1965 Chevrolet Corvette Sting Ray Masterpiece Series - GMP -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1965 Chevrolet Corvette Sting Ray Masterpiece Series - G

İletiYazar: GOKHANN » 09 Oca 2016, 01:34

Gmp firmasının biz koleksiyonerler için ne kadar özel modeller ürettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz kardeşim ama bu model bence Gmp'nin özel bir üretimi olan bu güzellik,kutusunun içindeki bir mücevher gibi parlıyor...
Koleksiyonuna eklemene en az senin kadar Mutlu oldum inan bana..
Modele gelecek olur isem detaylar Hakkı'nda yorum yapmaya bile gerek yok her yönüyle kusursuz senin yakaladığın kareler ile aşık olmamak mümkün değil... Umarım benimde bir Corvette'im olur artık....
Bu değerli mücevheri iyi günlerde sergilemeni dilerim kardeşim...
Resim

mesaj için GOKHANN teşekkür aldı- 2:
divrikli, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: divrikli » 10 Oca 2016, 12:18

Ben bu konuyu kaçırmışım. Musacım enfes bir model edinmişsin, iyi günlerde sergile.birincilik için tekrar tebrik ederim, modelciliğe en az sponsorumuz ve forumumuz kadar katkı sağlıyorsun.

mesaj için divrikli teşekkür aldı- 2:
GOKHANN, Musa Can ÇİL
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Ali Ozan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 5
divrikli rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 11 Oca 2016, 23:54

GOKHANN yazdı:Gmp firmasının biz koleksiyonerler için ne kadar özel modeller ürettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz kardeşim ama bu model bence Gmp'nin özel bir üretimi olan bu güzellik,kutusunun içindeki bir mücevher gibi parlıyor...
Koleksiyonuna eklemene en az senin kadar Mutlu oldum inan bana..
Modele gelecek olur isem detaylar Hakkı'nda yorum yapmaya bile gerek yok her yönüyle kusursuz senin yakaladığın kareler ile aşık olmamak mümkün değil... Umarım benimde bir Corvette'im olur artık....
Bu değerli mücevheri iyi günlerde sergilemeni dilerim kardeşim...

Kardeşim GMP firması gerçekten bizim için enfes üretimler yapmış ve halen yapmakta. Hepsini almaya ne bütçe ne de yürek dayanır ama alabildiklerimizi almaya çalışıyoruz. Bu Corvette benim hep istediğim bir modeldi. Mavi coupe versiyonunu da almak isterim ama zaten 63 kasa kırmızı AA üretimi elimde mevcut. Bu yüzden sırf detaylı olsun diye de ayrık camlı o versiyonu elimden hayatta çıkarmam. Sadece kırmızı verip mavi rengini almayı düşünüyorum AA'da. Bakalım sonumuz ne olacak. :lol: Valla senin paylaşımlarını halen incelerim. Çok güzel kareler yakalıyorsun sende. Özlettin duyurulur ... :drinksb: :drinksb:

divrikli yazdı:Ben bu konuyu kaçırmışım. Musacım enfes bir model edinmişsin, iyi günlerde sergile.birincilik için tekrar tebrik ederim, modelciliğe en az sponsorumuz ve forumumuz kadar katkı sağlıyorsun.

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim Ali. Forumda paylaşım yapan herkes destek veriyor bence. Ülkemizde çok yol kat etti bu hobi bu sayede. Ayrıca modeli beğendiğine de sevindim. :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
divrikli, GOKHANN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/24 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2705
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir