ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 11:18

gokhan derli yazdı:Çok güzel bir buluşma olmuş. Keşke ben de orada olsaydım.. Her zaman böyle demekten başka çare yok şimdilik. Gerçi Kasım ayında Ankara'da olacağım Allah nasip ederse.. O zamanlar bir buluşma olacak mı acaba?

Neden olmasın Gökhan abi. Olmaması için bir sebeb yok. Zamanı bir ay önce den belli olursa (katılımın çok olması açısından)gene bir buluşma ayarlarız elbette...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 07 Eyl 2009, 11:47

Hepinizin yüreğine sağlık..Gerçekten sağlam bir ekiple buluşmalarımızın Ankara ayağını da görmüş olduk.Çok eğlendiğiniz ve güzel sohbetler ettiğiniz her fotoğraftan belli oluyor.Umarım devamı ekip sayısı artarak tekrarlanır.

BİZ KOCAMAN ARABA HASTASI BİR AİLEYİZ :))
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 07 Eyl 2009, 13:24

Öncelikle herkese merhabalar demek istiyorum.
Dün gerçekleşen buluşmada konuk araba sever olarak da olsa bulunmak çok güzel ve tatmin edici bir deneyimdi. İlk kez karşılaşan kişiler olarak ortak ilgi alanımız sayesinde bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde kaynaşarak güzel sohbetler etmek bu ortak hobiyi paylaşan insanlara özgü bir şey olsa gerek. Bahadır'ın tavsiye ve yönlendirmesi ile sizlerin arasına katılmaktan ve sizlerle sohbet etmekten mutluluk duyacağımı belirtirken bundan sonraki buluşmalarda da görüşebilmek dileklerimle herkese selamlarımı iletiyorum...

Barış... :yeni:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son Ahmet tarafından, 07 Eyl 2009, 13:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Sebep: Fotoğraf Ekleme Kuralına göre düzenlenmiştir.
Resim

mesaj için brsgzl teşekkür aldı- 2:
Emre E., sui_cast
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Baris GUZEL
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 8
Rep Puani: 475
brsgzl rep puani yokbrsgzl rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 13:33

Aramıza hoşgeldin Barış. Seninle tanışmaktan ve aramıza katılmandan dolayı çok sevindiğimi belirtmek isterim.Yaptığımız aşının tutmuş olduğunu ispatlamış olduk böylece. :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 07 Eyl 2009, 13:35

Bu arada sanıyorum ki fotoğraf eklerken yanlış bir şey yapmış olmalıyım ki herkesten farklı olarak fotoğraflarım gayet büyük ve sayfa yapısını bozar nitelikte. Bunun için lütfen kusuruma bakmayın bir dahaki sefere fotoğraflarımı küçülterek foruma eklemeye çalışacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: brsgzl » 07 Eyl 2009, 13:43

Beni bu kadar çabuk aranıza kabul edebildiğiniz için teşekkür ediyorum... :smile: Sizin gibi bu tarz hobilere gönül veren kişilerle birlikte olmaktan ben de büyük zevk alıyorum ve alacağım. Bahadır başta olmak üzere; arkadaş, iş ve aile çevresinde koleksiyoner tanıdıkları olan biri olarak bu tutkudan daha fazla uzak durabilmem de pek mümkün değildi inanın. Bu konuda teşviklerinden dolayı eski dostum Bahadır'a teşekkürü bir borç bilirim...
Resim
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: sui_cast » 07 Eyl 2009, 13:44

brsgzl yazdı:Öncelikle herkese merhabalar demek istiyorum.
Dün gerçekleşen buluşmada konuk araba sever olarak da olsa bulunmak çok güzel ve tatmin edici bir deneyimdi. İlk kez karşılaşan kişiler olarak ortak ilgi alanımız sayesinde bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde kaynaşarak güzel sohbetler etmek bu ortak hobiyi paylaşan insanlara özgü bir şey olsa gerek. Bahadır'ın tavsiye ve yönlendirmesi ile sizlerin arasına katılmaktan ve sizlerle sohbet etmekten mutluluk duyacağımı belirtirken bundan sonraki buluşmalarda da görüşebilmek dileklerimle herkese selamlarımı iletiyorum...

Barış...

hoş geldin Bro.. :friends:

Ufaktan bir muscle serisi bekliyorum artık senden :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8055
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: brsgzl » 07 Eyl 2009, 13:53

Saol Bro... :grin:

Başlayacağız artık Shelby GT 500 ile yapacak bir şey yok... Enfeksiyonu kaptık bir kere. :hosp:
Resim
Kullanıcı avatarı
brsgzl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2009, 19:48

masato yazdı:Aramıza hoşgeldin Barış. Seninle tanışmaktan ve aramıza katılmandan dolayı çok sevindiğimi belirtmek isterim.Yaptığımız aşının tutmuş olduğunu ispatlamış olduk böylece. :tey:

:+1:
Barış, aramıza hoşgeldin.
Bu katkıda dün yapmış olduğumuz buluşmayı düşünmemiz gerek. :lol:
Hastalığa bizlerle beraber bulaştığın için şanslısın. Seni 1:1 tanımış biri olarak forumda keyif alacağına eminim.
Selamlar.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 07 Eyl 2009, 20:18

Aramıza hoşgeldin Barış.. :handshake:

Bir an önce dün yapılan aşının sonuçlarını görmek isteriz site olarak. :kamyon:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: galengo » 12 Eyl 2009, 11:44

Ah ahhh... Ne güzel bir buluşma olmuş :y: Keşke İstanbul'da olsaydıda ben de gelebilseydim :fU: Çok güzel kareler yakalamışsınız,ortam da çok güzelmiş eminim çok keyifli sohbetler etmişsinizdir :lol: Yalnız bir şey soracağım,oradaki beyaz e90 kimin ? Ben de almayı düşünüyorum da bir konuşmak isterim :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
galengo
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tolga
1/18 Model Sayısı: 87
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 80
galengo rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 12 Eyl 2009, 13:27

galengo yazdı:Ah ahhh... Ne güzel bir buluşma olmuş :y: Keşke İstanbul'da olsaydıda ben de gelebilseydim :fU: Çok güzel kareler yakalamışsınız,ortam da çok güzelmiş eminim çok keyifli sohbetler etmişsinizdir :lol: Yalnız bir şey soracağım,oradaki beyaz e90 kimin ? Ben de almayı düşünüyorum da bir konuşmak isterim :drinksb:

Bundan yaklaşık 2 ay önce İstanbul'da da bir buluşma planlamıştık Tolga. Moderatörlerimiz bu konuda boş durmayacaktır eminim. :lol:
Beyaz E90 ile ilgili Birol'la (Rallyci) bağlantıya geçebilirsin.
Selamlar.
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Eyl 2009, 17:29

BuRaK-B yazdı:Harika bir buluşma olmuş, eğer işyerimdeki iznim iptall olmasaydı bu buluşmada süpriz yaparak yanınızda olacaktım o yüzden daha kararlaştırırken ki konunuzda bile bahsetmedim. Ama herzaman işler insanın istediği gibi gitmiyor.

Gerçekten harika bir buluşma olmuş, hepinizin kocaman yüreklerine sağlık diyorum. Paylaşımlar buluşmanın nekadar zevkli geçtiğini ortaya koyuyor zaten. Modellerin hepsine de bayıldım, BMW kadrosu çok sağlam toplanmış... :good2:

İstanbul, dayanın buluşmaya az kaldı... :movie:

Sevgili Burak, inşallah o günler de gelecek.
Senden gelecek her türlü süprize razıyım ben. Ama gelirken lütfen haber ver, Ankara'ya geldiğinde seni yanlız bırakmak istemem çünkü... :friends:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir