2005 FORD Mustang Shelby Cobra GT500 - 1 of 3000 - AUTOart -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 2005 FORD Mustang Shelby Cobra GT500 - 1 of 3000 - AUTOa

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Haz 2015, 23:21

Mükemmeldir.. :keyif: isabetli seçim arkadaşım :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 04 Haz 2015, 21:51

Çok güzel bir model ekledin kardeşim koleksiyonuna, duruşu kadar detayları da bir o kadar kendine hayran bırakıyor, fotoğraflarda modelden mi ya da fondan mı
bilmiyorum bugüne kadarki çektiklerin içinde en iyisi. Modeli de almanda ufak da olsa bir payım olduğu için ve bunu dile getirerek beni onure ettiğin için teşekkür ederim. Koleksiyonun gittikçe kendini aşıyor tıpkı paylaşımların gibi, devamının gelmesi dileğiyle. :damb: :+1:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 06 Haz 2015, 20:01

REVOLUTION yazdı:Modele söylenecek bir şey yok Mükemmel! Bence AA'nın yaptığı harika bir model, beyaz üzerine mavi şerit uyumu da çok güzel. :y:
Yani kısaca model hakkında eleştirecek veya anlatacak birey yok. Yardımcı oyuncu olan Shelby Lift ise çok güzel eşlik yapmış. :y:
Bir GMP kadar kaliteli olmasa da vitrinde ve fotoğraflar da görüntü açısından tatmin edici bir lift olduğunu düşünüyorum ve aynısından bende de var. :lol: :y:
Ama paylaşımın can damarı fotoğraflar harika olmuş Musa! :y:
Çok beğendim ve zevkle göz banyosu yapmama sebep olduğundan çok teşekkür ederim. :handshake:

Aynen abi modelin sende de kırmızısı var bildiğim. Yakinen biliyorsun o yüzden, enfes parça... :good2: Lift'e gelecek olursam plastik parçalar çok güven vermiyor cidden ama metal bölümler, boyası ve duruşu çok güzel gerçekten. GMP inceleme şansım olmadı o yüzden karşılaştırma yapamıyorum maalesef...
İlk önce beyaz fonda çekim yapmıştım ama içime sinmedi. Aldığım tepkilerden anlıyorum ki siyah fonda olması nokta atışı olmuş. Beğendiğine sevindim abi... :drinksb:

Predator yazdı:Musa kardeşim. Öncelikle birinciliği bu model ile kazanmandan ötürü tebrik ederim. Her ne kadar Amerikan kaslılarında klasik modelleri sevsemde bu modele bayılıyorum. Çok güçlü bir duruşu var. Model detay ve renk olarakta çok üst seviyede. Güzel günlerde sergilensin. Keşke benim olsa :lol: :lol: :lol:

Kardeşim öncelikle teşekkür ederim, beni de bu model her anlamda mutlu etti gerçekten. Önceleri bende yeni model almam asla diye düşünüyordum fakat bu modeli görünce fikrim değişti. En azından amerikan modellerin iyi üretimlerinden almayı planlıyorum. Beğendiğine sevindim... :smile: :drinksb:

GOKHANN yazdı:Mükemmel bir duruşu var kardeşim bu modelin koleksiyonuna kattığın zamanda söylemiştim sana bunu... Bence güncel mustang'ler içerisinde en başarılı olanı burada Autoart'in işçiliğine diyecek yok heleki o ön taraf yokmu insani mest ediyor gerçekten renk muazzam jantlar harika üstüne birde senin usta işi fotoğraflar bize sadece seyretmek Düşüyor bu güzelliği iyi günlerde keyif ile sergilemeni dilerim kardeşim.... :+1: :+1: :good2: :good2:

Bende sana söylemiştim artık değiştir şu çizgini diye :smile: biliyorum ki ilerleyen zamanlarda sende de göreceğiz bu güzellikten. :good2: Bahadır Abi'nin de dediği gibi model gerçekten safi jant. :lol: Bu da görünümü hırçınlaştırıyor. Fotoğraflar çok içime sindi. Açık söyleyeyim çektiğim en iyi kareler bunlar ...
Beğendiğine sevindim ayrıca güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim... :friends:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 06 Haz 2015, 20:07

Emre E. yazdı:Ellerine sağlık Musa. :foto:

Mayıs ayı güzelini en harika şekilde göstermişsin bize. Çok beğendim modeli. :nazar:

Beğendiğine çok sevindim abi, benimde en çok içime sinen paylaşımlarımda birinci sırayı aldı vallahi. :smile:

BuRaK-B yazdı:Mükemmeldir.. :keyif: isabetli seçim arkadaşım :nazar:

Senin fotoğraflar az etki etmedi değil Burak. Birde Alper'de görmem geri dönülmez yola soktu beni gerçekten. :lol: Teşekkür ederim. :drinksb:

Alper GÖÇENER yazdı:Çok güzel bir model ekledin kardeşim koleksiyonuna, duruşu kadar detayları da bir o kadar kendine hayran bırakıyor, fotoğraflarda modelden mi ya da fondan mı
bilmiyorum bugüne kadarki çektiklerin içinde en iyisi. Modeli de almanda ufak da olsa bir payım olduğu için ve bunu dile getirerek beni onure ettiğin için teşekkür ederim. Koleksiyonun gittikçe kendini aşıyor tıpkı paylaşımların gibi, devamının gelmesi dileğiyle. :damb: :+1:

Kardeşim Burak'a da bahsettiğim gibi onun fotoğrafları ve sende görmem kararımı kesinleştirdi zaten. İyi ki almışım diyorum her zaman biliyorsun.
Konuştuğumuz işin şakası idi ama gerçekten bugüne kadar ki en güzel fotoğraflarım bu modeli ait oldu. Galiba aşk ile çekince böyle oluyor. :lol:
Beğendiğine sevindim Kardeşim... :friends:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 07 Haz 2015, 01:40

Oof maşallah herkesten önce fotosunu görmüştüm gerceğini görmek te nadip olur inşallah iyi günlerde keyifle sergile sevgili abim.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: FurkanK » 07 Haz 2015, 23:27

Bu model geçen ayın yarışmasını silen süpüren model sanırım. Çekimler gerçekten muhteşem. Hangi pozla gelseniz birinciymişsiniz :). Güzel günlerde sergilensin.
Kalp ne ile dolu ise, dilden o dökülür...

mesaj için FurkanK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
FurkanK
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Furkan Ahmet Kaplan
1/18 Model Sayısı: 74
1/43 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 106
Rep Puani: 85
FurkanK rep puani yok

İletiYazar: masato » 08 Haz 2015, 15:34

Çok iyi model... AA hakkını vermiş modelin... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 08 Haz 2015, 22:19

ali çaglar yazdı:Oof maşallah herkesten önce fotosunu görmüştüm gerçeğini görmek de nasip olur inşallah iyi günlerde keyifle sergile sevgili abim.. Saygılarımla

Ali istediğin zaman bende müsait olursam görebilirsin kardeşim. Güzel dileklerin için teşekkür ederim... :smile:

FurkanK yazdı:Bu model geçen ayın yarışmasını silen süpüren model sanırım. Çekimler gerçekten muhteşem. Hangi pozla gelseniz birinciymişsiniz :). Güzel günlerde sergilensin.

Çok güzel kareler içerisinden birinciliği almak gurur vericiydi Furkan. Bana da modele yakışır bir paylaşım yapmak kalmıştı onu da başardım galiba ne mutlu bana. :smile:
Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için... :drinksb:

masato yazdı:Çok iyi model... AA hakkını vermiş modelin... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile...

Aynen öyle, AUTOart muhteşem çalışmış. Bazen beğenmeye biliyoruz, eleştiriyoruz ama AUTOart normalin üzerinde işler çıkarıyor gerçekten. Teşekkür ederim, beğendiğine sevindim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir