YENİLİK / TEŞEKKÜR EKLENTİMİZ DEVREDE!..

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

YENİLİK / TEŞEKKÜR EKLENTİMİZ DEVREDE!..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 31 Ağu 2009, 04:47

Değerli üyeler,
rep puan uygulamasından sonra teşekkür eklentimizi de kullanımınıza açmış bulunmaktayım.
Bu yenilikle beraber tüm üyelerimizin forum izinleri de tarafımca güncellenmiştir.
Bu arada ufak bir hatırlatma yapacak olursam;
Rep puan sistemini forumda en az 100 iletisi olan FORUM ÖZEL ÜYELERİMİZ kullanabilmektedir.
Teşekkür eklentimizi ise tüm forum üyelerimiz kullanabilirler...

Beğendiğiniz bir konuya teşekkür etmek için;
her üyenin yazmış olduğu mesaj bölümünün sağ alt köşesinde bulunan Resim simgesine tıklamanız yeterli olacaktır... Teşekkür istatistiklerini de profil bilgilerinizin bulunduğu bölümden görebilirsiniz...

Resim

Tüm üyelerimize iyi forumlar ve kullanımlar dilerim... :coffee:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 8:
Ahmet, BuRaK-B, Desolator, DTR, masato, mustafacelebi, sui_cast, Suleyman i.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: YENİLİK / TEŞEKKÜR EKLENTİMİZ DEVREDE!..

İletiYazar: sui_cast » 31 Ağu 2009, 08:58

bastım teşekkürü :)
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 31 Ağu 2009, 09:47

Abi bu yeniliği Diecastr Comics'ten önce aktif etseydin teşekkür patlaması olurdu :lol: Güzel bir yenilik abi teşekkürler :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 31 Ağu 2009, 11:12

Admin'imiz çalışıyor.Ellerin dert görmesin abi.
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 31 Ağu 2009, 11:13

Abim çok hoş bir uygulama olmuş ellerine sağlık :+1: :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 31 Ağu 2009, 18:56

İlginize teşekkürler arkadaşlar. Hepinizin problem yaşamadan kullanabildiğini görmek sevindirdi beni açıkçası. Çünkü böyle bir eklentinin uygulamaya geçebilmesi için tüm üyelik tiplerine tek tek izin ayarlamak gerektiriyor.
27 ana, 88 alt başlık ve forumumuzda toplamda da 115 başlık olduğunu düşünürsek 6 üyelik statüsü ile bunu çarpıyoruz... Bu da 690 adet işlem ve 690 sayfanın yenilenmesi demektir ki; bu yüzden eklentiyi vaktim olduğu bir tarihe ertelemiştim ve sonunda kullanıma açmış oldum...

Yaşar Hocam' ında bir konusunda değindiği üzere; dün akşam saatlerinden başlayarak beni forumda çevrim içi olarak sabaha kadar görüp de, açmış oldukları konularda benden yanıt alamayan üyelerimizin de bu bilgilendirme ile gönüllerini almış olduğumu düşünüyorum... İşin mutfak kısmı elbette hayli zor oluyor... Bu anlamda ve ben de imkan ve yaratabildiğim fırsatlar dahilinde elimden geleni yapmaya çalışıyorum... :bb: :kamyon:

Ayrıca bu eklenti sevgili Yaşar Üstad' ımızın bir önerisi düşünülerek hayata geçirilmiştir...
Rep puanı uygulamasını başlattığımda; kendisi, bu uygulama haklarının tüm üyelere verilmesi gerektiğinden bahsetmişti ve ben de mantıklı ve gerekli açıklamalarım eşliğinde, ilerleyen zamanlarda bu düşüncesinin farklı bir açıdan değerlendirilebileceğini söylemiştim. Üyelik tiplerinde de belirtildiği üzere Özel ve Kıdemli Özel üyeler ayrıcalıklara sahiptir ve hedeflendiği üzere rep puan sistemi bu özel üyelikler tarafından otokontrolü de sağlamış durumdadır. Diğer üyelerimizin de benzer bir düşünceden yola çıkılarak faydalanabileceği; bu uygulamanın, kullanımlarına açılması ile foruma farklı bir renk kattı düşüncesindeyim...
Yine de bu anlamda ve uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumu bilmenizi isterim.

İlgi ve alakalarından ötürü tüm üyelerimize teşekkür eder, iyi forumlar dilerim... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 31 Ağu 2009, 19:46

Ali SAMANGÜL yazdı:Sayın Admin'im;
Yenilikçi ve site için bişeyler yapıp sitemizi en güzel seviyeye çekme aşamasında olan çalışmaların için teşekür ederim (Bu teşekkür etdime giriyormu :lol: ) renkli simalarla dostlugumuz pekişen arkadaşlarımızla ailemizle.Bu tür çalışmların birbirimize daha iyi kenetleyip daha üst düzey saygı ve sevgiye senin sayende ulaşmış durumdayız.Gökhan hocam; çalışmaların için ve bizler için yaptıkların için şahsım adıma memnun um.İlgi ve alakana tekrardan teşekür edip(buda syılmıyacak herhalde :lol: )çalışmalaının devamını dilerim.

Ben teşekkür ederim değerli kardeşim. (Ama bu da teşekkürden sayılmıyor... :grin: )
Elbette bu tür yaklaşımlar işin şakası ve bizler zaten gönüllerini bildiğimiz ve dost dediğimiz kişilerle sırt sırta vererek, yaşça bizden daha ufak olan kardeşlerimize paylaşımlarımızla örnek olmayı hedefliyoruz...
Forum üyelerimizden, kıdemli özel üyelerimize kadar herkesin bu aile ortamımızda paylaşımlarla tat aldığı ve böylesine bir hobinin çok pahalı modeller alarak veya olaya ticari yönden bakarak değil de; insan olarak ve hobi adına neler yaptığımız görülsün istiyoruz...

Son kurduğum cümlemde kimse yanlış birşey çıkarsın istemem; elbette bu ortamda çok pahalı bir modeli de inceleyeceğiz ve yorumlarımız gelecek...
Benim bu siteyi esas kuruş amacım şudur ki; harçlıklarından para artırıp da biz ağabeylerinden esinlenen küçük kardeşlerimizin almış olduğu bir çek-bırak modele bile destek vermemizdir. Şu ana kadar ki paylaşmış olduğum Diecast-nostalji konuları da bu ana fikir üzerinde durularak tarafımca açılmıştır.
Bu anlamda site profilimizi anlamayan veya bir takım kişilerce yönetilerek bu profili ve tüm bu ince ayrıntılardan uzak şekilde veya farkında olmayarak, hobiyi bozmayı amaçlayan kişilere de kapımızın kapalı olduğu bilinsin isterim...

Bir dokun, bin ah işit derler ya hani Ali... Aynen öyle oldu belki ama, hobi adına yapılacak herşeyin ve her paylaşımın yanında olacağımız bilinsin istedim yazmış olduğun anlamlı mesajın vesilesi ile... :handshake:

Bu hedef ve mantıkla; tüm hobicilere selam ve sevgilerimi sunarım... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: DTR » 31 Ağu 2009, 22:20

Bir teşekkürde benden Gökhan.
Resim
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Eyl 2009, 17:51

Gökhan abi öncelikle uygulama için çok teşekkür ederim kendi adıma ve forum üyeleri adına.
Abi galiba sadece benim sorunum var uygulama hakkında.Benim üye sayfamda senin anlattığın gibi ne sağ tarafta teşekkür simgesi var ne de sağ taraftar teşekkür istatislikleri. :cry1: Ama ben neden teşekkür veremiyorum.Ben yurtdışındayım diye yapıyorsunuz demi. :grin: :laughing: Gökhan abim şaka yapıyorum.Umarım kızmazsın. :lol: Abi konu hakkında belki forum yazılımıyla ilgili bir problem vardır veya beni atlamış olabilirsin eklentiyi kurarken.Konu ile ilgileneceğinden eminim.Şimdiden teşekkür ediyorum.Görüşmek üzere.Finlandiya'dan sevgilerle. :dance5:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 01 Eyl 2009, 19:39

DTR yazdı:Bir teşekkürde benden Gökhan.

Uygulamayı beğendiğine sevindim Derya abi. :sapka:

ogzhndncl yazdı:Gökhan abi öncelikle uygulama için çok teşekkür ederim kendi adıma ve forum üyeleri adına.
Abi galiba sadece benim sorunum var uygulama hakkında.Benim üye sayfamda senin anlattığın gibi ne sağ tarafta teşekkür simgesi var ne de sağ taraftar teşekkür istatislikleri. :cry1: Ama ben neden teşekkür veremiyorum.Ben yurtdışındayım diye yapıyorsunuz demi. :grin: :laughing: Gökhan abim şaka yapıyorum.Umarım kızmazsın. :lol: Abi konu hakkında belki forum yazılımıyla ilgili bir problem vardır veya beni atlamış olabilirsin eklentiyi kurarken.Konu ile ilgileneceğinden eminim.Şimdiden teşekkür ediyorum.Görüşmek üzere.Finlandiya'dan sevgilerle. :dance5:

Bilgilendirme için teşekkürler Oğuzhan kardeşim. Yeni bir eklenti ve uygulama olduğundan bazı problemler oluşabileceği aklıma gelmedi değil elbette. Yalnız böyle bir hatayı şu ana kadar yalnız senin yaşaman da ilginç oldu. Çünkü gruplara ayarlanan izinler, o gruptaki tüm üyeleri kapsar...
690 adet izin ayarlandı ve bazılarında sayfa açılmadığı durumlar oldu. Elbette geri dönüp bunlarla da tekrar ilgilenmiştim ama belki gözümden kaçmış bir bölüm olabilir Oğuzhan.
Yalnız bu izinler gruplara ve her konuya tek tek ayarlandığından senin teşekkür edememe ve bir başka Özel Üye' nin teşekkür edebilmesi gibi bir durum söz konusu olmamalı...
Foruma giriş yapılmadığı takdirde bu eklentiyi göremiyorsun. Acaba bu durumu yaşadığında dikkatinden kaçmış olabilir mi diye düşündüm ama dururmu kontrol edip seni bilgilendireceğim kardeşim. Bu arada msn listene de beni eklersen, bir ara denk geldiğimizde de daha rahat bir şekilde ve birlikte değerlendiririz hatanın nereden kaynaklandığını... :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ogzhndncl » 01 Eyl 2009, 22:01

Admin yazdı:
Bilgilendirme için teşekkürler Oğuzhan kardeşim. Yeni bir eklenti ve uygulama olduğundan bazı problemler oluşabileceği aklıma gelmedi değil elbette. Yalnız böyle bir hatayı şu ana kadar yalnız senin yaşaman da ilginç oldu. Çünkü gruplara ayarlanan izinler, o gruptaki tüm üyeleri kapsar...
690 adet izin ayarlandı ve bazılarında sayfa açılmadığı durumlar oldu. Elbette geri dönüp bunlarla da tekrar ilgilenmiştim ama belki gözümden kaçmış bir bölüm olabilir Oğuzhan.
Yalnız bu izinler gruplara ve her konuya tek tek ayarlandığından senin teşekkür edememe ve bir başka Özel Üye' nin teşekkür edebilmesi gibi bir durum söz konusu olmamalı...
Foruma giriş yapılmadığı takdirde bu eklentiyi göremiyorsun. Acaba bu durumu yaşadığında dikkatinden kaçmış olabilir mi diye düşündüm ama dururmu kontrol edip seni bilgilendireceğim kardeşim. Bu arada msn listene de beni eklersen, bir ara denk geldiğimizde de daha rahat bir şekilde ve birlikte değerlendiririz hatanın nereden kaynaklandığını... :handshake:

Ben teşekkür ederim Gökhan abi.Problemin nerden kaynaklandığı konusu hakkında bişey diyemiycem.Herkesin kullanıpta benim kullanamıyo olmam ilginç gerçekten. :grin: Yurtdışındayım diye yapıyosunuz anlıyorum ben. :lol: Belki internet tarayıcıyla alakalı olabilir diye İe den denedim.Normalde Chrome kullanıyorum.Ama sorun aynı halen görünmüyor teşekkür simgesi.Msn e ekledim ben abi diecast la başlayan adresini.Görüşmek üzere.
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2