2005 FORD Mustang Shelby Cobra GT500 - 1 of 3000 - AUTOart -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

2005 FORD Mustang Shelby Cobra GT500 - 1 of 3000 - AUTOart -

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 28 May 2015, 23:59

Resim

Herkese tekrardan merhabalar. Modeli 2014 sonlarında almıştım ve paylaşmayı ertelediğim bir parça idi. Fakat fotoğraf yarışmasında 1.ligi getirdiği için keyifli bir paylaşımla sizlere sunmaktan mutlu olduğum harika bir araç. Çok çok güzel fotoğrafların içerisinden birinci çıkmak gerçekten çok gurur verici. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Modele geçecek olursam;
Galiba sitede bu rengi ilk defa paylaşılıyor eğer yanlışsam bilenler düzeltirse sevinirim. Bu GT500 ilk güncel modelim ve kesinlikle devamı gelecek diyorum artık. Bu arabanın güzelliğinden midir bilmiyorum ama Mustang serimde tüm kasalardan almaya karar verdim. Modelin kırmızısını Alper kardeşimde inceledim ve önden bakışı beni bu kadar etkileyen en azından benim koleksiyonumda başka bir araç olmadı ve etkilemeye devam ediyor. Buda fotoğraflara yansıdı galiba :lol: Ayrıca AUTOart mükemmel modellemiş diyebilirim. Belki biraz iç kısıma daha fazla özen gösterebilirlerdi ama model concept araca ait olduğundan diğer AUTOart üretimlerin birkaç farklı yanı var. Bunlar kaputtaki havalandırma delikleri, arka bölümde yazan Shelby yazısının yeri vs gibi detaylar...
Modele ön cephede mükemmel iş çıkarmış AUTOart; geçirgen ızgara, mükemmel far yapısı, Shelby amblemi gerçekten muazzam güzellikte. Motor detayları, bağaj bölümü, krom egzoz uçları ve arka farların güzelliği beni alıp başka yerlere taşıyor adeta :smile:
Koleksiyonumdaki Mustang'ler içerisinde ayrı bir tema olarak ilerlemeyi düşünüyorum Shelby'lerde. Bu yüzden bu paylaşımda da ve diğer Shelby Mustanglerde de kullanacağım Greenlight üretimi Shelby four-post lift'i tanıtmış olayım. Ayakları metal ve hareketli parçaları plastik olan güzel bir üretim. Üzerindeki dekallerde eskitme kullanmaları gerçekten hoş olmuş. Fakat plastik parçalar biraz narin, dikkat etmek gerekiyor. Ama düşünen herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Lafı daha fazla uzatmadan herkese keyifli incelemeler dilerim... :sapka:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2730
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 2005 FORD Mustang Shelby Cobra GT500 - 1 of 3000 - AUTOa

İletiYazar: Berent TURAN » 29 May 2015, 09:35

Musa öncelikle tebrik ederim :handshake: ve 1.liğe layık görülen bu güzel aracımıza kocaman bir maşallah demek isterim.. :nazar:

Güncel Mustang' ler içerisinde Autoart tarafından üretilmiş bence en güzel model. Bu rengi de, kırımızısı da harika duruyor bu araç üzerinde. Çok güzel detaylara sahip, kıymetli bir model edinmişsin kardeşim. En güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 29 May 2015, 09:40

Kırmızı kardeşinden selamlar Musa!! :tey: Bu da harika imiş. :inlove:

Resim
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 May 2015, 12:21

Her fotoğrafta farkında olmadan jantlara baktım.

Jant , lastik ve kasanın ölçü olarak uyumu harika.. Bu araç / model safi jant.. :lol:

GÜzel günlerde sergile Musa :y:

Paylaşım için teşekkürler..
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 29 May 2015, 12:28

Yeni model hayırlı olsun Musa, fotoğraf yarışmasında modelin ipucunu almıştık ve iç mekan resimleri ile iyice tanıdık bu 'vahşi at'ı :smile: Benim ilk dikkatimi çeken limit sayısı oldu, malum Autoart 6.000 gibi limitli denmesi güç sayılabilecek rakamlarda üretim yapıyor ama bu 3.000 limitliymiş ve bu rakam limit kavramı için çok daha mantıklı. Ayrıca önden gerçekten çok hırçın duruyor ama en farklı yeri jantlar ve lastikler. O geniş lastikler ve hatta lastikteki oyuk detayı süper, 1/1 araç gibi adeta. Madem Shelby'den gideceksin 1968 Shelby (Exact Detail-yeşil renkli) tavsiye ederim. Daha önce elimden geçmişti, güzel bir parça. Yeni modelini keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim, paylaşım için teşekkürler :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 30 May 2015, 11:39

2-3 hafta sonra Adana'ta geleceğim inşallah tüm modellerini tek tek inceleme fırsatım olur. Olmasada ufak bi Adana buluşması yaparız artık...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Mendoza » 30 May 2015, 13:53

Katalog çekimi gibi olmuş eline sağlık

mesaj için Mendoza arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Mendoza
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mert
1/18 Model Sayısı: 120
1/24 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 7
1/72 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 22
Motorsiklet Model: 33
Toplam Model Sayısı: 216
Rep Puani: 1580
Mendoza rep puani yokMendoza rep puani yokMendoza rep puani yokMendoza rep puani yokMendoza rep puani yokMendoza rep puani yokMendoza rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 May 2015, 15:49

Modele söylenecek bir şey yok Mükemmel! Bence AA'nın yaptığı harika bir model, beyaz üzerine mavi şerit uyumu da çok güzel. :y:
Yani kısaca model hakkında eleştirecek veya anlatacak birey yok. Yardımcı oyuncu olan Shelby Lift ise çok güzel eşlik yapmış. :y:
Bir GMP kadar kaliteli olmasa da vitrinde ve fotoğraflar da görüntü açısından tatmin edici bir lift olduğunu düşünüyorum ve aynısından bende de var. :lol: :y:
Ama paylaşımın can damarı fotoğraflar harika olmuş Musa! :y:
Çok beğendim ve zevkle göz banyosu yapmama sebep olduğundan çok teşekkür ederim. :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Predator » 31 May 2015, 20:53

Musa kardeşim. Öncelikle birinciliği bu model ile kazanmandan ötürü tebrik ederim. Her ne kadar Amerikan kaslılarında klasik modelleri sevsemde bu modele bayılıyorum. Çok güçlü bir duruşu var. Model detay ve renk olarakta çok üst seviyede. Güzel günlerde sergilensin. Keşke benim olsa :lol: :lol: :lol:
Resim

mesaj için Predator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 110
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: GOKHANN » 01 Haz 2015, 00:05

Mükemmel bir duruşu var kardeşim bu modelin koleksiyonuna kattığın zamanda söylemiştim sana bunu... Bence güncel mustang'ler içerisinde en başarılı olanı burada Autoart'in işçiliğine diyecek yok heleki o ön taraf yokmu insani mest ediyor gerçekten renk muazzam jantlar harika üstüne birde senin usta işi fotoğraflar bize sadece seyretmek Düşüyor bu güzelliği iyi günlerde keyif ile sergilemeni dilerim kardeşim.... :+1: :+1: :good2: :good2:
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 01 Haz 2015, 07:46

Ellerine sağlık Musa. :foto:

Mayıs ayı güzelini en harika şekilde göstermişsin bize. Çok beğendim modeli. :nazar:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 01 Haz 2015, 11:18

Berent.t yazdı:Musa öncelikle tebrik ederim :handshake: ve 1.liğe layık görülen bu güzel aracımıza kocaman bir maşallah demek isterim.. :nazar:

Güncel Mustang' ler içerisinde Autoart tarafından üretilmiş bence en güzel model. Bu rengi de, kırımızısı da harika duruyor bu araç üzerinde. Çok güzel detaylara sahip, kıymetli bir model edinmişsin kardeşim. En güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim. :smile:

Kesinlikle katılıyorum en güzeli bu. :smile: Zaten ben kırmızısını Alper'de gördüm ondan sonra karar verdim. Kesinlikle ilerisi için sana da tavsiye ederim. :smile: Güzel dileklerin ve düşüncelerin için teşekkür ederim kardeşim... :drinksb:

Serdar Gökhan yazdı:Kırmızı kardeşinden selamlar Musa!! :tey: Bu da harika imiş. :inlove:

Kırmızısı, siyahı da çok güzel kardeşim. Kim hangi rengini bulursa alsın diyorum. :happy:

sui_cast yazdı:Her fotoğrafta farkında olmadan jantlara baktım.

Jant , lastik ve kasanın ölçü olarak uyumu harika.. Bu araç / model safi jant.. :lol:

GÜzel günlerde sergile Musa :y:

Paylaşım için teşekkürler..

Fotoğraflarda göstermeye çalıştığım bir detaydı. Jantları gerçekten araca başka bir duruş sağlıyor. Safi jant diyorsun ya aynen katılıyorum. Beğendiğine sevindim Bahadır Ustam... :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 01 Haz 2015, 11:25

Virtue yazdı:Yeni model hayırlı olsun Musa, fotoğraf yarışmasında modelin ipucunu almıştık ve iç mekan resimleri ile iyice tanıdık bu 'vahşi at'ı :smile: Benim ilk dikkatimi çeken limit sayısı oldu, malum Autoart 6.000 gibi limitli denmesi güç sayılabilecek rakamlarda üretim yapıyor ama bu 3.000 limitliymiş ve bu rakam limit kavramı için çok daha mantıklı. Ayrıca önden gerçekten çok hırçın duruyor ama en farklı yeri jantlar ve lastikler. O geniş lastikler ve hatta lastikteki oyuk detayı süper, 1/1 araç gibi adeta. Madem Shelby'den gideceksin 1968 Shelby (Exact Detail-yeşil renkli) tavsiye ederim. Daha önce elimden geçmişti, güzel bir parça. Yeni modelini keyifle ve iyi günlerde sergilemeni dilerim, paylaşım için teşekkürler :nazar:

Abi modeli ne zamandır paylaşmak istiyordum ama böyle daha güzel ve anlamlı oldu benim için. Bu model Concept olduğu için 3000 yaptılar galiba. Çünkü kırmızıda da concept var 3000 limitli sonra asıl versiyon var 3000 limitli yani kırmızıdan 6000 tane gene bastı AUTOart... :x: Ama ben artık AA bassın da kaç limitli çıkarırsa çıkarsın düşüncesindeyim.
Tam aklımda olan 68'i söyledin vallahi. Bakalım onu da ilerleyen zamanlarda eklerim umarım. Beğeni ve güzel düşüncelerin için teşekkür ederim abi... :drinksb:

E.Uca yazdı:2-3 hafta sonra Adana'ta geleceğim inşallah tüm modellerini tek tek inceleme fırsatım olur. Olmasada ufak bi Adana buluşması yaparız artık...

Her zaman beklerim Erman Hocam, ailemle yaşıyorum ama müsait olursa ev hali zevkle ağırlarım. En kötü senin dediğin gibi buluşma yaparız, orası kesin... :good2:

Mendoza yazdı:Katalog çekimi gibi olmuş eline sağlık

Biraz öyle olması için uğraştım Mert, gerçekten beğendiğine çok sevindim, teşekkür ederim... :smile:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir