BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Ağu 2009, 14:29

Çoğu üyemizin bildiği üzere 12 Temmuz tarihinde İSTANBUL buluşmasını gerçekleştirmiştik...
Uzun zamandır aklımda olan bir düşünceyi 6 saatlik bir çalışma sonunda tamamladım ve sizlerle paylaşıyorum... Buluşmada çektiğimiz yüzlerce fotoğraf içinden 33 tanesini seçerek, üzerlerine eklediğim konuşma baloncukları ve bir mizansen dahilinde sizlere sunuyorum.
Umarım hikayeyi ve karikatürizeyi beğenirsiniz... :lol:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gökhan ve Emre, İstanbul buluşması için Ankara' dan yola çıkarlar... Keyifli geçeğini tahmin ettikleri buluşmanın da keyfini daha erkene almak amacı ile tren yolunu seçerler ve sohbete koyulurlar... Gece yarısı aynı trene Eskişehir' den Ahmet ŞENSU binecektir ve bu tayfayı da İstanbul tren garında, Burak BALIKÇI karşılayacaktır... Bu ve bundan sonra gelişecek hayal ürünü olan diyalogları fotoğraflardan ve mutlaka sırası ile takip ediniz... Hikayemiz elbette mutlu son ile bitecektir... :lol:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu ekip İstanbul Boğazı' na karşı güzel bir kahvaltı ettikten sonra buluşma saatine kadar model araba dükkanlarında vakitlerini geçirirler...

...Bu vakitlerde buluşmaya Tekirdağ' dan katılacak olan Ateş ve Sinan' da aynı heyecan ile yoldadırlar... :lol:

Resim

İstanbul sokaklarında gezerken, sevgili Deniz ÇAĞLIYAN ve ESEF objektifimize takılır... :lol:

Resim

Ardından da planlanan buluşma gerçekleşir ve olaylar patlak vermeye başlar. :lol:

Resim

Resim

Oturduğumuz yerlerde her zaman yaşadığımız üzere; Meşhur Garsonumuz konuya dahil olur... :nod:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Herkesin rahatı yerinde iken, bir olay ile ortalık karışır ve sonrasında geçen diyaloglar...
Ne alaka ise aklıma geldi işte; buyrun burdan yakın... :fU:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Elbette tüm bunlar, biraz eğlenelim şeklinde düşündüğüm bir mizansen...
Sizlere biraz tebessüm ettirebildi isem ne mutlu bana. :f:

Hayatımda yaşamış olduğum ve hatırımdan çıkmayacak bu özel gün için harcanan tüm emeklere ve tüm değerli dostlara tekrar teşekkürlerim ve sevgilerimle... :f:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16731
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: BİLİNMEYEN YÖNLERİ İLE İSTANBUL BULUŞMASI :))

İletiYazar: bilobek » 28 Ağu 2009, 14:48

Gökhan abi süpersin harika olmuş hepsini teker teker gülmekten ölüyorum valla :smile7: :smile7: :smile7:

Alptekinin o fotoğrafları çok güzel olmuş abi nasıl böyle çektin kesinlikle sen önceden planlamışsındır abi süper olmuş.........

KENAN abinin BURAK abiye dediği BİZ BURAYA 2 KİŞİ OTURUYORUZ VE CEVABI süper olmuş çok güldüm yaaa.... :grin: :lol:
Emre abinin 2. resminde kafasını tutuyorya orda dedim bune sonra baktımki rüyası gerçekleşmiş harika olmuşş...Onudamı ben attım... :grin: :grin:

SİNAN abinin siyah japon varsa kaynatırız lafına çok güldüm :smile7: ..Bide Burak abi ile Esef abinin kafasına atıp modeli kaçırma fikri harikaymış :smile7: :smile7:

sondan 3. resimde Ahmet abinin lafıda resim ile çok iyi oturmuş bence hangi modelin parçasını atıyorum anlamadım :grin:

Gökhan abi ellerini sağlık çok güzel olmuş valla iyi güldüm çok sağol abi çok güzel yapmışsın bayağı uğraşmıştır eminim.. :+1: :+1: :+1: ...
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: bilal bektas
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1190
bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 28 Ağu 2009, 14:51

:smile7: :laughing:

Abi süpersin eline sağlık.. :laughing: Repliklerin hepsi cuk oturmuş.. :laughing: Tüh yaa hain planlarım ortaya çıkmış..Bir daha kimse buluşmaya japon getirmeyecek :lol:

SENİ... BRAWOO SENİİİİ... :cup1:

:+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 28 Ağu 2009, 15:08

Gökhan, süpersin ne diyim sana. Her karesi süper hatta.
Simit yerken iyi yakalamışsın. Hatta uyurken de.
Çok güldüm çok. :grin:
REP'ler uçuşur havada... :+1:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 28 Ağu 2009, 15:08

Abi ellerine sağlık tek kelime ile harika olmuş.Gülmekten bazı yerleri okuyamadım.Ahmet'in balonlar süper olmuş.Garibim hem uykusuzluk hemde Öss sonuçlarının açıklanması heyecanı ile bayağı suskundu.Çok güzel bir gündü. :smile7:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: keremgurel » 28 Ağu 2009, 15:16

Çizgi roman tadında olmuş.Ellerine sağlık abi.
Resim
Kullanıcı avatarı
keremgurel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kerem GÜREL
Rep Puani: 483
keremgurel rep puani yokkeremgurel rep puani yok

İletiYazar: ogzhndncl » 28 Ağu 2009, 16:24

Gökhan abi eline sağlık.Tüm replikler çok güzel olmuş ve yerlerini bulmuş.Böyle bir buluşmaya katılmayı çok istiyorum ama ne zaman kısmet olur bilmiyorum.Finlandiya'dan sevgilerle.İyi forumlar. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ogzhndncl
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Oguzhan Dincel
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 180
ogzhndncl rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 28 Ağu 2009, 17:10

Abim süpersin süper :lol: :grin: :tey:

Vallahi bu kadar güzel bir hikaye daha okumadım şu güne kadar. :tey: Efendim olayda başı çeken olarak o günkü durgunluğum ÖSS sonuçları açıklanmasından dolayı idi :nod: :lol: Uykusuzluk pek sorun değildi ama kafamdan geçen onca gelecek planı vardı vesselam :lol: Düşünceli halim o günden yerleştirme sonuçlarınaca sürdü ama sonuç güzel olunca artık o durgun hal yerini neşeli bir hale bıraktı bildirmek isterim. :wasntme: Yani abim senin hiçbir kabahatin yok bilakis o sohbet hayatımın en güzel sohbetlerinden biriydi. :happy:

Sonuç olarak bu fotoğrafları adeta canlandırdığın için çok teşekkürler abim :syg:

Ee bir REP te benden olsun (bu emeğe burep az ama :nod: )

:sapka: :sapka: :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Ağu 2009, 17:50

:laughing: :smile7: Eee Gökhan Abi, yaptın yine yapacağını... :smile7: :laughing:
Abi harika bir mizansen olmuş, gülmekten koptum. Resimlerdeki hal ve hareketlere göre diyalogları ve düşünceleri çok güzel ve komik uydurmuşsun, vallahi çok bayıldım. Gülmekten artık gözlerim yaşardı :laughing: Düşünüpte uygulama yaptığın için ellerine yüreğine sağlık abicim :inlove:

Benimde çok eğlendiğim ve zevkle geçirdiğim bir gün oldu. Herkesin tekrar tekrar yüreğine sağlık. :friends:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 28 Ağu 2009, 18:09

Gökhan ellerine sağlık, trende ki kafa şişirme muhabbetine çok güldüm.. Sanki fotoğraflara göre konuşma değil de, konuşmalara göre fotoğraf çekilmiş gibi..Küçükken Kelebek Gazetesinde böyle fotoromanlar olurdu. Birden o aklıma geldi.
Emeğine sağlık Gökhan.. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 28 Ağu 2009, 18:13

BuRaK-B yazdı::laughing: :smile7: Eee Gökhan Abi, yaptın yine yapacağını... :smile7: :laughing:
Abi harika bir mizansen olmuş, gülmekten koptum. Resimlerdeki hal ve hareketlere göre diyalogları ve düşünceleri çok güzel ve komik uydurmuşsun, vallahi çok bayıldım. Gülmekten artık gözlerim yaşardı :laughing: Düşünüpte uygulama yaptığın için ellerine yüreğine sağlık abicim :inlove:

Benimde çok eğlendiğim ve zevkle geçirdiğim bir gün oldu. Herkesin tekrar tekrar yüreğine sağlık. :friends:

Burak abi uyuman süper olmuş ya :smile7: ..bana birşeyler oluyor.. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

bilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yokbilobek rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 28 Ağu 2009, 18:32

bilobek yazdı:
BuRaK-B yazdı::laughing: :smile7: Eee Gökhan Abi, yaptın yine yapacağını... :smile7: :laughing:

Burak abi uyuman süper olmuş ya :smile7: ..bana birşeyler oluyor.. :grin:

Bilal senin Esef abiye fotograf makinesi fırlatacağın, Burak abininde Esef abinin modelini alıp kaçacagını karelerde süper :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: bilobek » 28 Ağu 2009, 18:36

Sinan abi orasıda süper Burak abi kaçırdı ARTCARı :yol: :smile7:
Resim
Kullanıcı avatarı
bilobek
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Sonraki

Diecastr - COMICS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir