Model tavsiyesi

Almak Istediğiniz Modelleri Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: Emre E., BuRaK-B, resatsirin

Model tavsiyesi

İletiYazar: divrikli » 09 Ekm 2015, 12:39

Herkese selamlar ve hayırlı cumalar. Musa kardeşimin yönlendirmesiyle geçen hafa welly marka 72 pontiac trans am aldım. Şimdi 78 trans am ve 66 mustang almak istiyorum.fakat bu aldığım modelin kalitesinde ve fiyat aralığında olsun istiyorum. Tüm forum arkadaş ve abilerimden tavsiye bekliyorum. Modeli tanıtmayacağım çünkü çoğunuzun gayet iyi bildiği bir model. Tavsiye için teşekkürler Musa :friends:
Resim

mesaj için divrikli teşekkür aldı- 4:
ali çaglar, Berent TURAN, Musa Can ÇİL, Serdar Gökhan
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Ali Ozan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5
divrikli rep puani yok

Re: Model tavsiyesi

İletiYazar: Erdem » 13 Ekm 2015, 13:08

Öncelikle yeni model hayırlı olsun, güzel bir seçim (zaten Musa'nın tavsiyesi kötü olamaz :good2: )

1966 Mustang ve 1978 Trans Am için gene Welly iyi bir alternatif olabilir ama üretiyor mu bilmiyorum. İsmi malum yurtiçi alışveriş sitesinde araştırma yapabilirsiniz.

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
divrikli, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: divrikli » 13 Ekm 2015, 18:04

Çok sağol Erdem Abi. Amacım ilk aşamada efsane olan ve benimde çok sevdiğim klasik amerikanları toplamak.road runner da paraya kıyıp gmp almayı düşünüyorum :axe: ama diğerleri için kararsızım.aslında tavsiyeleriniz sadece ilk mesajda yazdığım modeller için değil diğer klasik amerikanlar için de olabilir çünkü 2 modelle çok sınırladım galiba sizi fazla tavsiye gelmedi :sweat:
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

divrikli rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Ekm 2015, 22:53

Ali; mesajında benden bahsedip onurlandırdığın için teşekkür ederim... :drinksb: Sadece fikir verdim o kadar... Ki mükemmel bir karar... :good2:
Ben bu modeli sattığım için o kadar pişmanım ki :x: ama en kısa sürede alacağım tekrar diye diye erteledim. Ne modeller aldım ama bu modeli alamadım halen...
Diğer saydığın iki modelde bu 72 trans am kadar güzel üretimler mevcut değil. Bence alma ... Ama sana Autoworld Authentic serisini tavsiye ederim. Piyasa da şuan en uygun detaylı modelleri çıkarıyor bu firma. ERTL Authentic kadar olmasa da gayet tatminkar... Ama Authentic serisi olacak veya birkaç Elite serisi modelde olabilir...
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Ekm 2015, 22:55

Musa Can ÇİL yazdı:Ali; mesajında benden bahsedip onurlandırdığın için teşekkür ederim... :drinksb: Sadece fikir verdim o kadar... Ki mükemmel bir karar... :good2:
Ben bu modeli sattığım için o kadar pişmanım ki :x: ama en kısa sürede alacağım tekrar diye diye erteledim. Ne modeller aldım ama bu modeli alamadım halen...
Diğer saydığın iki modelde 66 mustang için Classic Carlectibles üretimleri en iyisidir. Ama 78 Trans Am'da güzel üretim yok. Bence alma ... Ama sana Autoworld Authentic serisini tavsiye ederim. Piyasa da şuan en uygun detaylı modelleri çıkarıyor bu firma. ERTL Authentic kadar olmasa da gayet tatminkar... Ama Authentic serisi olacak veya birkaç Elite serisi modelde olabilir...
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: divrikli » 15 Ekm 2015, 00:28

Musa Can ÇİL yazdı:Ali; mesajında benden bahsedip onurlandırdığın için teşekkür ederim... :drinksb: Sadece fikir verdim o kadar... Ki mükemmel bir karar... :good2:
Diğer saydığın iki modelde bu 72 trans am kadar güzel üretimler mevcut değil. Bence alma ... Ama sana Autoworld Authentic serisini tavsiye ederim. Piyasa da şuan en uygun detaylı modelleri çıkarıyor bu firma. ERTL Authentic kadar olmasa da gayet tatminkar... Ama Authentic serisi olacak veya birkaç Elite serisi modelde olabilir...

Tavsiyeler için çok teşekkür ederim Musa. Mutlaka uygulayacağım. Bu arada sendeki parçaların maşallahı var :nazar: eksiğin welly olsun o kolay :smile:
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

divrikli rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 15 Ekm 2015, 10:03

Tavsiye Musa abidense bunu tüm muscle hayranlarının dikkate alması gerekir bence.. hayırlı uğurlu olsun daha nicelerine inşallah..harika bir paylaşım teşekkür ederim
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
divrikli
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: divrikli » 15 Ekm 2015, 10:50

ali çaglar yazdı:Tavsiye Musa abidense bunu tüm muscle hayranlarının dikkate alması gerekir bence.. hayırlı uğurlu olsun daha nicelerine inşallah..harika bir paylaşım teşekkür ederim

Teşekkür ederim adaşım, dediğin gibi Erdem abi de Musa da kaliteli insanlar, tavsiyeleri de kendileri gibi olduğuna eminim o yüzden tereddütsüz herkes uygulayabilir.

mesaj için divrikli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

divrikli rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 15 Ekm 2015, 12:25

divrikli yazdı:
ali çaglar yazdı:Tavsiye Musa abidense bunu tüm muscle hayranlarının dikkate alması gerekir bence.. hayırlı uğurlu olsun daha nicelerine inşallah..harika bir paylaşım teşekkür ederim

Teşekkür ederim adaşım, dediğin gibi Erdem abi de Musa da kaliteli insanlar, tavsiyeleri de kendileri gibi olduğuna eminim o yüzden tereddütsüz herkes uygulayabilir.

Sağolasın Ali, Musa'ya katılıyorum; Autoworld fiyat-performans ölçeğinde gayet iyidir. Muscle araç yapmasa da (Platinum serisi için konuşuyorum) Sunstar üretimleri özellikle 1950'li yılların klasikleri alınacaksa çok iyidir :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
divrikli
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 15 Ekm 2015, 13:20

Model öncelikle hayırlı olsun bunun yanına autoworld charger çok güzel gider kalite olarak da gayet tatminkardır.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
divrikli
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: divrikli » 15 Ekm 2015, 13:32

Alper GÖÇENER yazdı:Model öncelikle hayırlı olsun bunun yanına autoworld charger çok güzel gider kalite olarak da gayet tatminkardır.

Teşekkürler alper bey. Bahsettiğiniz modelin youtube da incelemesine baktım da gerçekten süper açılıp kapanan farlar filan :mor: listemde ilk sıraya girebilir.
divrikli
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ