1964 Ford Fairlane Thunderbolt - ERTL Authentic -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1964 Ford Fairlane Thunderbolt - ERTL Authentic -

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Ekm 2015, 23:11

GOKHANN yazdı:Kardeşim üretilme sebebinin Hakkı'nı sonuna kadar veren bir araç Tbolt... Tam bir canavar saf güç modele gelecek olur isek harika detayları ve modellemesi ile koleksiyon için olmazsa olmaz bir parça biliyorsun kendi koleksiyonumada senin sayende eklediğim bu güzelliği çok yakından tanıyorum ama senin resimler ve anlatım 10 numara olmuş kardeşim eline emeğine sağlık iyi günlerde keyif ile sergilemeni dilerim kardeşinden selamlar.....
Resim

Kardeşim sende de olmasında bir nebze payım oldu ise ne mutlu bana... Senin koleksiyonuna da yakışan bir modeldi, olmazsa olmazlardan yani...
Paylaşımlarım da artık kısa bilgiler vermeyi tercih ediyorum, elimden geldiği kadar tabi.
Beğendiğine sevindim, güzel düşüncelerin için teşekkür ederim... Canımsın... :y:

Antikacı yazdı:Forumda bir kişide daha görmüştüm sanki . Detayları çok can alıcı olan bir model harika bir araç Musa bey güle güle sergileyin.

Gökhan'da vardı ve daha önce paylaşmıştı Ferhat, doğru hatırlamışsın... Detayları fenadır, tavsiye ederim ... :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 3:
Antikacı, Falcon_X, GOKHANN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 15 Ekm 2015, 10:18

Detaylarıyla drag için üretilmiş olmasıyla 9.2 sn si ile HARİKA bir modelmiş Musa abi modeli daha önce Gökhan abi de görmüştük sanırım TBolt tanıdık Ertl kendini gösteriyor model lerinde gerçekten. . İyi günler de keyifle sergileyiniz Musa abim.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar teşekkür aldı- 2:
GOKHANN, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 18 Ekm 2015, 22:11

ali çaglar yazdı:Detaylarıyla drag için üretilmiş olmasıyla 9.2 sn si ile HARİKA bir modelmiş Musa abi modeli daha önce Gökhan abi de görmüştük sanırım TBolt tanıdık Ertl kendini gösteriyor model lerinde gerçekten. . İyi günler de keyifle sergileyiniz Musa abim.. Saygılarımla

Aynen kardeşim, Gökhan kardeşim paylaşmıştı. Bende fotoğraflarını çekmiştim o zaman ama şimdiye kısmet oldu.
Sen araştırma konusunda iyisin... Aklında tutuyorsun böyle modelleri, o yüzden listene eklediğine eminim. Zamanı
gelince edineceğinden şüphem yok... :good2: Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için kardeşim. Ne zaman istersen
görebilirsin modeli... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 27 Ekm 2015, 13:03

Konuya cevap yazmayı ne zamandır erteliyorum ama bu güzel paylaşımın aklımda olduğunu uzunca bir zaman sonra da olsa yazmamdan anladığını umuyorum :lol:

Model hak ettiği ilgiyi görmüyor belki ama kesinlikle detay olarak en iyi diecastlardan, hareketli süspansiyon, kontakta anahtarı, hele kapı içlerindeki kilit mekanizmasının bile
hareketli oluşu her şeyi özetliyor belki de ben de bu yüzden ekledim koleksiyonuma :grin:.

Bu güzel kareler ve detaylı anlatım için teşekkürler iyi günlerde sergile kardeşim. :+1:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Falcon_X » 28 Ekm 2015, 13:09

Fotoğraflar çok güzel Musa abi ellerine sağlık :inlove: Modele gelirsek lastiklerine ve ön ızgarasına bayıldım. Cırtlak olmayan o nikelajlara da bayıldım. Kesinlikle daha realist bir görüntü aslında keşke bütün firmalar bu şekilde yapsa. Güzel paylaşım için teşekkürler abi sağlıcakla :sapka:
Resim
DK-Performance Diecast Tuning

mesaj için Falcon_X arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Falcon_X
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Deniz KANBUROGLU
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 12
1/72 Model Sayısı: 8
- / -- Model Sayısı: 13
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 88
Rep Puani: 560
Falcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yokFalcon_X rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 28 Ekm 2015, 15:20

Alper GÖÇENER yazdı:Konuya cevap yazmayı ne zamandır erteliyorum ama bu güzel paylaşımın aklımda olduğunu uzunca bir zaman sonra da olsa yazmamdan anladığını umuyorum :lol:

Model hak ettiği ilgiyi görmüyor belki ama kesinlikle detay olarak en iyi diecastlardan, hareketli süspansiyon, kontakta anahtarı, hele kapı içlerindeki kilit mekanizmasının bile
hareketli oluşu her şeyi özetliyor belki de ben de bu yüzden ekledim koleksiyonuma :grin:.

Bu güzel kareler ve detaylı anlatım için teşekkürler iyi günlerde sergile kardeşim. :+1:

Kardeşim forumda artık daha aktif olman çok güzel, o koşuşturmacalar geçtiği için bende çok mutluyum senin adına... Model kesinlikle hak ettiği ilgiyi görmüyor fakat benim için ilk sıralardaki yerini aldı bile çoktan. Ki senin içinde öyle olduğunu düşünüyorum. Bundan daha detaysız modellerin daha fazla değer görmesini anlayamıyorum gerçekten... Güzel yorum ve ince düşüncelerin için teşekkür ederim kardeşim... :drinksb:

Falcon_X yazdı:Fotoğraflar çok güzel Musa abi ellerine sağlık :inlove: Modele gelirsek lastiklerine ve ön ızgarasına bayıldım. Cırtlak olmayan o nikelajlara da bayıldım. Kesinlikle daha realist bir görüntü aslında keşke bütün firmalar bu şekilde yapsa. Güzel paylaşım için teşekkürler abi sağlıcakla :sapka:

Parlak olmayan nikelaj açıklamamda da yazdığım gibi tamamen arabanın doğasına uygun şekilde hafif maddeden yapılmış ve benim de çok hoşuma gidiyor. Ama nikelajlı modellerin de yeri ayrıdır Deniz... Sende de ufaktan muscle dünyasına giriş seziyorum ve gerçek güç dünyasına hoş geldin diyorum... Güzel yorumun ve düşüncelerin teşekkür ederim kardeşim... :good2: :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: masato » 02 Kas 2015, 11:08

Kalkıp gidecem der gibi... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: by_fx » 03 Kas 2015, 11:35

Musa kardeşim,

paylaşım çok güzel, model ve resimler harika, eline,emeğine sağlık. :y:
Gepetto değilim ki her odunu İNSAN yapayım !! o nedenle oduna odun muamelesi yapan bir hızarcı ustasıyım !!

mesaj için by_fx arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
by_fx
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kemal
1/18 Model Sayısı: 58
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 64
Rep Puani: 140
by_fx rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 08 Kas 2015, 11:17

masato yazdı:Kalkıp gidecem der gibi... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...

Aynen, yerinde duramayan bir havası var. Teşekkür ederim Alper Hocam... :drinksb:

by_fx yazdı:Musa kardeşim,

paylaşım çok güzel, model ve resimler harika, eline,emeğine sağlık. :y:

Kemal abi, beğendiğine sevindim. Fotoğraflarda yüklediğim siteden kaynaklı bir sıkıntı oluyor son zamanlarda fakat çözeceğim o sorunu da. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir