NISSAN GT-R (R35) - WHITE PEARL - AUTOART

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: NISSAN GT-R (R35) - WHITE PEARL - AUTOART

İletiYazar: ogzhndncl » 07 Eyl 2009, 19:11

Devrim abi hayırlı olsun.Süper spor arabalar arasında favorim Gt-r ve bu arabanın dizaynını çok beğeniyorum.İyi günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 07 Eyl 2009, 20:10

Vay be ben siteye girene kadar amma çok mesaj yazılmış. Bu modeli sitede benden daha istekli bir şekilde bekleyen birisi olduğunu sanmıyorum. Öncelikle böyle bir ayrıntılı inceleme yaptığın için çok teşekkür ederim Devrim abi. :handshake: Yeni modelin hayırlı olsun :nazar:

Kyosho'yu gördüm baktım ama pek içime sinmedi. Birde elimdeki modellerin %90'ı AA olduğundan beklemeye karar verdim. Resimler cidden çok aydınlatıcı oldu benim açımdan ve kesin kararımı AA'dan yana verdim. :smile5: Motoru çok ayrıntılı gözüküyor. Kalıp hatası hiç göremedim fotoğraflarda. Beyazın üstünde durduğundan mıdır nedir farlar inanılmaz güzel gözüküyor acaba siyahta nasıl? İç konsol ve kapı içleride bence güzel yapılmış. Açıkcası şöyle bir düşüncem var. Sonuçta bu modelleri hergün alıp mıncıklamıyoruz. Yada evimize hergün modelden anlayan arkadaşımız gelmiyor. Ben ilk etapta dış kalıbın iyi olmasından yanayım. Ve AA bunu başarmış Kyosho'ya oranla. Siyahın üzerinde beyaz tampon sinyalleri eminimki çok güzel duracak. Ayrıca Burak soldan direksiyon olayında tam aksini düşünüyorum. Bu araç sağdan direksiyonlu olmalı ki geldiği yer belli olsun. Ben aldığım bütün japonlarda seçim yapma şansım varsa direksiyonların sağda olmasına dikkat ediyorum. Çekik gözlüler sağdan kullanıyorsa öyle kalmalı bence :rock2:

Birde bu modelin egsozu hoşuma gitti..Kyosho'ya dikkat etmedim ama bunlar çok güzel gözüküyor. O kadar konuştum bagaj için birşey söylemedim ama zaten söylenecek birşey yok bagaj için :lol:

Şimdi kafama takılan tek soru renk olayı; AA modeli "Super Black" koduyla üretti. İşin içine süper girince değişiyormu göreceğiz model elime geldiğinde. Diğer siyahların arasında kendini hemen gösterirse AA bu olayı bitirmiş olacak benim gözümde :dance7:

Son olarak siyahtan 1-2 resim :lol: (Kızma sakın Devrim abi niyetim konuyu baltalamak değil, ama siyah japon görünce dayanamıyorum)
ResimResim
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Eyl 2009, 20:18

ogzhndncl yazdı:Devrim abi hayırlı olsun.Süper spor arabalar arasında favorim Gt-r ve bu arabanın dizaynını çok beğeniyorum.İyi günlerde sergilemen dileğiyle.

Teşekkürler Oğuzhan; Bende eskiden beri amerikan ve ingiliz (lotus yüzünden) arabalarına karşı bir merak vardı ama Nissan SKYLINE R34 çıktığından beri bu arabaya karşı bir takıntı meydana geldi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Eyl 2009, 20:50

Desolator yazdı:Vay be ben siteye girene kadar amma çok mesaj yazılmış. Bu modeli sitede benden daha istekli bir şekilde bekleyen birisi olduğunu sanmıyorum. Öncelikle böyle bir ayrıntılı inceleme yaptığın için çok teşekkür ederim Devrim abi. :handshake: Yeni modelin hayırlı olsun :nazar:

Kyosho'yu gördüm baktım ama pek içime sinmedi. Birde elimdeki modellerin %90'ı AA olduğundan beklemeye karar verdim. Resimler cidden çok aydınlatıcı oldu benim açımdan ve kesin kararımı AA'dan yana verdim. :smile5: Motoru çok ayrıntılı gözüküyor. Kalıp hatası hiç göremedim fotoğraflarda. Beyazın üstünde durduğundan mıdır nedir farlar inanılmaz güzel gözüküyor acaba siyahta nasıl? İç konsol ve kapı içleride bence güzel yapılmış. Açıkcası şöyle bir düşüncem var. Sonuçta bu modelleri hergün alıp mıncıklamıyoruz. Yada evimize hergün modelden anlayan arkadaşımız gelmiyor. Ben ilk etapta dış kalıbın iyi olmasından yanayım. Ve AA bunu başarmış Kyosho'ya oranla. Siyahın üzerinde beyaz tampon sinyalleri eminimki çok güzel duracak. Ayrıca Burak soldan direksiyon olayında tam aksini düşünüyorum. Bu araç sağdan direksiyonlu olmalı ki geldiği yer belli olsun. Ben aldığım bütün japonlarda seçim yapma şansım varsa direksiyonların sağda olmasına dikkat ediyorum. Çekik gözlüler sağdan kullanıyorsa öyle kalmalı bence :rock2:

Birde bu modelin egsozu hoşuma gitti..Kyosho'ya dikkat etmedim ama bunlar çok güzel gözüküyor. O kadar konuştum bagaj için birşey söylemedim ama zaten söylenecek birşey yok bagaj için :lol:

Şimdi kafama takılan tek soru renk olayı; AA modeli "Super Black" koduyla üretti. İşin içine süper girince değişiyormu göreceğiz model elime geldiğinde. Diğer siyahların arasında kendini hemen gösterirse AA bu olayı bitirmiş olacak benim gözümde :dance7:

Son olarak siyahtan 1-2 resim :lol: (Kızma sakın Devrim abi niyetim konuyu baltalamak değil, ama siyah japon görünce dayanamıyorum)

Teşekkürler Sinan'cığım :handshake: Bende senin yazma sıranla gideyim.
Kesinlikle Motor ayrıntıları ve kalitesi çok zaten şuanda satış sitelerinde veya internetten KY'nin kaputunun içne bakacak olursanız farkı göreceksiniz özellikle su, yağ gibi vanaları çok güzel ve metal hissini çok iyi vermişler.
Seninde dediğin mıncıklama konusuna katılıyorum :lol: belki bu tercih meselesi ama bencede ilk önce dışı geliyor.
Vitrinde güzel durması benim için öncelikli zaten içide o kadar kötü değil sadece konsol kısmı KY'ye göre zayıf kalmış yoksa alıp mıncıkladığımda yine haz vermiyor değil :lol: (Sinan nasıl konuşturuyorsun beni bu kelimeleri çıkarıp başka bir yer yerleştirsen çok başka biryere gidecek!)
Bagaj olayını bu kadar abartacak birşey olduğunu sanmıyorum zaten AA diğer eski modellerinde kullandığı sistemi bunada uyarlamış. Asıl KY'nin böyle yapmaması yanlış olmuş.
AA bu yeni çıkan modellerde boya kalitesini çok ileriye taşımış. Bu arabada olsun reventon SL600, mustang GT/CS vegibi modellerde boya kalitesinin ne kadar iyi olduğunu gösterdi
Bu resimleri buraya koydun niye kızayım kardeşim bence baltalamak değil zenginleştirmiş oluyorsun.
Ama bu resimleri ben ilk gördüğümde kötü olmuş ve çok beğenmiştim şimdi bu kadar para verip birde siyahını alamam sadece gördükçe içim gidiyor kötü oluyorum. Bence senin diğer siyahlarını yanında çok farklı olacak yani yakacak :devil:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Eran » 07 Eyl 2009, 21:37

Hayırlı olsun Devrim abi.. Bugün KY yi ve AA yı Dekalo'da biraz karşılaştırdım.. Ky nin jantlarına ısınamadım + karbon görünümü AA da biraz daha çekici duruyor ve tabi ki rengi çok farklı olduğundan AA bi adım önde, bi de bagaj sistemi var tabi orası işin ayrı bi boyutu..

Tekrar hayırlı olsun abi..
Saygılar..
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 07 Eyl 2009, 21:58

Sevmiycem istemiycem R35 i almıycam diye diye inadına karşıma beyaz onuda geçtim çok güzel fotoğraf çeken abilerim çıkıyor birde. Hakkını vermişsin vallahi abicim ellerine sağlık.Buluşma olursa ve gelirsen inceleyeceğim ilk arabalardan.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Eyl 2009, 23:40

Eran yazdı:Hayırlı olsun Devrim abi.. Bugün KY yi ve AA yı Dekalo'da biraz karşılaştırdım.. Ky nin jantlarına ısınamadım + karbon görünümü AA da biraz daha çekici duruyor ve tabi ki rengi çok farklı olduğundan AA bi adım önde, bi de bagaj sistemi var tabi orası işin ayrı bi boyutu..

Tekrar hayırlı olsun abi..
Saygılar..

Teşekkürler Erhan; senin gibi ikisinide elime alıp incelemedim gördüğüm kadarıyla AA'yı tercih etmiştim; ama daha önce bir arkadaşta senin gibi özellikle karbon kısmının AA çok iyi yaptığını söylemişti.
Sende ikisinide inceledim diyor ve AA diyorsan doğru seçim yapmışız yani :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Eyl 2009, 23:42

Okan Model yazdı:Sevmiycem istemiycem R35 i almıycam diye diye inadına karşıma beyaz onuda geçtim çok güzel fotoğraf çeken abilerim çıkıyor birde. Hakkını vermişsin vallahi abicim ellerine sağlık.Buluşma olursa ve gelirsen inceleyeceğim ilk arabalardan.

Teşekkürler Okan'cığım beğenmene ve yorumuna sevindim.
Buluşmaya kesin geleceğim ama araba konusunda bilmiyorum eğer çoğu kişi bunu derse getirirm tabi.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: DTR » 07 Eyl 2009, 23:43

Hayırlı olsun Devrim çok güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Eyl 2009, 23:45

Ali SAMANGÜL yazdı:Abim güzell paylaşımın için teşekürler.Model renk olark ve duruş olarak güzel.İyi günlerde seyirle.

Teşekkürler Ali'ciğim sana ne zaman başlatacağız 1:18'leri aldırmaya ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Eyl 2009, 00:05

DTR yazdı:Hayırlı olsun Devrim çok güzel.

Teşekkürler Derya hocam beğenmenize sevindim !
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 08 Eyl 2009, 00:10

burakk yazdı:Devrim Abi hayırlı olsun çok güzel bi model :smile5: bende de siyah kyosho olarak mevcut,bi renkte aa olarak almak istiyorum,acaba soldan direksiyonlu çıkacak mı? :smile5:

Tekrar hayırlı olsun :nazar: güzel bir anlatım olmuş abi,emeğine sağlık :ok1: :smile5:

Teşekkürler Burak'cığım darısını senin başına diyelim.
Aslında bu sorduğun soruyu Ahmet'e sormak lazım am benim bildiğim kadarıyla şuanda yapacaklar gözükmüyor ama bence sonradan çıkarırlar gibime geliyor hatta bu arabanın sonradan daha birçok versiyonu çıkaracaklarına eminim AA bundan daha çok ekmek yiyecek :lol: Diğer R34 de olduğu gibi bu arabada şuan çok tutulduğu için böyle düşünüyorum.
Evet Ahmet top sende varmı bir duyum ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: bilobek » 08 Eyl 2009, 00:12

Devrim abi bu ara otomobil sektörünün en büyük rakibi olan GTR'ı almışsın cidden herşeyi ile süper bir araç.Japon , çin , Kore vs. ülkeli markalar sevmem ama Nissan ın bu aracı beni Japonlara karşı ilgili yaptı vallahi :ok1: Bende modelini istiyorum fakat çok daha sonra bu ara bmw ve mercedes temasını bozmiyim ama alırsamda füme yada kırmızı..o renkler hoşuma gitti ama her rengi süper bu modelin fotolarda çok iyi olmuş iyi günlerde sergile abi.. :ok1:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

ÖncekiSonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir