BMW 3.0 CSİ (ekip tamamlanıyor) :)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

BMW 3.0 CSİ (ekip tamamlanıyor) :)

İletiYazar: bilobek » 02 Eyl 2009, 20:56

:yuppi: :yeni: Merhaba abilerim ve arkadaşlarım; :yeni: :dance2:

2 gün önce Kenan abi bana x bir modelden bahsederken (ayrıntılara girmek istemiyorum çok uzun :smile: ) konu döndü dolaştı ve salı günü modelcilere gidicem dedi bende onun üstüne bende geliyim dedim ve gittim Dekaloda buluştuk ve o günde yeni modeller gelmişti hepsini teker teker inceledik ve çok beğendik özellikle benim 2 model o kadar dikkatimi ve ilgimi çekmiştiki bakmaya doyamadım (500sec amg , porsche 911 1964 ve tabiki sl'i unutmayalım) ben o gün aslında başka bir model alıcaktım daha doğrusu bakıcaktım :lol: ve beğendiğimi alıcaktım ama işin gerçeği 280c yi alma kararım vardı her neyse gittik baktık ilk başta gözüme bu model takılmıştı (3.0 csi) :whistle: ama tabiki yoğunluk 280'lerdeydi sonra bir 15 dk. aradan sonra Cem abi kampanyalı modellerimiz var dedi ben hemen Allahım inş. 280c falandır dedim içimden :dance2: ama sonra 3.0 csi dedi bende hemen modeli kaptım inceledim cidden çok hoşuma gitti birazdan detayları vs. yazıcam bu yazdığım alış hikayesi :grin: :pardon: ve hoşuma gitti fiyatta uygun geldi ve vitrine kardeşinin yanına yerini aldı :tey:

:bb: Aracın hikayesi :haber:

Bu model tabiki listemdeydi yani 3.0 csl'in gelmesiyle bunu listeye yazmasak ayıp ederdik :fiskos: ama işin gerçeği hem lacivertini istiyordum hemde araya başka modeller engelliyordu...Her neyse BMW markalı bu model 1971 yılında üretilmiş ve satışada 1972 yılında sunulmuş o dönemde çok tutulmuş hatta bir çok örneğide Türkiyede var...Bu aracın modelleri; 2.5 CS (1974,1975) ,2800CS (1968,1971) ,3.0 CS ,3.0 CSİ ,3.0 CSL , ve tabiki pist versiyonları 3.5 CSL :inlove: ......Ben yazdığım modellerin hepsinin farklılıklarını yazmıcam ama bende modeli olan 3.0 CSİ'ın diğerlerinden farkı bu modeller arasında ilk defa yakıt enjeksiyonu yeniliği uygulandı ve bu uygulama ile motorda bir hayli güçlenip 227/km saat (137 mph) hıza ulaştı..Yani BMW her aracında olduğu gibi yenilikleri uyguluyor :y: ..

Gelelim Modele; detay olarak cidden çok iyi her zamanki gibi AA kalitesinde fakat AA bu modele daha öncelik veripppp; :arrow:

Modelde dişli sistem var , iç detaylar oldukça iyi özellikle koltuklarda kullanılan ayar metodunun çelik görünümlü olması modeli daha bir orjinal göstermiş , Motor detayında oldukça iyi HAVA FANI , KABLOLAR , ve motorun açılıp kapanma sistemi çelik sürgülü , Bagajda bulunan bölmeler vs. vs. cidden doyurucu :bbyrk: ..AA genelde motor kısmı bagaj kısmı ve kapı kısmı çok rahat açılır yani Kyosho gibi değil ama bu modelde inceleme tığı olmadan kesinlikle motoru ve kapıları açılmıyor bu artımı eksimi bilmiyorum :smile: onuda büyüklerim düşünsün..Çok yazdım kusura bakmayın artık fotolara gelelim okuyanlara teşekkürler :syg: ..........

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

buda çekimden bir kare...

buda çizmini yaptığım csl lerim..

Kenan abiye burdan teşekkür eder.... :smile: ..Ayrıca en yakın zamanda bir dış çekim beni bekliyor :sun:Ekip için 3.5 csl aranıyor görüldüğü yerde kelepçe vurulacak :knuppel: :grin: ...........
Resim

mesaj için bilobek teşekkür aldı- 3:
ali çaglar, Berent TURAN, bigshark
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

Re: BMW 3.0 CSİ (ekip tamamlanıyor) :)

İletiYazar: ///Okan » 02 Eyl 2009, 22:45

Çok güzel bir model edinmişsin Bilal bende fiyatı öyle görünce şok oldum ama bu gün bir model aldım ve onu bayadır aradığım için fazlada etkilenmedim ama neyse daha sonra kalırsa bende alacağım bir tane bundan :) İkisi süper olmuşlar.Fotolarda çok güzel ellerine sağlık.Hayırlı olsun tekrardan.
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Eyl 2009, 22:47

Bilal çok güzel bir model almışın iyi günlerde sergilemen dileğimle!
Resimlerden gördüğüm kadar AA ayrıntıları bu arabada fazla yapmış ve böylece güzel bir model ortaya çıkmış.
özellikle iç detaylar ve kalitesi çok hoşuma gitti. Diğer modelle olan resimler çok güzel olmuş eline sağlık aman nazar değmesin :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 02 Eyl 2009, 23:02

Bilalim beğenimi sen biliyorsun hayırlı olsun kardeşim çok güzel ve kardeşinin yanına çok yakışan bir model :nazar: Eee yeni model alma sırası bende artık galiba :lol: :friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 02 Eyl 2009, 23:08

Hayır bende :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 02 Eyl 2009, 23:59

Bilalcim eline, fotoğraf makinene sağlık..Harika çekimler yapmışsın.. Modelde çok güzel ve detaylı bir modelmiş..Özellikle motor kısmı çok hoşuma gitti :rock2:

Çekimler için rep eklendi hanene :+1:
Desolator
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Eyl 2009, 02:20

Bilal fotoğraflar enfes :ok1: Çizimlerin ise dudak ısırtacak kıvamda!
Modelin hayırlı olsun, fiyatının uygun olması çok büyük avantaj olmuş senin için, kendim almış kadar sevindim.

İki haftadır açtığın konulardaki fotoğraflara bakıyorum da, anladımki benim de yeni meleklerimi paylaşma vaktim gelmiş te geçiyor, Mercedes E serisinden sonra hiç paylaşım yapamamışım ne yazıkki. İddialı olamasam da eli-yüzü düzgün çekimler için boş zamanımı kolluyorumki, senin gibi yetenekli fotoğrafçıların yanında fazla sönük kalmayayım :lol:

İyi günlerde sergile bu ikiliyi Bilal, yanyana çok yakışmışlar. İnşallah başka zaman hep beraber gezeriz, beraber fotoğraflarız :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Eyl 2009, 05:24

Bilal ben teşekkür ederim. O gün kısa süreli de olsa, güzel bir vakit geçirdik. 280 C modeli zaten piyasada vardı ve üstüne de sürüsüyle geldi bu partide; diğer tüm yeni-eski Aa modellerinin geldiği gibi... Bu yüzden, bu BMW modeli bu kadar iyi fiyata gelmişken, -kesinlikle hemen biterdi ve bitti de- 280C modelini alman çok mantıklı olmazdı. Öyle dedim ama 280C'yi de ben aldım; :devil: güzeller güzeli R129 SL600 ile beraber... Ben de kısa süre sonra paylaşacağım.

Fotğrafları çok beğendim ama o "dişli mekanizması yapmışlar" dediğin yer neresi? O'nu bilmiyorum; keşke O'nu da çekseydin. Özellikle 11 kapı numaralı 3.0CSL ile mükemmel çıkmışlar... Kırmızı zemin uygulaman, gerçekten de 70'leri yaşatacak bir hava katmış ve mükemmel sonuç vermiş...

Teşekkürler Bilal, harika modeller alarak koleksiyonuna devam ediyorsun. Tebrik ederim...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 03 Eyl 2009, 07:51

Bilal,

Emeklerin icin tesekkurler, guzel bir model daha garajdaki yerini almis. Resimler enfes, degisik fon uygulamalari cok guzel sonuclar vermis..Ellerine saglik...BU arada cizimlerine hayran olmamak elde degil.. Bana da bir tane 57 Chevy Belair Coupe cizermisin??? :good2: :+1: :nazar: :nazar: :nazar:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 03 Eyl 2009, 09:01

Bilal süper bir model almışsın. Hayırlı olsun. BMW'nin en sevdiğim kasasıdır kendileri..Model olarak ta çok başarılı.. Renk, fotolar, model, detay.. ne diyeyim hepsi de çok güzel.. Bu arada Kenan'ın Sl'ini merakla bekliyoruz.. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 03 Eyl 2009, 17:22

Okan Model yazdı:Çok güzel bir model edinmişsin Bilal bende fiyatı öyle görünce şok oldum ama bu gün bir model aldım ve onu bayadır aradığım için fazlada etkilenmedim ama neyse daha sonra kalırsa bende alacağım bir tane bundan :) İkisi süper olmuşlar.Fotolarda çok güzel ellerine sağlık.Hayırlı olsun tekrardan.

Okan kardeşim (ne kardeşi ya aynı yaştayız olsun :wink1: ) yorumun için çok teşekkürler..Fiyat cidden şok edici hatta ben ilk başta bu sondur dedim yani bu model bu fiyata bidaha bulunmaz dedim fakat eve geldim interneti bir açtımki her yerde var fiyat cidden süper (alll, allll :lol: )..Şaka şaka sen alfaya devam yeni modellerin gelince beklerim okan bir buluşmaya daha ne dersin :smile: teşekkürler..

Ali SAMANGÜL yazdı:Hayırlı olsun Bilal.İşallah istediğin seriyi tamamlarsın.İyi günlerde seyirle modelini.

Çok teşekkürler Ali abi seri olarak bir model daha düşünüyorum yani öyle 5 yada 10 model kadar olucak bir seri değil sadece 3.5 csl Minichamps siyah yeterli :smile: yorumun için teşekkürler Ali abi...... :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 03 Eyl 2009, 17:33

REVOLUTION yazdı:Bilal çok güzel bir model almışın iyi günlerde sergilemen dileğimle!
Resimlerden gördüğüm kadar AA ayrıntıları bu arabada fazla yapmış ve böylece güzel bir model ortaya çıkmış.
özellikle iç detaylar ve kalitesi çok hoşuma gitti. Diğer modelle olan resimler çok güzel olmuş eline sağlık aman nazar değmesin :nazar:

Abi aynen dediğin gibi AA bu modelde çok iyi çalışmış iç detayda parlıyor resmen ama birtek dreksiyonu biraz fazla büyük (tekne dümeni gibi :grin: ) yorumun için çok teşekkürler Abi... :syg:

Ahmet yazdı:Bilalim beğenimi sen biliyorsun hayırlı olsun kardeşim çok güzel ve kardeşinin yanına çok yakışan bir model :nazar: Eee yeni model alma sırası bende artık galiba :lol: :friends:

Gayet iyi biliyorum Ahmet abi aslında bayağı bir kafam karışıktı ama (x6,e46,m6,280c vs.vs.) anladın sen onu :lol: :grin: .Ama sonu bunda bulduk Ahmet abi yorumun için teşekkürler senin yeni bombanı bekliyoruz :bomba: hemde ne bombaaa büyük patlıcak :bomba: :bomba: ...

Okan Model yazdı:Hayır bende :lol:

Okan bence ortak karar 2.nizde ama seninkileride büyük bir heyecanla bekliyoruz Okan :bbyrk: ....

Desolator yazdı:Bilalcim eline, fotoğraf makinene sağlık..Harika çekimler yapmışsın.. Modelde çok güzel ve detaylı bir modelmiş..Özellikle motor kısmı çok hoşuma gitti :rock2:

Çekimler için rep eklendi hanene :+1:

Sinan abi çok teşekkürler...Valla benim yaptığım birşey yok makine sağolsun :blush: :grin: ..Abi motor kısmı senin 1000hp lik japonlar kadar olmasada yine iyi üretilmiş kablolar vs. hoş durmuş yorumun ve repin çok teşekkürler abi.. :syg:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: bilobek » 03 Eyl 2009, 17:43

BuRaK-B yazdı:Bilal fotoğraflar enfes :ok1: Çizimlerin ise dudak ısırtacak kıvamda!
Modelin hayırlı olsun, fiyatının uygun olması çok büyük avantaj olmuş senin için, kendim almış kadar sevindim.

İki haftadır açtığın konulardaki fotoğraflara bakıyorum da, anladımki benim de yeni meleklerimi paylaşma vaktim gelmiş te geçiyor, Mercedes E serisinden sonra hiç paylaşım yapamamışım ne yazıkki. İddialı olamasam da eli-yüzü düzgün çekimler için boş zamanımı kolluyorumki, senin gibi yetenekli fotoğrafçıların yanında fazla sönük kalmayayım :lol:

İyi günlerde sergile bu ikiliyi Bilal, yanyana çok yakışmışlar. İnşallah başka zaman hep beraber gezeriz, beraber fotoğraflarız :nazar:

Burak abi çok teşekkürler.Fotoları ve çizimlerimi beğendiğin için teşekkürler abi..3.0 , 3.5 csl lerin çizmine yaklaşık 1.5 ay önce falan başlamıştım (vitrinden bana bakan 3.0 csl'e :mor: daha fazla dayanadım aldım kalem kağıt yaptım 3 adet dayanadım yani :smile: ..Abi artık sende paylaş şu yeni mercedesleri mustanglerini..Abi yorumun için çok teşekkürler inş hep beraber çekeriz bir dahakine :syg: ........

gearbox yazdı:Bilal ben teşekkür ederim. O gün kısa süreli de olsa, güzel bir vakit geçirdik. 280 C modeli zaten piyasada vardı ve üstüne de sürüsüyle geldi bu partide; diğer tüm yeni-eski Aa modellerinin geldiği gibi... Bu yüzden, bu BMW modeli bu kadar iyi fiyata gelmişken, -kesinlikle hemen biterdi ve bitti de- 280C modelini alman çok mantıklı olmazdı. Öyle dedim ama 280C'yi de ben aldım; :devil: güzeller güzeli R129 SL600 ile beraber... Ben de kısa süre sonra paylaşacağım.

Fotğrafları çok beğendim ama o "dişli mekanizması yapmışlar" dediğin yer neresi? O'nu bilmiyorum; keşke O'nu da çekseydin. Özellikle 11 kapı numaralı 3.0CSL ile mükemmel çıkmışlar... Kırmızı zemin uygulaman, gerçekten de 70'leri yaşatacak bir hava katmış ve mükemmel sonuç vermiş...

Teşekkürler Bilal, harika modeller alarak koleksiyonuna devam ediyorsun. Tebrik ederim...

Evet abi kısa sürdü ama zevkli geçti özellikle şu yeni üretimleri görmem iyi oldu gözüm gönlüm açıldı valla :ok1: :emo2: ..Abi sıra 280'ede gelir valla ama senin bulman iyi oldu özellikle zaten sen öyle modelleri daha çok seviyordun ama cidden daha bir orjinal görüntüsü var (sanki evin önünden armasını çalmışlar ve yağmur yağmış araba pislenmiş gibi :grin: ) cidden çok iyi yani çok sevindim almana..Ama büyük bombayı patlattın yine aldın sl'i daha ne olsun bence aa'ın şu zamana kadar üretmiş olduğu en güzel modeller arasında ilk 10'a garanti girer çok güzel..Abi e30 , 3.0 csl de olduğu gibi bununda dreksiyon dönüş turu 2 tam tur yani dişli sistem var ilk başta anlamadım ama foto çekerken baktimki lastik dönmüyor açtım kapıyı elimle dreksiyonu çevirdim ve anladım çok hoşuma gitti...Abi kırmızı zemin benimde hoşuma gitti çok teşekkür ederim yorumun için seninde yeni modellerin hayırlı olsun teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir