1:18 Mercedes Benz R230 SL 2001 (Minichamps)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1:18 Mercedes Benz R230 SL 2001 (Minichamps)

İletiYazar: sui_cast » 31 May 2015, 02:39

Emre E.'ye ithafen.. :sapka:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: 1:18 Mercedes Benz R230 SL 2001 (Minichamps)

İletiYazar: Berent TURAN » 31 May 2015, 17:21

Bahadır abi hayırlı olsun. Müthiş bir model. :smile: SL' in her kasasını seviyorum. Hepsinin kendine has bir tavrı var. Gümüş bu araca çok yakışıyor. Detaylı çekimleriniz için teşekkürler. Güzel günlerde, keyifle sergileyin. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2605
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: masato » 31 May 2015, 17:53

Güzel model.... Hareketli açılır tavan çok iyi... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile....
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 May 2015, 20:50

Emre ile birlikte iki tarafa da tokat gibi oldu :)
Normalde siyah ve gri arabaları sevmem ama senin çekiminden mi bilmiyorum çok şık duruyor. :y:
Özellikle takla barı açık olan kare çok şık Bahadır. :y:
MC'nin güzel kalıplı bir modeli olduğu gibi, iç ayrıntıları da çok iyi gerçekten.
Bu güzel fotoğraflı paylaşımın için teşekkür ederim. :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 31 May 2015, 23:30

Berent.t yazdı:Bahadır abi hayırlı olsun. Müthiş bir model. :smile: SL' in her kasasını seviyorum. Hepsinin kendine has bir tavrı var. Gümüş bu araca çok yakışıyor. Detaylı çekimleriniz için teşekkürler. Güzel günlerde, keyifle sergileyin. :smile:

SL serisini ben de seviyorum Berent.. Bu model de benim için özel oldu.. Hikayesini Emre abi bilir :lol:

Çekimleri yaparken zevk aldım.. Teşekkür ederim güzel yorumun için..
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Haz 2015, 08:02

Kendi paylaşımımdaki fotoğraftan aldım selamını. :sapka: Dün sabah gördüm, şok oldum zaten, biliyorsun. :nod:

Senin adına çok sevindim, bunu da biliyorsun. :nod:

Güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim. Yapalım ikili çekimleri. :foto:

Fotoğrafları sen mi çektin :quest: Neden hep böyle güzel çekmiyorsun :quest:

:+1:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 01 Haz 2015, 09:25

Şu hali çok havalı gösteriyor modeli Bahadır abi. Güle güle sergile. :sapka:

Resim
Model otomobil bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 01 Haz 2015, 11:06

Çok keyifli bir model. Hareketli parçaları gerçekten çok şık. Bu yaz Ankara'daki buluşmaya getirirsen açarım tavanını :smile: :smile:
Fotoğraflar ve paylaşım için teşekkür ederim Bahadır Ustam. Keyifle sergilensin... :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2705
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 01 Haz 2015, 12:27

Yeni model hayırlı olsun Bahadır, ben de gri rengi Mercedes'e çok yakıştırıyorum. Yeni modelini keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4205
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Haz 2015, 13:30

masato yazdı:Güzel model.... Hareketli açılır tavan çok iyi... Güzel günlerde keyif ile seyireylenmesi dileği ile....

Teşekkür ederim Alper.. Seni buralarda görmek güzel.. :friends:

REVOLUTION yazdı:Emre ile birlikte iki tarafa da tokat gibi oldu :)
Normalde siyah ve gri arabaları sevmem ama senin çekiminden mi bilmiyorum çok şık duruyor. :y:
Özellikle takla barı açık olan kare çok şık Bahadır. :y:
MC'nin güzel kalıplı bir modeli olduğu gibi, iç ayrıntıları da çok iyi gerçekten.
Bu güzel fotoğraflı paylaşımın için teşekkür ederim. :handshake:

Teşekkür ederim abi.. O kare benim de favorim oldu.. Son çekimlerde yeni bir yer deniyorum ışık açısından.. Biraz zahmetli ama sanırım güzel gösteriyor modeli. :handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
masato
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: sui_cast » 02 Haz 2015, 23:27

Emre E. yazdı:Kendi paylaşımımdaki fotoğraftan aldım selamını. :sapka: Dün sabah gördüm, şok oldum zaten, biliyorsun. :nod:

Senin adına çok sevindim, bunu da biliyorsun. :nod:

Güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim. Yapalım ikili çekimleri. :foto:

Fotoğrafları sen mi çektin :quest: Neden hep böyle güzel çekmiyorsun :quest:

:+1:

Teşekkür ederim abi.. :friends:

Evet ben çektim abi fotoğrafları.. Neden hep böyle güzel çekmediğimi bilmiyorum.. Beceremiyorum demek ki...
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: E.Uca » 03 Haz 2015, 21:22

En güzel günlerde sergilensin...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 80
1/64 Model sayısı: 70
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 179
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 Haz 2015, 23:23

Üstü açıksa orada bir duracaksın önce, şöyle güzelce bir iç çekip Maşallah diyeceksin.. :nazar:

Bahadır çok özel bir model eklemişsin, herşeyine; Rengine, duruşuna, fonksiyonlarına bittim.. Heleki şu foto çok çok şık olmuş.

Resim
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir