ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

İletiYazar: bilobek » 06 Eyl 2009, 22:29

Harika bir buluşma düzenlemişsiniz Emre abi..Ortaya enfes fotolar çıkmış katılan herkese teşekkürler abi..Her zamanki gibi BİR UNİMOG DAHA :grin: Ama fotosu süpermiş turuncu çok yakışmış doğrusu bu arada BMW M3 CS cidden harika bir model bulunması çok zor özellikle o csl jantı nefis :inlove: :y: Kimin ise detaylı foto istiyoruz birde burdan hayırlı uğurlu olsun demek istiyorum..Cidden harika bir buluşma yapmışsınız bizlerde gelmek isterdik ama durum ortada..Bu güzel organizasyonu şapka çıkarılır :sapka: ..
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 00:07

Emre abi öncelikle o onur bana ve nişanlıma ait diyerek yazıma başlamak istiyorum.
Bu buluşmaya giderken gerçekten ister istemez insanın kafasında sorular oluyo acaba nasıl olacak? Birbirimiz ile anlaşabilecekmiyiz? v.b. Amma velaklin daha Emre abi ile ilk karşılaşmamızdaki samimi ortam beni gerçekten rahatlattı ve devamında da güzel bir ortam oluştu. Sanırım burada buluşan herkezin ortak noktası diecast olunca samimi ortam bir anda oluştu. Ben doğrunu söylemek gerekirse böyle bir buluşmayı hayatımda ilk defa yaptım ve çok çok büyük keyif aldım. :tey: İlerleyen buluşmalarım illaki çok daha güzel samimi bir ortamda geçeceğine daha kalabalık ve daha keyifli olacağına inancım tam ve o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. Bayramdan sonrasına sözleştik.
Tarihler:27/09/09
04/10/09(doğum günüm kendisi :tey: :drinksb: :pasta1: )
11/10/09
25/10/09
Bugün kü buluşmamızda Bahadır ve Birol sayesinde Bmw lere doyduk diyebilirim.
Emre abi nin ölçeğinden faydalanarak getirmiş olduğu çok sayıda model bana daha varmı ? sorunu kendi kendime sormama yol açtı. Özellikle bir Shelby tutkunu olarak Gt350 deki detayları görünce çok şaşırdım. Gerçekten çok güzel detaylara sahip bir model. İyi günlerde sergile Emre Abi. Junior Erbasar Mert in keyifli yatış pozisyonları en az modeller kadar güzeldi. Adeta uyumaktan bu kadar mı zevk alınır dedirtiyordu.:) Allah bağışlasın abi analı babalı sağlıklı bir ömürü olsun inş.
Neyse lafın özü katılımcılar Emre abi, değerli eşi Dilşat hanım, geleceğin kolyeksiyoneri Mert, Birol, Bahadır, Barış (diecast aşısını onada yaptık :smile5: geçmiş olsun Barış. Dönüşü olmayan yola girdin.) ve son olarak nişanlıma katılımlarından dolayı teşekkür ederek objektifime takılan pozları siz değerli arkadaşlarıma paylaşmak isterim.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

(FOTOĞRAFI ÇEKEN BARIŞ. GÖRÜLDÜĞÜ ÜZRE AŞI TUTMUŞTUR.)

GÜNÜN YILDIZLARINDAN UNIMOG

BAHADIR BU İNCELİĞİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

BARIŞ'IN KANINDA ARTIK DIECAST VAR....ESKİ BİR UÇAK MODELCİSİYDİ...

BMW LER....

En son masato tarafından, 07 Eyl 2009, 00:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 3:
Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 00:13

VE SON...

Zaman ayırdığınız için teşekkürler...
Resim

mesaj için masato teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Eyl 2009, 00:27

Harika bir buluşma olmuş, eğer işyerimdeki iznim iptall olmasaydı bu buluşmada süpriz yaparak yanınızda olacaktım o yüzden daha kararlaştırırken ki konunuzda bile bahsetmedim. Ama herzaman işler insanın istediği gibi gitmiyor.

Gerçekten harika bir buluşma olmuş, hepinizin kocaman yüreklerine sağlık diyorum. Paylaşımlar buluşmanın nekadar zevkli geçtiğini ortaya koyuyor zaten. Modellerin hepsine de bayıldım, BMW kadrosu çok sağlam toplanmış... :good2:

İstanbul, dayanın buluşmaya az kaldı... :movie:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 00:32

Burak gerçekten aramızda olmanı çok isterdim. Doğrusu yapacağın süpriz çok güzel olurdu. Artık kısmet olursa bir sonraki buluşmamız da süprizini bekliyorum. . .
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: sui_cast » 07 Eyl 2009, 00:32

her buluşmaya değişik BMW ler getirmeye çalışırım o zaman ben de :) Madem beğeniliyor :crayzh:

Yaw modeller iyi hoş da birisi de küçük Mert'in uyurken fotosunu koysun.. Çok datlıydı maşallah :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Eyl 2009, 00:58

Alper kardeşim, Emre' nin paylaşımına vermiş olduğum cevap elbette tüm buluşmaya katılanları kapsasa da bu taze paylaşımından sonra, senin de fotoğrafların ve hoş yorumlarınla aynı günü tüm güzelliği ile tekrar yaşadığımı belirtmek istedim. Bu arada öncelikle büyük incelik gösteren ve sizlere değer veren eşlerinize, Birol' a, Emre' ye, Bahadır' a ve Barış kardeşimize de senin vasıtan ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu güzel emeklere ve paylaşılanlara 1000 kez daha teşekkür etsem azdır. :f:
Barış kardeşimize de geçmiş olsun diyorum ve aşının tuttuğu fotoğraf ile ispatlanmış. :nod: 2. ve 3. dozların aman tarihini kaçırmayın derim. :)) :doctor:
Bu arada hayatını birleştirme yönünde karar almış olduğun değerli nişanlınla da, şimdiden mutlu ve huzurlu bir yuva kurmanızı diliyorum. :celeb: Umarım nikahınızda da yanınızda oluruz ve elbette altın yerine de model getiririz. :kamyon: Sen onun için nikaha gelecek kişilere önceden hobi hakkında bilgi ver ki; şaşkın balkışlar arasında ve ortada kalmayalım ellerimizde modellerle. :lol:
Darısı da diğer bekar arkadaşlarımızın başına diyelim ve atacakları bu güzel adımlar aynı dilek temennilerimle gelişir umarım.
Sevgiler, saygılar... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 07 Eyl 2009, 01:10

Admin yazdı:Alper kardeşim, Emre' nin paylaşımına vermiş olduğum cevap elbette tüm buluşmaya katılanları kapsasa da bu taze paylaşımından sonra, senin de fotoğrafların ve hoş yorumlarınla aynı günü tüm güzelliği ile tekrar yaşadığımı belirtmek istedim. Bu arada öncelikle büyük incelik gösteren ve sizlere değer veren eşlerinize, Birol' a, Emre' ye, Bahadır' a ve Barış kardeşimize de senin vasıtan ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu güzel emeklere ve paylaşılanlara 1000 kez daha teşekkür etsem azdır. :f:
Barış kardeşimize de geçmiş olsun diyorum ve aşının tuttuğu fotoğraf ile ispatlanmış. :nod: 2. ve 3. dozların aman tarihini kaçırmayın derim. :)) :doctor:
Bu arada hayatını birleştirme yönünde karar almış olduğun değerli nişanlınla da, şimdiden mutlu ve huzurlu bir yuva kurmanızı diliyorum. :celeb: Umarım nikahınızda da yanınızda oluruz ve elbette altın yerine de model getiririz. :kamyon: Sen onun için nikaha gelecek kişilere önceden hobi hakkında bilgi ver ki; şaşkın balkışlar arasında ve ortada kalmayalım ellerimizde modellerle. :lol:
Darısı da diğer bekar arkadaşlarımızın başına diyelim ve atacakları bu güzel adımlar aynı dilek temennilerimle gelişir umarım.
Sevgiler, saygılar... :f:

Gökhan abi yorumların için çok teşekkür ederim.
Barış için artık yapacak birşey yok gerçekten :) Diğer buluşmalara da katılırsa işlem tamam.:)

Nikahıma mutlaka siz değerli dostlarımı da görmekten büyük onur duyarım abi. Zaten benim ailemde modellere olan tutkumu bilmeyen kalmadı. (İnternet sitem sağolsun) Zaten atık kimse bana hediye olarak giysi falan almıyor abi :) Model araba alıyolar :) Bu yüzden de kimse yadırgamaz:) Dilek ve temmennilerin için tekrar çok teşekkür ederim abi. Benim nikahımda inşallah bir Ankara buluşmasına vesile olur. Güzel bir estantene olur die düşünüyorum :)
Resim
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2009, 03:51

ogzhndncl yazdı:Tühh ya çok güzel bi buluşmaya daha gidemedim. :dash1: Türkiye'de olsam Çorum'dan atlayıp gelirdim.Dönüşte uygun zaman olursa ilk buluşmaya katılmayı düşünüyorum.Çok güzel buluşma olmuş.Tebrikler tüm katılan üyelerimize.Aile ortamının olması çok daha farklı ortam yaratmıştır eminim.Herkese iyi forumlar.

Daha sonraki buluşmalarımızda seni de aramızda görmek isteriz Oğuzhan.
Finlandiya'ya selamlar. :friends:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2009, 03:57

masato yazdı:...
Gerçekten çok güzel detaylara sahip bir model. İyi günlerde sergile Emre Abi. Junior Erbasar Mert in keyifli yatış pozisyonları en az modeller kadar güzeldi. Adeta uyumaktan bu kadar mı zevk alınır dedirtiyordu.:) Allah bağışlasın abi analı babalı sağlıklı bir ömürü olsun inş.
Neyse lafın özü katılımcılar Emre abi, değerli eşi Dilşat hanım, geleceğin kolyeksiyoneri Mert, Birol, Bahadır, Barış (diecast aşısını onada yaptık :smile5: geçmiş olsun Barış. Dönüşü olmayan yola girdin.) ve son olarak nişanlıma katılımlarından dolayı teşekkür ederek objektifime takılan pozları siz değerli arkadaşlarıma paylaşmak isterim....

Alper, çok güzel kareler yakalamışsın çaktırmadan. :lol:
BMW'lerin arka fonundaki fotoğrafıma bayıldım açıkcası. :movie:
Yazındaki güzel dileklerin için ayrıca teşekkür ederim.
Bir daha ki buluşmamızı iple çekiyorum.
Selamlar. :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 07 Eyl 2009, 03:59

sui_cast yazdı:her buluşmaya değişik BMW ler getirmeye çalışırım o zaman ben de :) Madem beğeniliyor :crayzh:

Yaw modeller iyi hoş da birisi de küçük Mert'in uyurken fotosunu koysun.. Çok datlıydı maşallah :nazar:

Bahadır'ın isteği doğrultusunda, buyrun... :nazar: :nazar: :nazar:
:toivo: :kamyon:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Akın AYDIN » 07 Eyl 2009, 10:23

Herkesin eline koluna yüreğine sağlık. Çok güzel kareler ortaya çıkmış. Özellikle aileyle buluşma fikri çok güzel geldi bana. Zaten burda hepimiz bir aileyiz kendi ailelerimizide içine katıyoruz daha güzel bir ortam oluşmuştur.
Bmwlere doymuşsunuz gerçekten hepsi çok güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 07 Eyl 2009, 10:26

Çok güzel bir buluşma olmuş. Keşke ben de orada olsaydım.. Her zaman böyle demekten başka çare yok şimdilik. Gerçi Kasım ayında Ankara'da olacağım Allah nasip ederse.. O zamanlar bir buluşma olacak mı acaba?
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir