ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

Yetkili: G.HEPARSLAN

ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

İletiYazar: Emre E. » 06 Eyl 2009, 18:27

Herkese Selamlar,
Bundan yaklaşık 1 ay önce Sevgili Alper'in (masato) açmış olduğu konu başlığından yaşamış olduğumuz gelişmeler sonucunda, bugün, Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsünde 5 kişi buluşmamızı gerçekleştirdik. Bahadır (sui_cast) bir süpriz yaparak, Barış arkadaşımızla buluşmaya dahil oldu. Hepimiz birbirimizi ilk kez gördüğümüz için (Birol hariç - Rallyci) ilk başlarda tutuk başlayan muhabbetimiz, çok hoş bir muhabbete döndü. Alper ile yapmış olduğumuz telefon görüşmelerinde, madem biz bize olucaz, ben eşim Dilşat'ı ve oğlum Mert'i getirmek istiyorum, demiştim kendisine. O da konuya sevinçle yaklaşarak, nişanlısı Merve ile geldi. Diecast Ailemizin güzelliğini bir kez daha görmüş olduk.
Kendi adıma birkaç cümle yazmam gerekirse, çok keyif aldığım, muhabbetiyle ve tanışması ile çok güzel geçen bir buluşma oldu. Bahadır olsun, Arkadaşı Barış olsun, Birol, Alper ve Nişanlısı Merve ile tanışmak bana ve eşime gerçekten bir onur verdi. Oğlumuz ise buluşma boyunca uyuyarak bize gerçek anlamda yardımcı oldu.
2 saate yakın görüşmemizde çarpıcı kareler yakaladık tabi ki. Birol'un ve Bahadır'ın BWM'leri gerçekten görülmeye değerdi.
Toplu olarak çekildiğimiz fotoğraftan sonra, ayrılık vakti gelmişti. Daha sonraki buluşmalarda görüşmek umuduyla vedalaşarak evlerimize doğru yola koyulduk.
Ve buluşmadan çekmiş olduğum bir kaç kare sizlerle.
Sevgi ve selamlarımla.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Soldan Sağa : Emre, Alper, Birol, Bahadır, Barış

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 6:
Ahmet, BuRaK-B, Desolator, masato, mustafacelebi, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: ANKARA BULUŞTU ... :)) 06.EYLÜL.2009

İletiYazar: Desolator » 06 Eyl 2009, 18:37

Harika bir buluşma olmuş..Emeği geçen orada bulunan herkesi tek tek tebrik ediyorum..Yüreğinize sağlık.. :bravo: Çok güzel kareler çekmişsin Emre abi..Eminim daha farklı resimlerde akşama kadar yüklenmeye başlar..

Bu fotoğrafta Birol'un yüz ifadesi süper olmuş :laughing:

SİZİ...BRAWOOO SİZİİİİİ... :bravo:

Not: Canım çektiii yaa İstanbul İstanbul duy sesimiziii :yuppi:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 06 Eyl 2009, 18:38

Emre ERBASAR yazdı:Kendi adıma birkaç cümle yazmam gerekirse, çok keyif aldığım, muhabbetiyle ve tanışması ile çok güzel geçen bir buluşma oldu. Bahadır olsun, Arkadaşı Barış olsun, Birol, Alper ve Nişanlısı Merve ile tanışmak bana ve eşime gerçekten bir onur verdi. Oğlumuz ise buluşma boyunca uyuyarak bize gerçek anlamda yardımcı oldu.

Teşekkür ederiz efendim o onur bize ait..
Biz de sizlerle tanışmaktan çok mutlu olduk.. Sessiz, sakin ve hoş sohbet bir ortam gerçekleşti..

Bence günün bombaları 1/43 opel olympia station ve Mertti.. ikisi de çok tatlıydı :) Nazar değmesin :nazar:

Katılan herkese ayrı ayrı teşekkürler.( Telefola katılan Gökhan abi dahil)
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 06 Eyl 2009, 18:52

Bu yakınlarda ortada bir yerlerde tekrar buluşalım diyorum bende arkadaşlar...Gördüğüm kadarı ile süper geçmiş ankara buluşması...Ekip sağlam ekip
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 06 Eyl 2009, 18:55

Çok güzel bir buluşma olmuş.Katılan herkesin gönlüne sağlık.Buluşmaların geleneksel hale gelmesi dileğiyle :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 06 Eyl 2009, 19:05

Ellerine,emeğinize yüreğinize sağlık abilerim çok güzel bir buluşma olmuş gerçekten.Her zaman diyoruz ya biz gerçekten kocaman bir aileyiz :f: Saygı ve selamlarımla :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Eyl 2009, 19:10

Bu fotoğrafları görünce çok sevindim ve içim kaynadı bende istiyorummmmm :duyuru: evet sinan'da istemiş 2 olduk

EVET İSTANBUL DUY SESİMİZİ !!!! :duyuru:

SAYI : 2
En son REVOLUTION tarafından, 06 Eyl 2009, 20:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 06 Eyl 2009, 19:26

Tamamdır... Ne zaman, "haydi biz de yapalım" dense, kesin bir kaç haftaya İstanbul ekibi de buluşuveriyor... :devil: Tez zamanda inşallah...

Emre abi, harika bir buluşma günü olmuş ve her katılmadığım buluşmaya içimin gittiği ve kıskandığım gibi; buna da içim gitti ve kıskandım :sad1: Modeller dizilmiş, toplanılıp konuşulmuş, daha neler neler... Emre abi, "Mert günboyu uyuyarak en büyük yardımı yaptı" şeklindeki açıklamana çok güldüm bu arada... :smile7: Birol, olası bir İstanbul buluşmasına gelme ihtimalini öğrenmek isterim bu arada, iki laf ederdik...

Gerçi önümüzdeki yaza, asıl amacı buluşma olan ve ufak ziyaretlerimin olacağı bir Ankara gezisi düşünüyorum. Ahmet, şimdiden "gelirim" diyenlerden ve Gökhan abinin de Ankara'da olduğu bir zaman, yeterince örgütlenebilirsek, birdahaki Türkiye buluşmamızı Ankara'da yapabiliriz diyorum. Başkasını bilemem de benim -inşallah- gideceğim kesin...

Buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ve tebrik ederim, iyi ki buluşmuşsunuz...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 06 Eyl 2009, 19:29

REVOLUTION yazdı:Bu fotoğrafları görünce çok sevindim ve içim kaynadı bende istiyorummmmm :duyuru: evet sinan'da istemiş 2 alduk

Abi 2. sayı Ankara olur herhalde. 3. sayı İstanbul diyelim. Gökhan abi resimleri bir görsün bakalım ne ilhamlar gelecek :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Eyl 2009, 19:32

Desolator yazdı:
REVOLUTION yazdı:Bu fotoğrafları görünce çok sevindim ve içim kaynadı bende istiyorummmmm :duyuru: evet sinan'da istemiş 2 alduk

Abi 2. sayı Ankara olur herhalde. 3. sayı İstanbul diyelim. Gökhan abi resimleri bir görsün bakalım ne ilhamlar gelecek :lol:

Yok sinancığım yanlış anlaşıldım herhalde sayı derken kişlerden bahsediyordum sen ve ben 2 ettik onu yazdım yoksa Gökhan'ın yapacağı dergi sayısını ifade etmedim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 06 Eyl 2009, 20:39

Tühh ya çok güzel bi buluşmaya daha gidemedim. :dash1: Türkiye'de olsam Çorum'dan atlayıp gelirdim.Dönüşte uygun zaman olursa ilk buluşmaya katılmayı düşünüyorum.Çok güzel buluşma olmuş.Tebrikler tüm katılan üyelerimize.Aile ortamının olması çok daha farklı ortam yaratmıştır eminim.Herkese iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 06 Eyl 2009, 20:55

Güzel bir buluşma oldu gözüme ilk çarpan model Ut dealer 3 serisi sedan oluştu Bahadır'ın yakışıklı bebeği.Emre abinin 1 43 küçük canavarlarını yakından görmek beni dahada gazagetirdi zaten zaafım yok değil 1 43 e karşı ama nedense sıra gelemdi sanırım 1 18 e yakın fiyatalrı oluşundan Buluşmamızı gerçekleştirdiğimiz ortam da güzeldi birkaç misafir de katıdı ama gözelrinde ki beğeniyi anlamak zor değil bir bakıma seviniyorum böylelikle modellerinde varlığından haberdar olunuyor
Kenan Aslında İstanbul buluşmasına gelmeyi çok istiyordum ama perşembe günüden pazartesi gününe kadar bende Ankra dışındaydım ailece. İstanbula gelme ihtimalim var ama buna biraz cı kiş gzisi desek daha doğru olur hatat onu MSn den konuşalım önümüzdeki yaz uzun bir süre ma KEnan daha erken alsan olmamımümkünse yani Sevgili adminimiz yarı yıl tatilinde burda oacak işallah herşey nasip bakalım Hepimiz görüşeeiz birgün ve o günün en kısazamanda olamsı dileğimle :smile:
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Eyl 2009, 21:38

Telefon ile katılımım kısa oldu ama kendimi sizinle ve orada hissetmeme yetti arkadaşlar... Konuyu açtığımda ise bana da bir sürpriz yapmış oldunuz... :)) Gerçi Bahadır' ın 1 saat bile olsa yanınızda olmak istediğinden haberim vardı ancak telefonda sorduğumda birşey demediniz. Akşama bakarsın fotoğraflara denildi... :)) Bahadır' ın ve Barış' ın da bu güzel buluşmaya zaman ayırabildiğine ve katılımlarından ötürü çok mutlu oldum.
Ayrıca eşlerin de böyle bir buluşmada yer alması belki de bir ilk ve büyük bir incelik arkadaşlar... Kendilerine de bu ince davranışlarından ötürü çok teşekkür ediyorum... Nasıl bir aile olduğumuzun en güzel göstergesi olarak akıllardan silinmeyecek... Bu arada aranızdaki en minik koleksiyoner olan Mert' imi de kocaman öpüyorum.
O da, bu anlamda ilk buluşmasını henüz 2 yaşında yapmış bir minik koleksiyoner olarak ilkler arasında yerini almış oldu. :pool: Sen onun uyuduğuna bakma Emre, kapmıştır kapacağını o. :)) :pool:
Samimiyet ve paylaşımlar ile, yaşadığınız keyifli günün tüm sıcaklıklığını ben de yaşadım. Umarım Şubat tatilinde Ankara' ya geldiğimde aynı güzelliği tekrarlarız...
Böylesine güzel, böylesine özel ve böylesine anlamlı bir buluşmayı bizlere de yaşattığınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar...
Alper kardeşimin konuyu açması ve siz değerli hobicilerin katılımı ile bir ön tanışma ve güzel bir alt yapı oluşturduğunuzu düşünüyorum. Ayrıca ilkleri yaşattığınız Ankara ekibi olarak bu anlamlı buluşmada emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir