Yeni Meleklerim [Mustang GT/CS & SVO]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Yeni Meleklerim [Mustang GT/CS & SVO]

İletiYazar: Kenan Şavklı » 07 Eyl 2009, 00:01

Burak sevincini anlayabiliyorum, çünkü ufaktan kaymaya başladım Mustang'ciliğe; korkuyorum. Çünkü ben bir modelin ilgilisi olduğum zaman, abartabiliyorum. Bayılınmayacak bir seri de değil, efsanein en hakikilerinden bu Mustang... İyi günlerde sergilemeni dilerim. Son oalrak Ahmet'in sarı renkli ve gri renklisini paylaştığı; ön ızgarası Mustang logosuz olan versiyonu var sanırım... Ama özellikle senin elindeki o açık mavi coupe, sadeliği ile inanılmaz etkileyici geliyor. O ve bir de kaslı versiyonu alarak kurtarabilitrim umarım... :hosp:

Mustang SVO'nun da yeri apayrı ve O'nu da bulabilmiş olduğuna çok sevindim. '60'ların Mustang hatlarından uzak olsa da, zaman içerisinde önemli yer etmiş bir model ve '80'ler de -her anlamda- efsane yönlerini ortaya koymaya başladılar ve bizler de yaşlanmaya :cry1:

Fotoğraflar ve emeklerin için teşekkürler; içine sinmeyen bir şey olduğunu düşünme. Tebrikler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 01:07

MAKOSHARK yazdı:İyi günlerde sergile kardeşim,sabah sabah iyi geldi bu modeller gözümüz gönlümüz açıldı...AA Mustang çok güzel duruyor gerçekten...
Teşekkürler Deniz Abi, kalıp olarak herkesin alıştığı bir Mustang ama rengi ve gövde eklentileriyle çok farklı hissettiriyor kendini.

Akın AYDIN yazdı:Abi ikside çok güzel. Detaylar süper. İnşallah makinene yakında kavuşursun.
Teşekkürler Akın, AA'nın detayları çok iyi gerçekten, Welly ise karoser kalıbı olarak ve motor detayı olarak çok iyi çalışmış. GMP'nin 80-90'lı yıllara ait kasasının Mustang'ini almaya niyetim vardı ama şimdilik kadroyu Welly ile doldurdum, ilerleyen zamanlarda GMP de katarım inşallah, çok daha detaylı bir seri olmuş olur.

Ahmet yazdı:Burak abicim hayırlı uğurlu olsunlar. :nazar: İstanbuldayken bu modelleri ne kadar çok istediğinden bahsetmiştin.Kolleksiyona girmelerine kendim kadar sevindim.İyi günlerde sergile abicim :sapka:
Ahmet aslında beni yakan sen oldun kardeşim :lol:
İlk haberini yayımladığın zaman neredeyse küçük dilimi yutacaktım. 1:1 olarak GT/CS modeli ilk tanıtıldığı zaman beni çok etkilemişti, çıktıktan çok kısa bir süre sonra da AA üretim planı içine katmıştı zaten 1:18'ini ama iki senelik gecikme çokta fazla değil diye düşünüyorum. Senin yayımlamandan sonra tüm nette araştırdım; birkaç ay önce yabancı forumlarda seri numaraları 100'lerde olan modelleri gördüm ve çok etkilendim. Nihayet şimdi garajımda duruyor :dance7:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: yasar » 07 Eyl 2009, 01:09

burak bu at amblemi yakında bendede olacak bir adet umud ederim.güzel günlerde sergile.yaşasın mustang kardeşliği.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/43 Model Sayısı: 348
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 01:16

bilobek yazdı:Abi bu 2008 mustang GT ne güzel bir şeymiş ya :inlove: ..Çok beğendim abi cidden çok güzel detaylara sahip abi benimde favori bir mustang'im var 1965 model fastback cammer engine genelde eskilere yoğunluk fazla bende ama bu california cidden çok hoş bir modelmiş renk çok güzel..Abi çekimlerine bayılıyorum cidden çok kaliteli ve güzel çekimler yapıyorsun hemde stüdyo ortamında değil valla abi tebrikler :bravo: bide nasıl çektiği bir anlatsan :whistle: o arka fondaki ne falan ? :smile: ..Abi iyi günlerde keyifle sergilemin dilerim 2.side çok güzel modeller :nazar:

Mustang'ler kaç adet oldu abi bu arada :hosp: :hosp: ..Mercedes'i geçti sanırsam.. :smile:
Bilalcim teşekkürler güzel düşüncelerin için. Çekim mekanı bir Televizyon ünitesi. Renk uyumuna göre çekim yapmaya çalışıyorum beyazla çok güzel bir fon oluşturuyor ancak kendi makinem olsaydı daha net alırdım arka renkleri.
Mercedes'lerin sayısı daha çok az ancak Mustang'leri söylemem süpriz :sun:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 18:35

Emre ERBASAR yazdı:Bu meleklere can kurban Burak... :angel:
Süper modeller, süper çekimler. Eline sağlık kardeşim.
:+1: REP :good2:
Abicim çok teşekkürler. Bu modelleri paylaşırken çekimlerini yaptığım makina seninki gibi olsun isterdim ama kısmet işte. Beğendiğine sevindim :smile:

atesoglu yazdı:Bende AA'yı çok beğendim.Güzel çekimler ve paylaşım için teşekkürler.İyi günlerde sergile :drinksb:
Ateş Abi, beğendiğine sevindim. Detaylarını fazlasıyla yayınlamayı çok isterdim ancak makro modu çok kötü makinanın, bunları bile çekerken çok sabrettim çünkü flaşsız çekim için çok detaylı ayar yapma imkanım yoktu.

Ali SAMANGÜL yazdı:Burak;
Hayırlı olsun kardeşim.
Ali abi umarım hayırlı olur, geldiği gibi garajıma şans getirir ve diğer versiyonlarına da sahip olurum inşallah :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 19:16

gearbox yazdı:Burak sevincini anlayabiliyorum, çünkü ufaktan kaymaya başladım Mustang'ciliğe; korkuyorum. Çünkü ben bir modelin ilgilisi olduğum zaman, abartabiliyorum. Bayılınmayacak bir seri de değil, efsanein en hakikilerinden bu Mustang... İyi günlerde sergilemeni dilerim. Son oalrak Ahmet'in sarı renkli ve gri renklisini paylaştığı; ön ızgarası Mustang logosuz olan versiyonu var sanırım... Ama özellikle senin elindeki o açık mavi coupe, sadeliği ile inanılmaz etkileyici geliyor. O ve bir de kaslı versiyonu alarak kurtarabilitrim umarım... :hosp:

Mustang SVO'nun da yeri apayrı ve O'nu da bulabilmiş olduğuna çok sevindim. '60'ların Mustang hatlarından uzak olsa da, zaman içerisinde önemli yer etmiş bir model ve '80'ler de -her anlamda- efsane yönlerini ortaya koymaya başladılar ve bizler de yaşlanmaya :cry1:

Fotoğraflar ve emeklerin için teşekkürler; içine sinmeyen bir şey olduğunu düşünme. Tebrikler...
Kenan beğendiğine çok sevindim, senin ilgi alanına girdiğine göre hakikaten kendini hissettiren bir model ve marka. SVO'ya gelecek olursak aslında ben 93 yıllarına ait Mustang istiyordum ancak ona en yakın tasarım bu SVO idi. Adminimizin paylaşımından sonra belki bulabilirim ümidiyle bekledim ve sonunda alakasız da olsa karşıma çıktı. Detayları çok tatmin etmese bile sonuçta GMP gibi değil elbette ancak kesinlikle çok güzel bir model, siyahını çok istesemde koleksiyondaki boşluğu şimdilik doldu.
Bu arada yeni mustang'in daha 1:18'i üretilmedi ne yazıkki; Greenlight Collectibles şuanda concepti üzerinde çalışıyor sanırım :sad1:
2005 kasa Mustang istiyorsan sana AA'dan ekteki resimdeki GT modelini öneririm.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 19:20

yasar yazdı:burak bu at amblemi yakında bendede olacak bir adet umud ederim.güzel günlerde sergile.yaşasın mustang kardeşliği.
Yaşar Abi bu çok güzel bir haber, merakla bekliyorum...
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Eyl 2009, 23:05

Makinenin bozulmasına üzüldüm Burak. Umarım tamiri veya düzelmesi mümkün olur. Aynı sıkıntıyı geçmiş bir zamanda yaşadığım için durumunu gayet iyi anlıyorum kardeşim. Yine de önemli olan; herşeye rağmen ve bir imkan yaratıp bu güzel modelleri bizlerle paylaşmandır elbette... Ellerine ve emeğine sağlık.
Öncelikle çekimler için tebrik ediyorum kardeşim. Yaratmış olduğun stüdyo ortamı çok değişik bir hava katmış.
Limitli GT; jantları, tüm detayları ve tam anlamı ile yakıyor ortalığı diyebilirim. Mustang SVO konusu da zaten aramızda geçmişti ve senin de edinebilmene sevindim kardeşim. Ayrıca beyaz renk tercihleri de bir o kadar güzel... Bu iki yakışıklını iyi günlerde sergilemeni diliyorum. :emo:
Telefonda görüştüğümüz üzere Minichamps' ın siparişini Toyzz' a verdim ve en geç Cuma gününe elimde olacak... :celeb: Unimog' umu ve BMW' yi de 15' inden sonra bekliyorum, haberin olsun... :pool:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Eyl 2009, 00:07

Makinem tamir olana kadar şimdilik arkadaşlarımdan makine temin edeceğim. Fırsat buldukça başka paylaşımlarda yapmak istiyordum, umarım en kısa zamanda kavuşurum makineme.

Mustang sevenlerin kesinlikle koleksiyonuna katması gereken bir model olarak görüyorum bu California Special modelini. Bullet jantlar beni benden alan en özel detayı oldu.

İyi dilek ve düşüncelerin için teşekkürler Gökhan Abi, senin modelde umarım en kısa zamanda sana ulaşır ve bol bol fotoğraflarına bakarız. Diğerlerini de ilk sevkiyat tarihine ayarladım. Lojistik şirketim istediğin zaman yola çıkacak :smile:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Eyl 2009, 00:58

BuRaK-B yazdı:İyi dilek ve düşüncelerin için teşekkürler Gökhan Abi, senin modelde umarım en kısa zamanda sana ulaşır ve bol bol fotoğraflarına bakarız. Diğerlerini de ilk sevkiyat tarihine ayarladım. Lojistik şirketim istediğin zaman yola çıkacak :smile:

Bilgilendirme için teşekkürler. :)) Aman diyeyim; sevkiyatta bir problem çıkmasın... :help:
Ayrıca kargolar hakkında açılan bir konudaki meajımı biliyorsun. Lütfen sigortasız olsun... :wait: :tmi: :grin:

Eleman - İçinde ne var bunun? :gamer:

Gökhan - Model araba. :good2:

Eleman - Nasıl bişey? :gamer:

Gökhan -Oyuncak, oyuncak... :kamyon:

Eleman -Baya da ağırmış. Nasıl bir oyuncakmış bu böyle? :gamer:

Gökhan -Koleksiyon arabası bu, oynanmıyor, sergileniyor!.. :emo2:

Eleman - İyi... Sigortalı mı gönderelim, sigortasız mı?.. :kamyon:

Gökhan -Sigortalı olursa ne kadar? Sigortasız olursa ne kadar? :yab:

Eleman - Sigortalı 7.50 sigortasız 6.50 :kamyon:

Gökhan - Sigortalı gönderin o zaman da 1 liralık sigorta neyi karşılayacak anlamadım!.. :wondering:

Eleman - Araba kaç lira ki? :gamer:

Gökhan - 150 lira :dikkat:

Eleman - O neymiş ya!.. Bişey olursa bir kuruş alamazsın vallaha... :tease1:

Gökhan - Niye bir saattir uğraştıyorsun o zaman sigortalı mı, sigortasız mı? diye... Sigortasız gönder o zaman nasıl olsa kargolar Allaha emanet gidiyor zaten!.. :dash1:

Eleman - Abi o değil de sohbete daldık, konuşurken faturasını kestim ve sigortalı oldu!.. :rock2:

Gökhan - :tease1:

Bu diyaloğu yaşamadan ve dua ederek sigortasız göndermen dileklerimle... :fU:
Bu aralar bir de Ramazan indirimi varmış, haberin olsun. :tease1: :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 09 Eyl 2009, 09:57

Burak mustang'çi Burak..! Yine yıktın ortalığı dostum..Çok güzeller.Aa mustang'e söylenecek söz yok ama welly de beni iyice şaşırtmaya başladı.Renkler ve krom uygulamalar çok yerinde olmuş.Welly iç mekana ve kapı başlantılarına biraz daha özen gösterse bence farklı yerlere gelecek piyasada.Çekimleri beğendim maharet makinada değil bence.. :good2:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Eyl 2009, 18:22

mustafacelebi yazdı:Burak mustang'çi Burak..! Yine yıktın ortalığı dostum..Çok güzeller.Aa mustang'e söylenecek söz yok ama welly de beni iyice şaşırtmaya başladı.Renkler ve krom uygulamalar çok yerinde olmuş.Welly iç mekana ve kapı başlantılarına biraz daha özen gösterse bence farklı yerlere gelecek piyasada.Çekimleri beğendim maharet makinada değil bence.. :good2:
Teşekkürler Mustafa, fotoğrafları ve modelleri beğenmene sevindim. Welly'nin bu üretimi eski olmasına rağmen bence çok başarılı. Dediğin noktaları ele alırsa yeni modellerinde çok iyi yerlere gelecektir eminim. AA ise hakikaten çok güzel. Motor detayı concept üretiminden çok farklı ve işte şimdi birebir gerçek yapılmış. Bullet tipi füme krom jantlara bittim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Eran » 09 Eyl 2009, 19:23

Hayırlı olsun Burak abi..
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 13 misafir