğru gelirsem tabiki alırım ama ben gelmezsem o tarafa sen yinede gel abi.. :drinksb: Uygun bir yer bulursak zaten herkesi bekleriz. Dünya gözüyle herkes o kadar japonu bir arada görsün :lol: :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Eyl 2009, 17:51

Desolator yazdı:Devrim abi açıkcası şu anda yer konusunu araştırıyoruz. Yener İstanbul'dan ben Tekirdağ'dan çıkıp ortak bir noktadada buluşabiliriz. Yer önerisi olan varsa alalım :smile5: Abi eğer o tarafa doğru gelirsem tabiki alırım ama ben gelmezsem o tarafa sen yinede gel abi.. :drinksb: Uygun bir yer bulursak zaten herkesi bekleriz. Dünya gözüyle herkes o kadar japonu bir arada görsün :lol: :lol:

Tamam o zaman yer bulundu tam ortası Büyükçekmece oluyor :lol: Şaka bir yana gerçekten olabilir burda sahilde bir sürü yer var birde göl tarafında kervansaray var orda da olabilir. Bende benim Kırmızı amerikanları getiririm.... ama yook kavga çıkar sonra :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

DİĞER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir