AUTOART" PORSCHE 911 997 GT3 RS Orange/Black

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

AUTOART" PORSCHE 911 997 GT3 RS Orange/Black

İletiYazar: Berent TURAN » 22 Ekm 2015, 20:11

Herkese tekrardan merhaba. :smile:

997 kasa kodu ile üretilmiş GT3 RS versiyonlarından ilki ile yine karşınızdayım. Turuncu ve siyah kombinasyonu ile görselliği ve sportifliği ile ön plana çıkan RS modeli, standart GT3 modelinden de daha hafif ve güçlü olması yönüyle ayrılmaktadır. Autoart zaten 997 kasa üzerinde çok durmuş ve bu yüzden model çeşitliliği de oldukça fazla ve yine gerekli detayları olması gerektiği gibi işlemiş.

Autoart cadde versiyonlarının tamamını artık bitirdiğim için, içim biraz olsun daha rahat artık. Zaman buldukça da hepsini paylaşmaya çalışacağım. :smile:
Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Bu modelin koleksiyonuma dahil olmasında yardımı geçen sevgili Eray abime (eraye) çok teşekkür ediyorum. :syg:

Hepimize keyifli sohbetler diliyorum.. :smile:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son Berent TURAN tarafından, 22 Ekm 2015, 21:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: AUTOART" PORSCHE 911 997 GT3 RS Orange/Black

İletiYazar: E.Uca » 22 Ekm 2015, 20:37

Turuncu, sport, detaylı, porsche.... Daha ne olsun....
Paylaşım için teşekkürler. Fotoğraflara da tebriklerimi ileteyim şahane kareler...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 22 Ekm 2015, 21:31

Harika detaylara sahip bir model. Özellikle iç mekana bayıldım. Rollcage ve konsol çok iyi işlenmiş cidden...
Turuncu gövde ve siyah jantlar çok iddalı duruyor. Ayrıca süper kareler yakalamışsın kardeşim, eline ve emeğine sağlık...
Keyifle sergile :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: skyrock » 22 Ekm 2015, 21:48

Otomobillerin spor,yarış versiyonlarında turuncu rengin çok yakıştığını düşünüyorum.Bu modelinizde de siyah jantlarla çok güzel gözüküyor.Modelin detayları gerçekten çok güzel Berent.Fotoğraf çekimleride çok güzel olmuş,bol bol kareleri de her zaman severim.Paylaşım için teşekkürler. :bravo: :syg:
En son skyrock tarafından, 23 Ekm 2015, 08:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.

mesaj için skyrock arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
skyrock
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Gökhan.G
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 15
1/72 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 11
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 395
skyrock rep puani yokskyrock rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 22 Ekm 2015, 23:34

Berent güzel renk ve seçim olmuş. Zamanında bende welly almıştım halı kaplanmış halini halen durur aslında yanına bir bmw nin şu turuncu güzeli yakışır diye düşünüyorum ama ne zaman gerçekleşir bilmiyorum. Güle güle sergile. :happy:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 23 Ekm 2015, 11:23

E.Uca yazdı:Turuncu, sport, detaylı, porsche.... Daha ne olsun....
Paylaşım için teşekkürler. Fotoğraflara da tebriklerimi ileteyim şahane kareler...

Değerli yorumun için teşekkür ederim Erman abi. Daha iyi kareler için çabalamaya devam edeceğim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 23 Ekm 2015, 11:35

Musa Can ÇİL yazdı:Harika detaylara sahip bir model. Özellikle iç mekana bayıldım. Rollcage ve konsol çok iyi işlenmiş cidden...
Turuncu gövde ve siyah jantlar çok iddalı duruyor. Ayrıca süper kareler yakalamışsın kardeşim, eline ve emeğine sağlık...

Çok teşekkür ederim Musa. Bu versiyonun 4 farklı kombinasyonu daha var. Hepsine girmek istemedim gerçi de bir ara şeytana uyup renge gidecektim az kalsın. :lol: Hem kendi zevkim hem de temada ki duruşuna ve kombine özen göstererekten bu rengini almıştım.

Sevgili Eray abime (eraye) tekrardan teşekkürlerimi sunarım bu yüzden..

Rollcage, manuel vites, sert süspansiyonlar ve sportif renkler sayesinde yerinde duramayan ateşli bir parça gerçekten. Nitekim ilk sırada yer alan aracın 1/1 fotoğrafında da bu durum hissedilebiliyor. :smile:

Değerli yorumun için tekrardan teşekkür ederim. Farklı paylaşımlarda görüşmek üzere.. :wink1:

Bak bunlarda diğer kombinasyonlar;

Resim

Resim

Resim

mesaj için Berent TURAN teşekkür aldı- 2:
ali çaglar, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 23 Ekm 2015, 11:37

skyrock yazdı:Otomobillerin spor,yarış versiyonlarında turuncu rengin çok yakıştığını düşünüyorum.Bu modelinizde de siyah jantlarla çok güzel gözüküyor.Modelin detayları gerçekten çok güzel Berent.Fotoğraf çekimleride çok güzel olmuş,bol bol kareleri de her zaman severim.Paylaşım için teşekkürler. :bravo: :syg:

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. :smile:

Bende modelin anlatımı ve detayları açısından, farklı açılardan bol fotoğraf çekmeye gayret gösteriyorum.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 23 Ekm 2015, 11:40

Serdar Gökhan yazdı:Berent güzel renk ve seçim olmuş. Zamanında bende welly almıştım halı kaplanmış halini halen durur aslında yanına bir bmw nin şu turuncu güzeli yakışır diye düşünüyorum ama ne zaman gerçekleşir bilmiyorum. Güle güle sergile. :happy:

O Welly GT3 RS' ler hepimizin elinden geçti sanırım ama cidden farklı bir samimiyeti vardı. Gerçi şimdi Welly fiyatları bile aldı başını gitti ama o zaman için fiyat/performans olarak başarılı bulduğum bir modeldi..

Teşekkür ederim Serdar, sağol. :wink1:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: srht » 23 Ekm 2015, 11:56

Berent hayırlı olsun. Ciddi anlamda güzel bir model. Özellikle turuncu renk ve siyah detaylar muazzam uyum içinde.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 23 Ekm 2015, 12:52

Offff, renge bak renge; mest ettin bizi Berent :smile: Gövde renginin jantlarla uyumu muhteşem, Porsche senden sorulur kardeş; bu böyle biline :lol: Ayrıca resim kalitene şapka çıkartmak istiyorum, adeta katalog tadında olmuş çekimler. Yeni Alman güzelin hayırlı olsun, keyifle sergilemeni dilerim Berent; 41 kere maşallah :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 23 Ekm 2015, 17:41

srht yazdı:Berent hayırlı olsun. Ciddi anlamda güzel bir model. Özellikle turuncu renk ve siyah detaylar muazzam uyum içinde.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..

Çok teşekkür ederim Serhat, sağol. Beğenmene sevindim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 23 Ekm 2015, 19:36

Berent.t yazdı:
Musa Can ÇİL yazdı:Harika detaylara sahip bir model. Özellikle iç mekana bayıldım. Rollcage ve konsol çok iyi işlenmiş cidden...

Çok teşekkür ederim Musa. Bu versiyonun 4 farklı kombinasyonu daha var. Hepsine girmek istemedim gerçi de bir ara şeytana uyup renge gidecektim az kalsın. :lol: Hem kendi zevkim hem de temada ki duruşuna ve kombine özen göstererekten bu rengini almıştım.

Sevgili Eray abime (eraye) tekrardan teşekkürlerimi sunarım bu yüzden..

Rollcage, manuel vites, sert süspansiyonlar ve sportif renkler sayesinde yerinde duramayan ateşli bir parça gerçekten. Nitekim ilk sırada yer alan aracın 1/1 fotoğrafında da bu durum hissedilebiliyor. :smile:

Değerli yorumun için tekrardan teşekkür ederim. Farklı paylaşımlarda görüşmek üzere.. :wink1:

Bak bunlarda diğer kombinasyonlar;

Resim

Resim

Resim

Kardeşim en agresif olanı sendeki o belli. Ama yeşil olanda bi gıdıklamadı değil şimdi :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
ali çaglar, Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir