Turuncu Kardeşliği....

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Turuncu Kardeşliği....

İletiYazar: MAKOSHARK » 06 Eyl 2009, 21:00

Serdar Hocam gerçekten çok güzel ve detaylı bir model,sizin çekimlerlede dahada güzel olmuş kutlarım:)
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: yasar » 07 Eyl 2009, 01:13

serdar bey gerçekten çok güzel modeller kutlarım bende yakında mustang ailesine kendi ölçeğimde katılacağım için şimdiden heyecan duydum.
Resim
Kullanıcı avatarı
yasar
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Halil Yasar Sahinci
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 348
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 364
Rep Puani: 2770
yasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yokyasar rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 07 Eyl 2009, 10:33

Simdi de geri kalan resimler.. Bu arada ilgi ve alakaniza cok tesekkurler..

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için bigshark arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Eyl 2009, 23:21

Bu kadar güzel paylaşım ve modeller üzerine yakında Kenan' dan da Mustang paylaşımı görürsek şaşırmam. :lol: Fotoğraflar ve garaja yeni giren modeliniz harika Serdar Bey, hayırlı olsun. Bu arada forumda oluşturacağım yeni kategoriler hakkında özel mesaj ile bilgilendirmiştim sizi ama ya fırsatınız olmadı ya da gönderdiğim mesaj gelmedi diye düşünüyorum. Konuyu yüklediğiniz tarihte sunucularımızdan kaynaklanan teknik bir problem yaşamakta idik. Bu yoğun dönemde ben de bu durumlarla ilgilendiğimden ötürü sitedeki paylaşımlara vakit ayıramamıştım... Anlayışınıza güvenle iyi forumlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 09 Eyl 2009, 00:13

bigshark yazdı:...Bu arada ilgi ve alakaniza cok tesekkurler..

Abi konu Mustang olunca... :inlove:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Eyl 2009, 01:20

Serdar abi yeni koyduğum resimlere bayıldım, bittim; üçünüde istiyorum :nazar:
Modeller zaten çok kaliteliler birde senin güzel çekimlerin sayesinde bakarken kötü oldum. :hosp:
Renk uyumu için o uçağı koymuşun ama benim ilk aklım gelen; alman uçağının iki amerikanı vuracağı oldu :lol:
:handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 09 Eyl 2009, 06:47

Admin yazdı:Bu kadar güzel paylaşım ve modeller üzerine yakında Kenan' dan da Mustang paylaşımı görürsek şaşırmam. :lol: Fotoğraflar ve garaja yeni giren modeliniz harika Serdar Bey, hayırlı olsun. Bu arada forumda oluşturacağım yeni kategoriler hakkında özel mesaj ile bilgilendirmiştim sizi ama ya fırsatınız olmadı ya da gönderdiğim mesaj gelmedi diye düşünüyorum. Konuyu yüklediğiniz tarihte sunucularımızdan kaynaklanan teknik bir problem yaşamakta idik. Bu yoğun dönemde ben de bu durumlarla ilgilendiğimden ötürü sitedeki paylaşımlara vakit ayıramamıştım... Anlayışınıza güvenle iyi forumlar dilerim.

Gokhan Bey selamlar,
Mesajinizi aldim,ama gercekten yogun kosusturma arasinda sizi arayamadim. Kusura bakmayin, gun icinde konusuruz.

Tesekkurler,

Serdar
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 09 Eyl 2009, 06:49

REVOLUTION yazdı:Serdar abi yeni koyduğum resimlere bayıldım, bittim; üçünüde istiyorum :nazar:
Modeller zaten çok kaliteliler birde senin güzel çekimlerin sayesinde bakarken kötü oldum. :hosp:
Renk uyumu için o uçağı koymuşun ama benim ilk aklım gelen; alman uçağının iki amerikanı vuracağı oldu :lol:

Devrim sen merak etme, Kizil Baron I. Dunya Savasi yillarindan kalma, bizim diger 2 canavar ise 65-70 model.. Ucak onlari vurmaya kalkarsa, ancak tozlarini gorur.. :f1: :f1: :f1: :megas: :megas: :megas:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: static_x07 » 09 Eyl 2009, 09:23

Mustang . Anlatılması zor . Araç tek kelime ile muhteşem. Hayırlı olsun. İyi seyirler Serdar abi. :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Eyl 2009, 12:34

bigshark yazdı:
REVOLUTION yazdı:Serdar abi yeni koyduğum resimlere bayıldım, bittim; üçünüde istiyorum :nazar:

Devrim sen merak etme, Kizil Baron I. Dunya Savasi yillarindan kalma, bizim diger 2 canavar ise 65-70 model.. Ucak onlari vurmaya kalkarsa, ancak tozlarini gorur.. :f1: :f1: :f1: :megas: :megas: :megas:

:grin: :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Eyl 2009, 20:03

Serdar abinin ilgisi ve Bülent'in yardımlarıyla bende turuncu kardeşliğine yakında gireceğim şimdiden ikisinide teşekkür ederim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir