Yeni Meleklerim [Mustang GT/CS & SVO]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Yeni Meleklerim [Mustang GT/CS & SVO]

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Eyl 2009, 11:59

Nihayet beklediğim Autoart üretimi 3000 adet limitli olan Mustang GT/CS modelime bu haftaiçi sahip olabildim :tey:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

üstteki resim http://www.diecast.org sitesinden alıntıdır.

Aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda tesadüfî bir şekilde karşıma çıkan Welly üretimi limitli üretim olan Mustang SVO modelini de hemen alıp garajıma parkettim.
Tam fotoğraf makinama kavuştum, bol bol çekim yaparım derken bu seferde maalesef makina bozuldu. Arızalı olduğu için arkadaşımın fotoğraf makinasını alıp öyle çekim yaptım. İçime sinen bir çekim olmadı ancak sizlerle bu güzelliği paylaşmayı ertelemek istemedim.

Fuar tadındaki çekimlerle beyaz meleklerim karşınızda:
1986 Mustang SVO ve 2007 Mustang GT California Special...

En son BuRaK-B tarafından, 08 Eyl 2009, 19:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 değişiklik yapıldı.
Sebep: Alıntı notu eklenmiştir.
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: Yeni Meleklerim [Mustang GT/CS & SVO]

İletiYazar: Desolator » 06 Eyl 2009, 12:11

Burak ne ara sipariş verdin ne ara geldi bu CS :shocked3: Bu ne hız? Hayırlı olsun kardeşim :drinksb:

Krom jantlar ve iç mekan çok güzelmiş.. Ayrıca ilk resim çok hoş olmuş..Hiçte kötü çekimler değil..Ama tabiki daha güzel çekimleri makinan düzeldiği zaman bekliyoruz.

Başımıza ne geliyorsa bu şans eseri bulduğumuz modellerden geliyor.. :lol:

İyi günlerde sergile kardeşim :nazar: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Eyl 2009, 12:15

Burak'cığım yeni meleklerini iyi günlerde sergilemen dileğimle çok beğendiğimi söylemek isterim :nazar:
Mustang GT/CS ilk çıktığı günden beri beğendiğim ve internetten fotoğraflarını takip ettiğim bir modeldi.
Benim cep telefonuma yolladığın fotoğraftan sonra içimin yağları eridi desem yalan olmaz :lol: şimdilik ben sahip olamadım ama senin almana çok sevindim gerçekten gerçi 3000 limitli arabadan 2 tanesini telef etmişin ama neyse :lol: :x:
zaten bildiğin gibi mustang sever birisi olarak bu modelin beyazı son nokta gerçekten.
Diğer modeline gelince welly zaten bence burago, maisto ve gib markalardan çok daha kaliteli bir firma bu yüzden bu modelde insanın gözünü dolduruyor ama içini beğenmedim; neyse artık gmp'sini lana kadar garajda dursun :grin:
Paylaşım için Teşekkrüler ve iyi sergilemler dilerim :+1: :+1:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Eyl 2009, 12:17

Desolator yazdı:Burak ne ara sipariş verdin ne ara geldi bu CS :shocked3: Bu ne hız? Hayırlı olsun kardeşim :drinksb:
Krom jantlar ve iç mekan çok güzelmiş.. Ayrıca ilk resim çok hoş olmuş..Hiçte kötü çekimler değil..Ama tabiki daha güzel çekimleri makinan düzeldiği zaman bekliyoruz.
Başımıza ne geliyorsa bu şans eseri bulduğumuz modellerden geliyor.. :lol:
İyi günlerde sergile kardeşim :nazar: :drinksb:

Teşekkürler Sinan. İlk fotoğrafı daha önceden başka konuda paylaşmıştım. Alıntıdır yani, ama çok sevdiğim bir montaj çalışmasıdır, alıntı yazısını eklemeyi unutmuşum :blush:
Ahmet bu modelin haberini ilk verdiği zaman çok fena olmuştum ve üretimine başlandığı zaman ilk olarak temin etmem gereken model bu diye düşündüm. Siparişi vereli biraz geç oldu belki ama ülkemize yeni gelen AA'lar ile birlikte elime ulaştı.

Fotoğraf makinem de tam arıza yapacak zamanı buldu Sinan nasıl üzüldüm anlatamam. Şuan arkadaşımdan aldığım makinada da manuel ayar yok, ışık ve derinlik ayarlarını yapamıyorum. Makinem bozulmasaydı bende tüm Mustangler'imi sunmak istiyordum aslında, artık tamirden gelince bu modelin yeni çekimlerini değilde tüm hepsini fotoğraflarım... :yuppi:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 06 Eyl 2009, 12:25

BuRaK-B yazdı:Teşekkürler Sinan. İlk fotoğrafı daha önceden başka konuda paylaşmıştım. Alıntıdır yani, ama çok sevdiğim bir montaj çalışmasıdır, alıntı yazısını eklemeyi unutmuşum :blush:

Aynı renk, aynı model olunca sen yaptın sandım :lol: Ama inanıyorum ki sen daha güzelini yaparsın Burak.. :drinksb:
Resim

mesaj için Desolator arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 06 Eyl 2009, 12:42

REVOLUTION yazdı:Burak'cığım yeni meleklerini iyi günlerde sergilemen dileğimle çok beğendiğimi söylemek isterim :nazar:
Mustang GT/CS ilk çıktığı günden beri beğendiğim ve internetten fotoğraflarını takip ettiğim bir modeldi.
Benim cep telefonuma yolladığın fotoğraftan sonra içimin yağları eridi desem yalan olmaz :lol: şimdilik ben sahip olamadım ama senin almana çok sevindim gerçekten gerçi 3000 limitli arabadan 2 tanesini telef etmişin ama neyse :lol: :x:
zaten bildiğin gibi mustang sever birisi olarak bu modelin beyazı son nokta gerçekten.
Diğer modeline gelince welly zaten bence burago, maisto ve gib markalardan çok daha kaliteli bir firma bu yüzden bu modelde insanın gözünü dolduruyor ama içini beğenmedim; neyse artık gmp'sini lana kadar garajda dursun :grin:
Paylaşım için Teşekkrüler ve iyi sergilemler dilerim :+1: :+1:

İyi dileklerin için teşekkürler Devrim Abi. Hiç tereddüt etmeden beyaz renklisini tercih ettim, zaten esas lansman rengi de beyazdı. Öncelikle modeli ilk gördüğümde beyazı resimlerdekinden farklı gördüm, ben buz beyazı beklerken biraz kırık bir beyaz ile karşılaştım, inci beyazı diye adlandırılıyor gerçek renk kodunda (1:1 focus aracımdaki renk) Harika bir renk diyebilirim.
En kısa zamanda tedarik etmeni dilerim. Çok güzel duruyor çünkü :sun:
Welly'den SVO konusunda şimdilik eksik kadrom tamamlandı diye seviniyorum, iç detayı hariç gerçekten üst kalite bir üretim yapmış Welly ve işin garibi Bburago ve Maisto'ya göre fiyatı çok uygun.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 06 Eyl 2009, 13:02

İyi günlerde sergile kardeşim,sabah sabah iyi geldi bu modeller gözümüz gönlümüz açıldı...AA Mustang çok güzel duruyor gerçekten...
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 06 Eyl 2009, 13:05

Abi ikside çok güzel. Detaylar süper. İnşallah makinene yakında kavuşursun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 06 Eyl 2009, 13:34

Burak abicim hayırlı uğurlu olsunlar. :nazar: İstanbuldayken bu modelleri ne kadar çok istediğinden bahsetmiştin.Kolleksiyona girmelerine kendim kadar sevindim.İyi günlerde sergile abicim :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 06 Eyl 2009, 14:49

Abi bu 2008 mustang GT ne güzel bir şeymiş ya :inlove: ..Çok beğendim abi cidden çok güzel detaylara sahip abi benimde favori bir mustang'im var 1965 model fastback cammer engine genelde eskilere yoğunluk fazla bende ama bu california cidden çok hoş bir modelmiş renk çok güzel..Abi çekimlerine bayılıyorum cidden çok kaliteli ve güzel çekimler yapıyorsun hemde stüdyo ortamında değil valla abi tebrikler :bravo: bide nasıl çektiği bir anlatsan :whistle: o arka fondaki ne falan ? :smile: ..Abi iyi günlerde keyifle sergilemin dilerim 2.side çok güzel modeller :nazar:

Mustang'ler kaç adet oldu abi bu arada :hosp: :hosp: ..Mercedes'i geçti sanırsam.. :smile:
Resim

mesaj için bilobek arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 06 Eyl 2009, 15:40

BuRaK-B yazdı:İyi dileklerin için teşekkürler Devrim Abi. Hiç tereddüt etmeden beyaz renklisini tercih ettim, zaten esas lansman rengi de beyazdı. Öncelikle modeli ilk gördüğümde beyazı resimlerdekinden farklı gördüm, ben buz beyazı beklerken biraz kırık bir beyaz ile karşılaştım, inci beyazı diye adlandırılıyor gerçek renk kodunda (1:1 focus aracımdaki renk) Harika bir renk diyebilirim.
En kısa zamanda tedarik etmeni dilerim. Çok güzel duruyor çünkü :sun:
Welly'den SVO konusunda şimdilik eksik kadrom tamamlandı diye seviniyorum, iç detayı hariç gerçekten üst kalite bir üretim yapmış Welly ve işin garibi Bburago ve Maisto'ya göre fiyatı çok uygun.

Evet burak umarım bende en kısa zamanda koleksiyonuma katabilirim ama bu aralar biraz acıldığım için biraz bekleyecek malasef. Welly konusunda ise o senin şanşına gelmiş; yurtdışında bile birkaç dolar diğer markalardan pahalıdır welly ama bence birkaç kat daha kalitelidir. İnternette gördüğüm kadarıyla en güzek rengi siyah sonrada bu beyaz geliyor tekrar beyaz meleklerin hayırlı olsun dilerim.
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 06 Eyl 2009, 18:54

Bu meleklere can kurban Burak... :angel:
Süper modeller, süper çekimler. Eline sağlık kardeşim.
:+1: REP :good2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 06 Eyl 2009, 19:00

Bende AA'yı çok beğendim.Güzel çekimler ve paylaşım için teşekkürler.İyi günlerde sergile :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir