1/18 Kyosho Mini Cooper S John Cooper Works [BICIRIK :))]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1/18 Kyosho Mini Cooper S John Cooper Works [BICIRIK :))]

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2009, 13:03

Ferrarilerin arasında çok şirin bir maviş.
İyi günlerde sergilemen dileğiyle. :nazar:
Hayırlı olsun. :sapka:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 07 Eyl 2009, 13:10

Emre ERBASAR yazdı:Ferrarilerin arasında çok şirin bir maviş.
İyi günlerde sergilemen dileğiyle. :nazar:
Hayırlı olsun. :sapka:

İyi dileklerin için çok teşekkürler Emre abicim :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: kadoku » 07 Eyl 2009, 13:14

Ahmet çok güzel bir model almışsın, bende başka bir model mağazasından geçen hafta sonuncusunu almıştım, sırada Cooper S Clubman(kırmızı) var bakalım, Kyosho gerçekten çok başarılı yapmış arka koltukların birbirinden bağımsız olarakda yatması, pandizotun bagaj kapağına bağlı iplerle hareketli olması ufak ama çok güzel ayrıntılar. İyi seyirler..
Resim

mesaj için kadoku arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
kadoku
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İsim: Kadir
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 150
kadoku rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 07 Eyl 2009, 13:42

kadoku yazdı:Ahmet çok güzel bir model almışsın, bende başka bir model mağazasından geçen hafta sonuncusunu almıştım, sırada Cooper S Clubman(kırmızı) var bakalım, Kyosho gerçekten çok başarılı yapmış arka koltukların birbirinden bağımsız olarakda yatması, pandizotun bagaj kapağına bağlı iplerle hareketli olması ufak ama çok güzel ayrıntılar. İyi seyirler..

Çok teşekkürler Kadir abi dediğin gibi çok detaylı ufaklıklar.Benimde 2. olarak düşündüğüm model Clubman doğrusu :nod: :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 07 Eyl 2009, 18:39

Hayırlı olsun Ahmet bende Mini Cooper S modeli var gerçekten harika bi model. İyi seyirler dilerim. :nazar:
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: Eran » 07 Eyl 2009, 22:37

Ahmet biraz geç oldu ama kusura bakma model hayırlı olsun, geçenlerde de bahsetmiştim mini sevmiyorum diye ama modelin ister istemez sevdiriyo kendini..Rengi çok başarılı duruyor, tutulmamak için resimlere fazla bakmadım.. :lol:

Tekrar hayırlı olsun, iyi seyirler..
Resim

mesaj için Eran arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 07 Eyl 2009, 22:45

static_x07 yazdı:Hayırlı olsun Ahmet bende Mini Cooper S modeli var gerçekten harika bi model. İyi seyirler dilerim. :nazar:

Çok teşekkürler Ali bende normal versiyonu almayı düşünüyorum yoksa yalnız kalacak ufaklık :wasntme: :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 07 Eyl 2009, 22:46

Eran yazdı:Ahmet biraz geç oldu ama kusura bakma model hayırlı olsun, geçenlerde de bahsetmiştim mini sevmiyorum diye ama modelin ister istemez sevdiriyo kendini..Rengi çok başarılı duruyor, tutulmamak için resimlere fazla bakmadım.. :lol:

Tekrar hayırlı olsun, iyi seyirler..

Estağfurullah Erhan ne kusuru çok teşekkür ediyorum :sapka: Beğenmene çok sevindim :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Eyl 2009, 01:48

Konuyu 4 gün önce görerek bilgisayar masa üstüne kayıt etmiştim ki; sevgili kardeşim Burak' dan da özel bilgilendirme mesajı geldi kaçırmış olabileceğim konuları düşünerek ve ince davranışı ile...
Ahmet' im modelin hayırlı olsun ve senin de bu işin içinde olan bir kişi olarak yorumladığın tartışılmayacak bir güzelliği var. Ferrari ağırlıklı koleksiyonunda yadırgamadım çünkü biliyorum ki; Ahmet, detay sever... :))

Ayrıca Ferrari' lerin bu bıcırığa yapmış olduğu; hoş geldin partisi/mizansen çok hoş olmuş. :))
Ellerine ve emeklerine sağlık kardeşim... :pool: :y:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Beklediğin detaylar da bir model ile buluşunca da, kim tutar seni diyorum ve kimsenin de tutamayacağını görüyorum bu farklı yaklaşımınlarınla... :y:
Bu gün Toyzz Shop' a gittim ve detaya bakarak en az 5 model koleksiyonuma giriyordu nerdeyse ama dur dedim artık kendime göre... :lol: Çünkü forumda bile; "Bu yılı kapatacağım!.." dememe rağmen aldığım modelleri sen biliyorsun... :))
Aynı hevesle son bir sürpriz ile yıl kapatacağımı belirtmiştim ama sürpriz 3' e çıktı her nedense... :lol: :hosp:
Senin de almış olduğun bu yeni bıcırık, temalara veya verilen sözlere karşı gelse de alınabilirliği konusunda yapmış olduğun en güzel tercihlerden bana göre...
Ferrari' lerine söyle; fazla sıkıştırmasınlar bu bıcırığı.. :wait: :damb: :lol:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 09 Eyl 2009, 09:52

Mini JCW ile birleşince harikalar yaratılıyor.Mükemmel bir model bence.Bu modeli zamanında mağazalarda satılırken incelemiştim.Boya kalitesi gerçekten üst düzey diyebilirim.

Son fotoğraf çok güzel bir düşüncenin ürünü olmuş Mühendis bey..! :sapka:
Resim

mesaj için mustafacelebi arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ahmet
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 09 Eyl 2009, 12:08

Admin yazdı:Konuyu 4 gün önce görerek bilgisayar masa üstüne kayıt etmiştim ki; sevgili kardeşim Burak' dan da özel bilgilendirme mesajı geldi kaçırmış olabileceğim konuları düşünerek ve ince davranışı ile...
Ahmet' im modelin hayırlı olsun ve senin de bu işin içinde olan bir kişi olarak yorumladığın tartışılmayacak bir güzelliği var. Ferrari ağırlıklı koleksiyonunda yadırgamadım çünkü biliyorum ki; Ahmet, detay sever... :))

Ayrıca Ferrari' lerin bu bıcırığa yapmış olduğu; hoş geldin partisi/mizansen çok hoş olmuş. :))
Ellerine ve emeklerine sağlık kardeşim... :pool: :y:

Beklediğin detaylar da bir model ile buluşunca da, kim tutar seni diyorum ve kimsenin de tutamayacağını görüyorum bu farklı yaklaşımınlarınla... :y:
Bu gün Toyzz Shop' a gittim ve detaya bakarak en az 5 model koleksiyonuma giriyordu nerdeyse ama dur dedim artık kendime göre... :lol: Çünkü forumda bile; "Bu yılı kapatacağım!.." dememe rağmen aldığım modelleri sen biliyorsun... :))
Aynı hevesle son bir sürpriz ile yıl kapatacağımı belirtmiştim ama sürpriz 3' e çıktı her nedense... :lol: :hosp:
Senin de almış olduğun bu yeni bıcırık, temalara veya verilen sözlere karşı gelse de alınabilirliği konusunda yapmış olduğun en güzel tercihlerden bana göre...
Ferrari' lerine söyle; fazla sıkıştırmasınlar bu bıcırığı.. :wait: :damb: :lol:

Abim öncelikle çok teşekkür ederim :celeb: Belirttiğin gibi biz modelciler hiçbir zaman frene basamamıyoruz :lol: Aslında aklımda Ferrari harici model olmaz hiç ama bu ufaklıklar çok etkiledi beni girdik bir yola bakalım :lol: Abim bu arada senin yeni modelleride merakla bekliyorum dediğin gibi seneyi kapattım diyordum ama bizler asla duramıyoruz malum :lol: :kamyon:

Modeli beğenmene çok sevindim abicim değerli yorum ve görüşün için çok teşekkür ederim. :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Ahmet » 09 Eyl 2009, 12:10

mustafacelebi yazdı:Mini JCW ile birleşince harikalar yaratılıyor.Mükemmel bir model bence.Bu modeli zamanında mağazalarda satılırken incelemiştim.Boya kalitesi gerçekten üst düzey diyebilirim.

Son fotoğraf çok güzel bir düşüncenin ürünü olmuş Mühendis bey..! :sapka:

JCW konusunda sonuna kadar katılıyorum abim R50 R53 R56 kasaların JCW verssiyonları harika gerçekten. :nod: Beğenmene çok sevindim abim değerli yorumun için çok teşekkür ederim :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: galengo » 12 Eyl 2009, 23:49

Konuyu hortlattım belki ama buna yorum yapmasam içime dert olurdu doğrusu :lol: Çok güzel bir model edinmişsin Ahmet,değerini bil bu modelin :lol: Yakın arkadaşımın Mini Cooper S 'i vardı ben de kullanmıştım oradan bir sevgim var bu arabalara nedense.Aynı renkten benim koleksiyonumda da var.Beni jantları büyüledi.Her şeyi ile bana "beni al , beni al " diye bağırıyordu sanki :grin: Ben de dayanamadım aldım :lol: Senin de modeli alırken güzel bir öykün vardır kesin :lol: Foruma yeni üye oldum,hepinizi yavaş yavaş tanıyorum.Ama bu model dış mekan ister,benden tavisye sana :lol: İyi günlerde seyret modelini :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
galengo
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tolga
1/18 Model Sayısı: 87
1/43 Model Sayısı: 5