DIECAST CARS: MODEL MINIATURES COLLECTION

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

DIECAST CARS: MODEL MINIATURES COLLECTION

İletiYazar: masato » 09 Ekm 2015, 12:51

Arkadaşlar belki bu konu daha önce paylaşılmıştır ben denk gelmedim. Geçenlerde google play den forumun uygulamasını indirmek için girdiğimde diecast diye aratayım neler çıkacak diye merak ettim ve bu uygulama ile karşılaştım. Uygulama sizin koleksiyonunuz un çetelesini tutmaya yarıyor. Fotoğrafları ile beraber modelin detaylarını ekleyip istediğiniz notu düşmenizi sağlıyor. Ben beğendim. Aman aman bir uygulama değil ama koleksiyonu başkalarına anlatırken rahatlık olabilir. Daha tüm detayları ile kurcalamadım programı bir iki ekleme yaptım sadece. kullanmak isterseniz diye haber vermek istedim. herkese iyi forumlar dilerim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cossinisoftware.modelcarscollection
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 3:
divrikli, Erdem, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir